Skoči na vsebino

Znane osebnosti


El Nino

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>22.februar 1962.

Heh, ce on ni riba, potem jaz nisem krokodil  xzobkox

PIH!!!!!!!!!!!! xsuperx

Ja boby, a ne no, jaz cist shizim!!!!!!!!!!

 

jes jes jes, sam lase sem vidla, pa sem bla ziher da je ribicka.

hehe... obvladatorka...

 

sam hej!!!!!!!! kako si pa ti datum dubu kroki, jaz pa sam feb.62'??

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam hej!!!!!!!! kako si pa ti datum dubu kroki, jaz pa sam feb.62'??

O svojem najvecjem sovrazniku bom pa ze nekaj vedel, a ne ? :eek: x:Dx

 

""Google+steve irwin biography"",tukaj ,klik na drugi zadetek tukaj(ce kliknes pa na prvega pa dobis njegovo uradno stran, tam pa pise samo februar, to si ti kliknila x:Dx )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah pol sem sla se na ene par pa vse so bile iste. :D :D

 

aja saj res, sovraznik, sploh nisem povezala in postekala, les!! :P :P

 

priznaj da je simpaticen in super!! :att:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:V:

 

jaz ga pa tko rada gledam, tko je naraven in zavzet, nic kao da zdaj on totalen jack (v bistvu je pa Car), potem pa se moja teza o ribah dobrih dreserjih... pa tko... jaz se tko s skorpijoni pa s kuscarji stekam... saj on jih steka, zakaj bi se ga pravzaprav bal...

 

super je, no, jaz cist shizim na njegove oddaje, ja, pa poslusam ga FUL RADA!! prej sploh nisem tega rekla, je bobnar... mislim, ful dobr. x^x

pa duhovit je, pa blazno ima rad te zivali, tko dobr se pogovarja z njimi, ma, noro, no.

 

zdaj se bolj shizim, ker sem zadnjic enga druzga gledala, kaksen dolgcas in vse prot temu!!!!!

on bi bil pa lohk kaksen kozorog, cist druge taktike, pocasen, me je kar zivcno delal, ko sem gledala in sele tedaj psotekala res ono, kaksen Car je tale stivchy. xDDx

schtraufenpacht!!! xsuperx

 

pa jaz itak shizim na avstralijo pa avstralce maram, so mi vsec, tak poseben folk. tud Kajli mi je vsec (mini venera). ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men itak... :) :palec:

pa se dobra oddaja je, pa ze itak me zanimajo plazilci pa tile pajkovci pa to (aja, a so skorpijoni pajkovci?)

 

zanimal me je, kaj je jennifer saunders, pa sem sla pogledat, pa je rak (6. julij 58').

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Neki folk mi je namignil, da bi se s premierjem :wOOt: zelo lepo astralno ujemala. :eek:

 

Janezek: Devica, asc. Strelec, pa Luna v Škorpijonu.

 

:inocent: zna bit, ko se je končno lepo očedil, je lepo oblečen, ne nosi več zelenih oblek in sandalov z nogavicami :sick: , tisto večno kalimerovstvo bi mu pa tudi prej ali slej izterala :fiju:

 

Ima v sebi neko milino :eek: , verjetno bi mu oprostila deviško Venero x:o)x , škoda da je črn, kot da je iz donjega Valjeva :eek:, zato pa takooooooooooooo čutne in božanske oči :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kwa je pa magnifico??

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>tisto večno kalimerovstvo bi mu pa tudi prej ali slej izterala  :fiju:

... in Slovenija bi ti bila dolgoročno ful hvaležna.

 

x:Dx x:Dx x:Dx

 

Črn je pa, kot da NI iz donjega Valjeva, ampak še iz krajev ene dvesto kilometrov naprej naravnost na jug (uz Ibar) ... ... x:Dx

 

Kaj češ, ne more si človk pomagat.

 

Ampak če bo zaslužu DOST denarja, si pa mogoče da pigment popravit ko Michael Jackson. Pa bomo mel spet bledga premiera ...

 

x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

J.J. vaš vsakdanji x:Dx ;

 

17/09/1958 ob 11,48 v Prestolnici

 

Asc. pa na 1°40'20 Strelca

 

 

Bern :palec: ,

morda se pa za svoj narod žrtvujem x;)x

Če bo le dovolj denarja zaslužil :vragec: , nič bat, bledica na obrazu od skrbi zagotovljena... x:px x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ruby :wOOt:

 

(sladkor in vodo, prosim) :switz:

 

 

.....ampak, saj veš kako je .... pazi, kaj si zares želiš :vragec:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jz sm pa dons ne vem zakaj pomislila na Matjaža Gantarja, pa grem gledat in lejga šmenta, včer je mel rojstn dan

 

22.8.1963

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...