Skoči na vsebino

Nagnusno iz izkušenj


trans

Recommended Posts

dostikrat sem našla v njej debele mastne črve

:O: kar veckrat al kaj?! ojoj... x:o)x komaj si najbrz cakala pol njenih 'poslastic'. x:px :sick:

drugac pa jaz ful maram polento.

sam brez crvov. xDDx

 

Moj nono si je hodil kar z domačim krožnikom (ker nona ni pustila kaj takega cmarit doma x:px )dvakrat na mesec po 'ene vampe', ki so jih baje božansko kuhali v enem obupnem lokalu v Kopru, ki so ga domačini klicali kar Bufet. Natakarca je bila drobčkana, majhna , a žilava ženščurina. Pošteno namlatla pijance, nasilneže, včasih pa se še sama pridružila žurki, so bili možje zadovoljni. :fiju: :wOOt: x:Dx

xDDx xDDx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 282
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Enkrat sem pil en nagraužen šnops x:Ix

Ampak je bil res grauž, kot bi pil motorno olje z muškatnim oreščkom :xx!:

 

Si me spomnu...šnops iz pese...:eek: :wOOt: :sick: :sick:

Še nikol nobenga nisem ven pljunil... :xx!: :xx!:

Tistega sem pa... :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Katerega groznega okusa sem se najtežje rešil?

Nekaj se je špricalo po kuhinjskem pultu, čistilo, pa je očitno špricnilo tudi po enem kozarcu, v katerega sem si potem natočil pir. Ali je bil Super10, mislim da sem se tega ogabnega okusa znebil zelo težko. Po moje Super10 prekaša okus pralnega praška.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Katerega groznega okusa sem se najtežje rešil?

Nekaj se je špricalo po kuhinjskem pultu, čistilo, pa je očitno špricnilo tudi po enem kozarcu, v katerega sem si potem natočil pir. Ali je bil Super10, mislim da sem se tega ogabnega okusa znebil zelo težko. Po moje Super10 prekaša okus pralnega praška.

:o|o:

 

Kaj bi pa rekel o tistih, ki pijejo lasten urin - kao v zdravilne namene?

 

:eek: x:px x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o:

 

Kaj bi pa rekel o tistih, ki pijejo lasten urin - kao v zdravilne namene?

 

:eek: x:px x?x

 

 

:eek: :wOOt: :wOOt: :sick: :sick: :eek:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
to ne spada v to temo, je pa vseeno OGABA! Hudo je, če imaš cimro, ki lula pod tušem! In misli, da ne zavohaš nič. :o|o:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx ti si pa preolikana, da bi ji direkt rekla x:Dx sm pa zmer mislu, da zenske ne sparate jezika.. js se pa zmer popraskam tam kjer me srbi x;)x sploh pa ce me spomin ne vara si enkat neki omenla, da gres k svojmu tamalmu.. xnckrivx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zoprno je rect....

jaz sem enkrat na fitnesu zatezhila dvema puncama, ker sta se tko blazotno, ampak blazotno nadisavili!!!! xrolleyesx na fitnesu!!! x:o)x

ono spric spric, da me je dushit zacel in kar ven vrglo iz garderobe (ne prenasam teh sprejev pa tega) in sem jima zatezila...

sam mi je blo v bistvu zal, sta me tko nedolzno in prizadeto pogledali, pa se pol neky cajta mal kar tko z respektom, sem postekala da sem zatezena baba ki se vtika. :|||

tko da, ne mors se vedno vtaknit.

 

Jp, Seal, to pa itak. x:o)x x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja najprej se naj stusirajo ne! xrolleyesx

tam svicas, pol bos pa sprej in to je to al kaj!

bogi oni fantje. :P

 

Lulanje pod tusem?

hm, ce uporabljam bano s se kom, lohk pricakujem vse.

mene ze ena dlakca al pa smetka not mot, kamoli kaksno lulanje.

Ne vem ce bi rekla... morda bi kdaj debato na to napletla.... tko nevtralno kao.... kaj pa vem...

zoprno...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ce je svic cist frisn se ne smrdi. je prov eroticn pogled na prepoteno mladenko :vragec: pa se ZNANSTVENO dokazano te bolj pritegne, izloca hormon am.. :inocent: no u glavnem znanstveniki so dokazali.. :vio:

najvecja blesarija se je pa cez svic spricat.. :sick:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ce je svic cist frisn se ne smrdi. je prov eroticn pogled na prepoteno mladenko :vragec: pa se ZNANSTVENO dokazano te bolj pritegne, izloca hormon am.. :inocent: no u glavnem znanstveniki so dokazali.. :vio:

:

 

Ja, švic poudari feromone - to so spolni hormoni, ustvarjeni za to, da privlačimo nasprotni spol. Nekateri parfumi jih tudi vsebujejo; recimo taki, ,ki vsebujejo mošus (iz neke vrste jelena se mi zdi), pa ambra (iz kitov bi rekla), pa še kej bi se našlo, sam se zdele glih ne spomnim.

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men pa dvigne ob kakršnihkoli mesnih izdelkih :sick: mislim, teh štacunskih....paštete, hrenovke, posebne....doručki :O: tabolš meso itak gre za šnicle, tu not je bohveka zmleto......joj pa enkrat sma z bratom v doručku našla celo kravjo veko, s trepalnicami vred........od takrat ga tud on ne je x:o)x teh stvari živa ne spravim vase.....raj bi jedla kobilice pa bikove jajce

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj pa enkrat sma z bratom v doručku našla celo kravjo veko, s trepalnicami vred.

 

Ojoj

:O: :O: x:o)x

 

Mi smo se v 4. ali 5. razredu osnovne sole ucili, kaj vse je zmleto v hrenovkah. Potem so nam se pokazali nekaj ( ne spomnim se tocno), ampak potem nikoli vec nisem jedla hrenovk in teh poli salam in podobno x:o)x Skos sem imela v mislih razlago, kaj vse je tam notri x:)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

......joj pa enkrat sma z bratom v doručku našla celo kravjo veko, s trepalnicami vred........

:O: :sori: x!x grozota!

 

Ja, Michelle, sem pa tja se je nasel kdo, ki je tko kje delal, pa pol tistga nihce v druzbi ni niti probal vec...

v enih primerih pa bi rajsi preslisal... :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojoj

:O: :O: x:o)x

 

Mi smo se v 4. ali 5. razredu osnovne sole ucili, kaj vse je zmleto v hrenovkah. Potem so nam se pokazali nekaj ( ne spomnim se tocno), ampak potem nikoli vec nisem jedla hrenovk in teh poli salam in podobno x:o)x Skos sem imela v mislih razlago, kaj vse je tam notri x:)x

 

ja valda....tabolš meso gre za zrezke in tako.....živ boh me ne prepriča da je tu not kaka fajn in užitna stvar zmleta......pa kok na drobno to zmeljejo......pa še tak se ti kaka kožica al kej zatakne za zob :sick: to pa res ni variante, teh kupljenih salam bilokakih, raj travo po dvorišču mulim, če že res neb blo drugega x:o)x če že kupim kdaj kej, je to kak pršut, tud kuhan, al kaka slanina, tok u glavnem da se vidi da je iz enga kosa....da ni pizdarij vseh živih namletih not

 

ups...še to: absolutno ne priporočam umivanja zob s kremo za roke :sick: x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Juha iz svinjskih tac :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: ...ogabno :sick:

 

ne predstavljam si glih tegale....sam glede na to da se te tace uporabljajo za kuhanje žolce, ne more bit prida x;)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...