Skoči na vsebino

Znane osebnosti


El Nino

Recommended Posts

..kwa mislis da je pa scorsese??

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..zihr gulfas..ne grem se vec!! :C: :C:

 

17.11.1942

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xokx x^x

 

ja kako? a da bi nameona zgresila tarantina zato da mi bos bolj verjel pri socrseseju, pa tud, saj sem na 1. mnesto dala kozla...

mi je prej to potegnil, sam pol pa rpec sco.

 

jaz mam vizualno pa tko, energetsko, ful filing za znake, nis se opazil? :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..ja, ja sevede... google mas, to je to... x;)x x;)x

 

Sej mas res filing, priznam men si prec rekla da sm devica... x:Ix

 

OK zdej pa granfinale kaj je pa Saso Hribar?

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej stari, kar vem, vem - to je pa moj spomin. to je drugo. ne rabim blefirat oklol nicesar od tega dvojega...

 

al vem al pa uganem. ;)

al pa asc, luno itd.

 

saso hribar je riba (to pa vem, ne ugibam), luno ma pa v strelcu, asc pa ne vemo, ker ne ve ure oz. se mu ni dal pogledat al kako ze. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

*

ps je pa res prikladno, da gres za kogarkoli pogledat, kot sem sla za macyja (za mantegno pa slucajno izvedla, sploh ne vem kje, morda pa clo v kakem cajtengu al kje, v glavnem ne z googla)

 

ne riba je s strelcem, maocna, mozno pa je, da ma kaj v ovnu tud, sem si sam luno zapomnila (morda tud zato, ker mu pashe).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
no, jaz mu nikoli ne bi pripisala Ribe, Strelvca še mogoče, ampak on meni deluje Oven totalno - velikokrat pri ljudeh vidim Luno in Venero, prej kot Sonce.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a res? pol sem si pa narobe zapomnila, sem skoz imela v glavi da je cist proti koncu.... thanx! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha no jaz sem mela tud tak podatek, ja, ja, ne 17, 18, pac pa 19.

 

ja, to je pol pravi podatek...

(*saj v zacetku sem tamle napisala 17, 18 ali 19, pol pa zbrisala 19, ne vem zakaj, se mi je zdelo, da tolk dalec v ribah pa morda ipak spet ni).

Ziher. ker je tud luna v strelcu

 

(ker mi je ta podatek sam dal namrec, zato bo pol ziher in zdaj ko vidim, se tocno spomnim).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

prav zanima me, kaj je Peter Falk (Columbo) - on mi je tak hecen. x:Dx ne vem, vsaga boga mi pride naprej, od Ovna, do Device, do Strelca, ... xnckrivx gremo gledat, če kaj najdemo. x:px

 

zaenkrat našla datum: 16. 9. 1927 x:px , več se mi ne da iskati. jutri.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prav zanima me, kaj je Peter Falk (Columbo) - on mi je tak hecen. x:Dx ne vem, vsaga boga mi pride naprej, od Ovna, do Device, do Strelca, ... xnckrivx gremo gledat, če kaj najdemo. x:px

 

zaenkrat našla datum: 16. 9. 1927 x:px , več se mi ne da iskati. jutri.

 

http://www.astrotheme.fr/celebrites/cartes/yHhdTEjKvmHa.png

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, bolj kot trigon med tema dvema je dobro imeti sekstil (ker je bolj aktiven princip - ne le da ti kapne, za kaj gre in da znaš razmišljati drugače, ampak ti da tudi možnost iti naprej in praskati, ustvarjati; trigon ti tega ne da, mora biti še kaj drugega v horoskopu, da bi se aktiviral; lahko samo požiraš pa nič od tega, čeprav ti paše in te zadovoljuje ... ).

 

Pa še Device imamo kar nekaj, pa malo resnosti in odgovornosti zaradi Saturna pa Škorpijonoa za pronicljivost in učinkovitost, pa Merkurja v Tehtnici, da znamo tudi težavne stvari lepo povedati ... pa še kaj anede.

