Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 20


Marsa

Recommended Posts

A si padel iz otroštva v starševstvo x:Dx :palec:

 

Je kar združu otroštvo in starševstvo x:Dx

So zdaj sami otroci pr hiši xrolleyesx

 

Ampak ma srečo da vedno ponoč dela, podnevi se pa itak vsi drugi s tamalo ukvarjajo x;)x

Brez zamere Zlomči

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

x:Dx xupx

 

 

daaannnnnnnn......sindrom zimskega spanja se me še drži......drugač so pa temperature zelo slastne.... x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jutro x8Dx

 

vidim da dogaja folku povsod, kul a ni :inocent:

 

zlomk ja čestitke a ne, sam sm nekak misla da bo aprila tole prlezlo na svetlo :inocent:

ma enivej, grem se mal sama seb smilit, dons je tak dan semizdi da bi to pasalo.....sam vržah še morm najt x;)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

666 zlomkou....tralala

pa veh 777 zaostalih x:Xx -ou.... x:)x

aja....pa en teden smo stari x:)x x:)x x:)x x:)x x;)x

 

 

x:px , se bojo pa kar en čas downloadali tile zasotali x:Xx x:px :palec: .

 

Pa čestitke Zlomči xsrcbumx :hepko: :flower: za malo :2src: :palec: . Sploh ne dvomim, da je lušna xsrcx :palec: . Sem te že pogrešala, pa nisem šla tja v pogrešane pisat, sem očitno vedela, da si s pomembnejšim zaposlen, pa da se te ne sme s pogrešanjem morit x:Dx .

 

Sreda je že, hitr minevajo tile dnevi :palec: , tko da se vikend ultra bliža x:px :palec: . Pa všeč mi je, da je že februar, počas iz daljave diši po pomladi, daljših dnevih, več svetlobe x:px :palec: .

 

777 x:Xx za :vragec: , ko bo odpru polknca x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sreda je žeeeeeeeeeee, pa frej sm dons, k sm brez avtaaaaaaaaaa. x:px Pa do zdele sm spalaaaaaaaaaaaaaaaa. :onfire: Zdele kmal pride sestra s tamalo na obiska, da se teta mal pocrkla. :2src: Morm sovo pospravt, k je taka, k bi bomba treščla vanjo...se vid, da sm cev vikend prala, k je tok cot za zloćit, da... xrolleyesx x:Dx

 

Dons mam pa odbojko. x:px

 

Aja, cashy, si me za pevske sprašvov...smo mel sam 1 uro, k nas je blo spet samo pol, ampak smo pa dobile eno fajn ponudbo, da bomo spomlad v Arboretumu Volčji potok pele, k je mednarodni sejem cvetja. Kul! :palec: Bo po tv in v medijih. x:px Kva bom slavna, ej. x:o)x x^x x;)x

 

Lep dan, folk. x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! YES!yes!yes! Najlepši dan :onfire: :onfire: :onfire:

Zdej mam pa lahk počitnice in se začnem veselit Londona in Madrida x^x

 

Pa hvala celemu akvariju zlatih ribic, da nisem mela tolk treme in sem spravla iz sebe skor vse, kar sem znala... 9 x:)x x8Dx

 

Zdej pa... hmmm.. kaj pa zdaj? Kar naenkrat ni več kaj za počet x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xokx :palec:

 

bravissima aliana!.

 

ja, 'zdaj pa ni naenX nc za poect'.

Pejt se mal razvajat, pejt v banjo al kaj tacga.

 

 

ciao vsi! :palec: xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bravissima aliana!.

:palec: x:)x nimam banje x:o)x bom kej druzga... eh, če ne bi bla sred MS, bi se direkt v atlantis spravla..

Sej LNF brez omejitve je tud nagrada x;)x x:)x

 

Piky, prid sem, te bom zaprla v sobo in prišla brcnit vsake tolk.. Pa mačka ti not spustila vsake tolk (dons je glih taprave grizy volje), pa kosilo ti vmes skuham x;)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! YES!yes!yes! Najlepši dan :onfire: :onfire: :onfire:

Zdej mam pa lahk počitnice in se začnem veselit Londona in Madrida x^x

 

Pa hvala celemu akvariju zlatih ribic, da nisem mela tolk treme in sem spravla iz sebe skor vse, kar sem znala... 9 x:)x x8Dx

 

Zdej pa... hmmm.. kaj pa zdaj? Kar naenkrat ni več kaj za počet x:o)x

Navali na tortice, vidiš kako ti dobro denejo za študij x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aliana..... :palec: :palec: :palec: ....a ta je bil zadnji al kako?

