Skoči na vsebino

Lunin mrk


lunca

Recommended Posts

mislim, da ne bo tolk hudo.... :)

se pa pripravi, da lahka useka kak teden po mrku....vsaj pri meni je bilo pozneje ;)

Na ka je deloval pri tebi?

Sončni bo v moji 12. hiši, merkurja imam na 8 stoppinj, lunin pa ravno v opoziciji na moje sonce v 12. hiši.

Iz takšne smo snovi, kot sanje...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pri men so bile na udatu 1,3 in 9 hiša....navzven ni bilo nič drugega ko totala osamitev.....že samo pogovarjanje z drugimi mi je bila muka....navznotr pa seciranje sebe.....čistka...seveda sem imela takrat še saturna zraven lune...tak da je bil cel žur ;)

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko bi jaz vedela kaj se dogaja.

Ne znam še razložit vseh hiš in vsega (se trudim), štala okoli in naokoli se pa dogaja.

 

Jaz cvetim in druge s tem motim in povzročam nemir.

Tako sem se odločila in dajem takšen zgled, vrže me pa vsaka malenkost.

 

Nasmejana pa vedno.

Hiše in nevem kaj še.

Saj bom počasi sledila, samo še kakšno leto.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uhuhuuuuuu x:o)x

 

tale sončni mrk se pa zgodi v moji 7.hiši.

in sicer na descedentu in na saturnu. :inocent: v opoziciji z ASC v vodnarju in kvadratu z luno v 8.hiši.

ojoj...

 

zanimivo ???

 

pr men se tud zgodi 7. hiši in na Jupitru

moj Jupiter pa pade na tvoj asc če bi sinastrijo gledali. x;)x

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pr men se tud zgodi 7. hiši in na Jupitru

moj Jupiter pa pade na tvoj asc če bi sinastrijo gledali. x;)x

 

zanimivooo x;)x

 

 

 

 

pa sem ga preživela...sončni mrk.... x:Dx

 

prav fajn dan je bil..... :2src:

 

me je pa včeraj in v sredo mal "metalo"....važno,da je mimo...jutri bom že stara jaz... x;)x x:px

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

me je pa včeraj in v sredo mal "metalo"....važno,da je mimo...jutri bom že stara jaz... x;)x x:px

 

upam, da ne....nekaj spremembe pa lahko nardi....to je zmer +........ x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lunca, oz. kdorkoli, ki bi znal tole pojasnit:

 

na nekem astro tečaju sem pred časom zabeležila, da mrk vpliva tudi precej na solar. Ali to pomeni, da je najmočnejši vpliv na natal, upoštevati pa je potrebno tudi solar. Mojemu fantu je padel namreč petkov sončni mrk v solar točno na 9 stopinj leva, kjer je njegova solarna venera. Vse skupaj v 8. hiši. V natalu pa ni mrk tvoril nobenih pretresljivih aspektov (vsaj po mojem laičnem mnenju ne). Vseeno še njegov datum rojstva: 21.7.69, 8.20, LJ.

Kaj lahko poričakujem, glede na to, da gre za venero v CNJ z mrkom?

 

Hvala. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanimivooo x;)x

 

 

 

 

pa sem ga preživela...sončni mrk.... x:Dx

 

prav fajn dan je bil..... :2src:

 

me je pa včeraj in v sredo mal "metalo"....važno,da je mimo...jutri bom že stara jaz... x;)x x:px

 

 

ja jz tud ;) sam spanja mi je primanjkovalo

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
Sončevega sem preživela na valovih, Luninega bom pa tudi .... nekje ... kamor se bom umaknila ... xDDx ma nema ... ne bo me. opozicija na Venero gor ali dol ... nema. je že Sončev bil ... konjunkcija na Mars ... pa nič ...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: Ja, opazujte nekaj dni pred in nekaj dni po mrku. Nekateri celo pravijo, da pri nekaterih vpliv drži od mrka do mrka?

 

Mene vedno dan ali dva pred mrkom malo "meče".Takrat je ponavadi na sporedu ribji bluzz.Komunikacija na nuli,jamranje,smilim se sama sebi....pa razno -razni strahovi pridejo na dan. :o|o:

Drži pa dan ali dva .... :vragec:

.

.

 

Včeraj je bil že en tak bolj čuden dan..z zgoraj omenjenim ribjim bluzzom... x:Dx Z enim ribakom sva prav po ribje zabluzla..cele dve uri čvekala o astrologiji,regresiji..psihilogiji in podobnih zadevah...Težka debata.Ampak je pasala.(itak je on največ govoril...) x:px

 

 

Dans sem že boljš. x^x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: Ja, opazujte nekaj dni pred in nekaj dni po mrku. Nekateri celo pravijo, da pri nekaterih vpliv drži od mrka do mrka?

men je držal kak mesec..mogoč malo več... xrolleyesx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

omfg...... :O: ....kvadrat ic-mc.......#$$#&¨!#$&¨#%/¨#&/(¨&¨#%/....ribji bluz......grrrrrrr........

 

xcivx

 

hvala, klarus...... :palec: ...a nis še na morju....?

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

omfg...... :O: ....kvadrat ic-mc.......#$$#&¨!#$&¨#%/¨#&/(¨&¨#%/....ribji bluz......grrrrrrr........

 

xcivx

 

hvala, klarus...... :palec: ...a nis še na morju....?

v pondelk grem :)

 

pri mrku more bit konj al pa opozicija, da konkretno useka ;)

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
OK, zdaj mi je jasno, zakaj ne morem dat slušalk z ušes ... x:Dx mislim, da bom danes ali jutri kr umrla brez glasbe. Neptun, ste rekli, dela konjunkcijo s tem mrkom. ja, ni kaj, dbest. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj kok me je metal ta vikend...kr mal preveč...včeraj je še ornk držal...so me v službi kr mal čudn gledal :wOOt: pa sanjarila sem na veliko kot že dolgo ne :inlove: :devil:

no pa prejšni teden sem začela športat na veliko, k da moram za cel lajf nadoknadit..

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha, jaz sem tud zadnje par dni vsak dan neki migam x:)x sem mogla malo nadoknadit, a bom zdajle par dni počivala (razen sprehoda s psom, ki me vsak dan s tistimmi svojimi učkami tako milo prosi)

 

 

Dobro ste se to spomnile. Niti nisem pomislila, da je lunin mrk bil v konjunkciji z natal Neptunom... Glede na to, da je še zadnjič-tretjič v kvadratu z mojo natal Venero in Marsom... kdo bi vedel kaj to pomeni? Komaj čakam, da se ta Neptun premakne naprej, ker mi nosi samo razočaranja. Največji ruker kar naslednje pol leta od konca septembra do konca februarja. A zdaj pa še ta Lunin mrk... :o|o:

 

 

V petek (nekje sredi dneva) bo pa tranzitni Saturn srečal mojega natalnega,... tako da bom astrološko polnoletna x:o)x :2src: ... Čutim, da moram malo na zdravje popazit (tudi pri hrani), tako da bom naslednje dni mal bolj na easy :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmm.. a se da komu mal pobrskat po moji karti... tale mrk mi je tko udaril na čustva, prejokala včeraj tolk, kot že dolgo ne, cel teden se po malem kuhal v meni, včer pa vse ven udarlo... kaj za vraga blo to...

 

15.8.1981 9:37 LJ al tko nekak..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...