 

x;)x

jaz imam tale sekstil x:px

Nekaj device(luna, pluton..v konjunkciji), nekaj tehtnice(mars+uran - konjunkcija opet) - škorpija močna tudi (asc, ju in ve), strelca - da šlampasto povem...oz...kar lepo po pravici :inocent:

Skratka - če bi se malo bolj zraven dala, bi še iz mene kaj ratalo...tako pa...pustim bikovskemu saturnu, da lenobo pase x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
http://www.astrotheme.fr/celebrites/cartes/yHhdTEjKvmHa.png

ej, Boris, kok si fajn, da si to izbrskal (nisi včasih malo PREdober? :sori: ). sam se ne vidi, kje je ASC? je Oven ali Ribi? če je Oven, sem mela prav. xDDx no, ja Uran in Jupi na ASC - sem rekla, da bi lahk bil Strelec. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še ena znana Strelka:

 

Jovanka Budisavljević Broz

(majorka v pokoju in vdova maršala Tita)

 

07/12/1924 Jošani, Lika, Hrvaška

 

Kdo bi rekel, da je Strelka?:eek: Ves čas je težila vsem po spisku, terorizirala ves personal, ki sta ga imela s Titom na razpolago, absolutna materialistka, prepirljiva, zamerljiva, oblastiželjna, v vseh ljudeh je videla svoje sovražnike in se počutila ves čas ogrožena, če se je pojavil kdo, ki ni mislil 100% kot sama. Še sedaj se pravda z oblastmi v Bg. :ermm:

 

Nič strelčevskega ne vidim v tem opisu ? xnckrivx

 

Edino butine ima pa gospa res Strelčevske: močna pa dobro zadebeljena stegna x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej, Boris, kok si fajn, da si to izbrskal (nisi včasih malo PREdober? :sori: ). sam se ne vidi, kje je ASC? je Oven ali Ribi? če je Oven, sem mela prav. xDDx no, ja Uran in Jupi na ASC - sem rekla, da bi lahk bil Strelec. x:Dx

 

 

Zakaj predober, takšen sem, ne smeš se sedaj še ti zaradi tega obremenjevati Mačona xDDx

Ponavadi je ASC na levi, opažam, da je pa pri veliko igralcih ali znaih osebah sonce pri MC-ju, torej malo z rezervo jemlji uro, pa tele hitre aspekte lune, ki zna v dnevu narediti nekaj stopinj več kot ostali počasnejši planeti, lp, B. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še ena znana Strelka:

 

Jovanka Budisavljević Broz

(majorka v pokoju in vdova maršala Tita)

 

07/12/1924 Jošani, Lika, Hrvaška

 

Kdo bi rekel, da je Strelka?:eek: Ves čas je težila vsem po spisku, terorizirala ves personal, ki sta ga imela s Titom na razpolago, absolutna materialistka, prepirljiva, zamerljiva, oblastiželjna, v vseh ljudeh je videla svoje sovražnike in se počutila ves čas ogrožena, če se je pojavil kdo, ki ni mislil 100% kot sama. Še sedaj se pravda z oblastmi v Bg. :ermm:

 

Nič strelčevskega ne vidim v tem opisu ? xnckrivx

 

Edino butine ima pa gospa res Strelčevske: močna pa dobro zadebeljena stegna x:Dx

 

 

Lep primer slabo aspektiranega Sonca. In ko tako Sonce povežeš z močnim Jupitrom, ki je morda celo v trigonu z materialistično Bikovo Luno, ne moreš pričakovati nič drugega. Pomanjkanje zavor pri pogosti vožnji v napačno smer.

K sreči imamo tudi bolj pozitivne Strelčice, ali ne? xsrcx

Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Borism! xsrcx

 

Čeprav mi ne 'paše' tale čart :sori:

Če bi bila rojena uro in pol kasneje, bi bila asc. Rak in bi se pravzaprav pokrilo vse, kar vemo o njej.

 

Kaj pade v oči kar se tiče njene karte?