Ne, ne, zadnji za tele počitnice..

Pa ful bla panična, ker blo ustno in sem prejšnjič zmrznila totalno, ko sem not stopila.. Dans sem ji pa kar povedala, da mene ustni izpiti čist ubijejo.. Pa je bla ful faca pol. Je kar ona imena dodajala x:)x Pa v bistvu sem znala, res..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, ne, zadnji za tele počitnice..

Pa ful bla panična, ker blo ustno in sem prejšnjič zmrznila totalno, ko sem not stopila.. Dans sem ji pa kar povedala, da mene ustni izpiti čist ubijejo.. Pa je bla ful faca pol. Je kar ona imena dodajala x:)x Pa v bistvu sem znala, res..

 

super!

ma se mi zdi fajn, da si ji povedala. mi je tolk dobro, da se da folku povedat (tud prfoksom) in se pol lepo zment kako pa kaj. da je lahko tak človeški odnos. takoj se mi zdi, da je še upanje za ta svet.

 

zdej pa uživaj počitnice :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Amis, res.. Saj po mojih izkušnjah se da z vsemi.. sam moraš najt pravi način..

(tale je namreč smatrana kot precej zmaj na izpitih, čeprav men je bejba ful v redu, sploh na predavanjih..)

mam mal srečo, ker ma tud drugačne, bolj.. osebne izkušnje s profesorji.. in jih znam pol tko videt, kot ljudi normalne.. ne pa kot neke bogove al pa nepopravljive težake.. pol se da marsikaj, če z normalnim odnosom prideš..

 

Saj sem že prvič tko.. 5 minut bluzila, pol sem ji pa kar direkt rekla, da ne bo šlo, da mam totaln blackout.. sam nima navade pomagat, pa dodatnih vprašanj dajat in to, da bi pomagala, tko da tistikrat ni imelo smisla sploh..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bravo, Aliana, tako se dela! :palec:

 

Mene preganja izpit, ki ga imam v ponedeljek, sem kot v transu... :xx!: Ampak bo Marsa pošlihtala planete tako, da bo gudi za izpit, pa bo! x:o)x

 

Vsekakor morm povedat, da si bom danes glavo prala. Pa mogoče še obrvi pobarvala... x;)x

 

Grem nazaj... mam že čisto pljosnato rit. x:Dx

Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pljosnato rit. x:Dx

x:Dx

 

ena znanka zase prav, da je tolk debela, da ko jo zjutraj moz, ko gre v sluzbo, ploskne po riti, se le-ta, ko se vrne z joba, se vedno trese. :D :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zlomkoslav, čestitke za tamalo zlomkoslavo x:Xx ....končno ena, ki te bo znala ukrotit x:Dx

 

Aliana, x:Xx :palec: pridna....

Ksenia x:Xx

 

...se morm zbrcat naprej v delovanje....

 

*aja frizura oprana x:px

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja kak pa te x:o)x :vio: x:px

pa to ne morš verjet...

valda sma že kuj skup trčla x:o)x

 

babi nič jasno kaj za to neki model x:Dx

:lol: Revca sploh še ne ve, da je exspresni vagon, nafilan s samim jeklom, ob polni hitrosti ruknil vanjo. x:Dx

Poročaj. x;)x x:Dx

 

Jst pa pojam zdej...mjuzik na ful našponana, pa se derem zravn! xrolleyesx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:lol: Revca sploh še ne ve, da je exspresni vagon, nafilan s samim jeklom, ob polni hitrosti ruknil vanjo. x:Dx

Poročaj. x;)x x:Dx

:lol: :lol: x:Dx

 

Evo, kosilo ful uspelo, zdaj smo na kavici.. pa tolk noro zgodaj je še, da mi ni čist nič jasno :inocent:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...