 

Veliki vodni trigon:Pluton trig. Sa konj. Ve, trigon Ma konj. Uran

 

Luna v opoziciji s Saturnom, ki je v konjunkciji z Venero.

 

Sonce kvadrirano z Marsom in Uranom

 

Življenje, ki ni dopustilo ljubezni;

 

Zanimivo, ni kaj! Priložnost postati viden v življenju, ki jo plačaš z nesrečno ljubeznijo. Jovančica se rodi v nerazvitem kraju, ne obiskuje šole in je 1945 še nepismena. Vendar se ji na poti odraščanja 'zgodi vojna' in prav ta ji prinese nesluteno možnost, ki je malokomu dana. Spozna dosti starejšega moškega, ki bi ji lahko bil oče in ki postane kmalu potem svetovno znan in vpliven in močen. Jovi ima srečo, ker je politično, predvsem pa narodno 'prave barve'. Ne gre, ne more biti velika ljubezen med njima, vsaj kar se tiče klasičnega pojmovanja ljubezni. In vendar, 1945 jo na hitro pošljejo v London, kjer jo priznani butlerji podučijo o osnovnih manirah, nauči se pisati in čitati, kot se spodobi za maršalovo ženo. Čeprav obide cel svet, je ob boku enega najvplivnejših in močnih oseb na svetu v tistem času, ni srečna. Ni srečna z možem, ker jo na veliko vara, ne more imeti otrok,torej tudi z materinstvom ne more kompenzirati ničesar, ne razume se s moževimi sodelavci, ne najde skupnega jezika z nikomer . Čeprav je prav moški ključ za v svet, ki ga vsaka druga Ličanka (pa tudi ostale ženske) le sanja, je moški svet poln omejitev. In ženski (tudi lastni) tudi (obe svetili poškodovani).

In ostane zvesta edinemu moškemu celo zivljenje, tudi 25 let po njegovi smrti.Po njegovi smrti izgubi vsakršno moč, ne pa tudi pravic, ni ji treba skrbeti za preživetje, saj ji je omogočeno več kot lagodno in komfortno življenje. Stanuje v vili, ima svojo postrežnico, kuharico in šoferja in v vsakem trenutku zdravniško oskrbo. Živi osamljeno, čas zapravlja s pravdanjem in iskanjem njene pravice. Klic v sili- češ, še sem tu, še obstajam!

Ampak soja žarometov ni več, saj jo tisti nakit in druge dobrine, za katere se že četrt stoletja pravda- sploh ne brigajo.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Hvala za komentar tudi tebi, Astrotalisman! Vedno te je lepo brati. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo tole z Jovanko. Predvsem to, da nam nikakor ne gre v lajšto marsikaj z njo.

 

Ampak:

 

datum je zapisan v formatu 07/12/1924, kar je tipično za angloameriško področje in pomeni 12.7.1924. Seveda ni rečeno, da je V RESNICI tako, ampak zanimivo bi pa bilo.

 

Kajti v takem primeru bi štimalo marsikaj. Za RAKOVICO bi jo človek imel takoj (z butinami vred, a ne?), čeprav navzven (črna plus stisnjene, malo strupene ustnice pa malo diaboličen, magičen izgled) vsaj malo liči na Škorpijona. In pazi: v primeru 12.7.24 ima LUNO V ŠKORPIJONU?! Zanimivo, ne?

 

Poleg tega veliki trigon Sonca, Lune in Urana.

 

Je pa še nekaj. Če je ženska živela v takem okolju (in bila tudi rojena v njem), da do 21 leta ni znala niti pisati (?), potem tudi podatku 15.51 ne verjamem, ne glede na to, ali je to kdo kje zapisal ali ne. Za tisti čas niti ni podatkov, KATERI ČAS so uporabljali, kaj šele kaj več. (Kdaj smo izvedeli, da je bil na YU področju med vojno v uporabi "VOJNI ČAS", ki je pomenil odštetje 2 ur? Pred kratkim.)

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...