Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 20


Marsa

Recommended Posts

O lej ga novga dnevnika x:Xx

Danes sm se spet malce lajhala naokrog, šla na Andrejev sejem v Gorico, da ne bo pomote italijansko in ne slovensko. Seveda mi žabarji smo mislili, da je to v Gorici, znani kot Nova Gorica, kot nalašč sem doma pozabila osebno izkaznico v drugi denarnici in svak je peljal s službenim avtom, s katerim ne sme v tujino...hehehe čreda smotancev...oke za avto ni bilo krize, ker je bil še eden, večji problem sem bila jaz, ki sem prišla do tja z bančnimi karticami in taščino izkaznico iz knjižnice x:Dx k pr* norcih.

Itaq smo šli peš čez mejo, jaz pa zaradi svojega zdravja ne bi razlagala, kako sem prečkala mejo in prišla nazaj x;)x

Videli sve in svašta se imeli fajn, ker je bila dobra družba in potem nazaj v domovino.

 

Potem nam je zapasala dobra domača papica in smo jo mahnili k Janežiču na Pšato, ki jo zelo priporočam, pod dobra-dobra domača gostilna.

Pih..zelje še vedno razvija svoje dišave v garaži. (ne moji)

 

Začele so se finalne priprave za na Bazar in je kar veliko organizacije. GR je čisto zabezecan postavili so ograje in zablokirali Slovensko cesto. Lahko si direkt ogledujem Press center x:Dx bom takoj javila novice, ko se dogodijo.

Skratka, gremo v nov teden, ki bo zame kar naspidiran....

 

x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:cry: :cry:

 

Res sovražim svoje življenje. :xx!:

 

Mystika moja. xsrcx Ne tko govort, no. x:Xx

:eek: x:Dx

 

saj ni res, pa je x:o)x

 

kdo to meni... te bom tožu x:Dx

Hm, če bi naju primerjali, bi, ko bi prišlo do resnih zadev, vsak kaj kmalu dojel, da sem jaz bolj resna, kot pa ti. Tko da :att: NE TI MEN! :vragec: Lahk me pa tožš, sam mene bo Mick branu. x:px Si še upaš? x;)x x:Dx

 

Wow! Zdeke bla na plesnih! Smo se zmenil z ene par folka, spedenal dvorano, en kolega pleše že ene 10-15 let in nas zdej uči. Sam ene 2 fanta manjkata. :o|o: Pa prov pocen je. Za 2 uri damo jurja! :palec: Dons smo angleški in dunajski valček vzeli in foxtrot. Mi ni treba razlagat, da obvladam, ne? Si pa res želim, da bi dobila tazga partnerja, ki bi ples obvladal, ker je to en izmed večjih užitkov, če te tip zna zavrtet! :palec: x:px x:)x

 

Grem še mal brat. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej Pikica...a to bi lahko še jaz prišla mogoče?...pa seveda še un k je ponavad vedno z mano...

x?x x?x x?x

 

mi2 sva včasih ob nedeljah v Urško hodila pa pol ni blo filinga in sva nehala...jaz sem pa vse te plese že pozabla

 

:vio:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej Pikica...a to bi lahko še jaz prišla mogoče?...pa seveda še un k je ponavad vedno z mano...

x?x x?x x?x

 

mi2 sva včasih ob nedeljah v Urško hodila pa pol ni blo filinga in sva nehala...jaz sem pa vse te plese že pozabla

 

:vio:

Lohk sicer vprašam, ampak vem, da je blo rečeno, da je parov že zadost, samo 2 punci še nimata soplesalca. k ni tok velka dvorana. Ampak bom vseen vprašala, ok? x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej Pikica res si zlata, ampak ni treba...Sem jih spet po buči dubla...Prou, da ima ob nedeljah fuzbal (kar sem pozabla, glede an to, da je do zdej šel emmmmm...zdejle gre drugič od septembra naprej)

 

Lepo pleši...Samo jaz bi tut

xrolleyesx ...ah ja

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

GR je čisto zabezecan postavili so ograje in zablokirali Slovensko cesto. Lahko si direkt ogledujem Press center x:Dx bom takoj javila novice, ko se dogodijo.
... boš naša poročevalka s terena in boš poročala s kraja dogajanja xflirtx xDDx ... lohk pa svoj razgled za velke dnarje prodaš in boš ful bogata x:px x:Dx

 

... že 20 dnevnik!... zadnje čase sicer bolj letim čez (a je res, al se mi samo zdi nekam velik medsebojnih čvek-čvek variant ... xnckrivx :sleeping: )... sicer pa naspidirani časi, se skor ne spomnim, da bi se vsedla za računalnik in brala, kaj dogaja... upam, da ste vsi fajn :palec: ... en lep začetek novega tedna želim in veliko lepih veselodecembrskih doživetij xsurprisex :^: :party:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sn te že v prejšnjem x:Dx x:Dx x:o)x

 

a se (že) žalimo?

 

tut to poznam... x;)x

Nimam namena se kregat s tabo. Se pa rada špikam. Zdej pa, če ti to za žaljenje vzameš. Prov. Ne morm pomagat in spremenit tvojega dojemanja mojih postov.

Zdej grem pa res spat. x:px Dišim pa po vaniliji, mleku in medu. :inocent: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kwa? a fantoma date za 2 uri jurja! :eek: premal!! x:Dx x:Dx

hocm 5 jurjov na uro! x^x

----------

Mystika moja. xsrcx Ne tko govort, no. x:Xx

 

Hm, če bi naju primerjali, bi, ko bi prišlo do resnih zadev, vsak kaj kmalu dojel, da sem jaz bolj resna, kot pa ti. Tko da :att: NE TI MEN! :vragec: Lahk me pa tožš, sam mene bo Mick branu. x:px Si še upaš? x;)x x:Dx

 

Wow! Zdeke bla na plesnih! Smo se zmenil z ene par folka, spedenal dvorano, en kolega pleše že ene 10-15 let in nas zdej uči. Sam ene 2 fanta manjkata. :o|o: Pa prov pocen je. Za 2 uri damo jurja! :palec: Dons smo angleški in dunajski valček vzeli in foxtrot. Mi ni treba razlagat, da obvladam, ne? Si pa res želim, da bi dobila tazga partnerja, ki bi ples obvladal, ker je to en izmed večjih užitkov, če te tip zna zavrtet! :palec: x:px x:)x

 

Grem še mal brat. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OVSE, zapore, policaji, megla, dež, ... za zvečer pa še malo zapor zaradi Miklavževega sprevoda :vragec: v avto knjigo, CDje, malico in pijačo, spalna vreča tud ne bi bila odveč x:Dx

še avtobusi vozijo po drugih trasah xrolleyesx to bo zabava par dni x;)x

Kleparji in ličarji bodo garal :o|o:

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uh, sm si pa že nekaj časa želel spet na plesne vaje, ko sm od maturanca res že čist vse pozabu...pa da se mal svoje lesenosti znebim x;)x...cena je pa res še za gorenjce zlo nizka x:Dx Je za razmislit xscratchx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi meni tale dež prav nič ne pripomore k kreativnosti... :sori: Poleg tega sem več ali manj negativno nastrojena (ob takem vremenu)... :xx!: Najraj bi šla spat... al pa v TV bult... Včeri sem si dala loadat The Village, pa nikjer ni najdl... :o|o: Pa mojga nisem videla že 3 dni... :o|o: Vse to se nabira, pol pa še takle vreme in mi butne vn... Najbolš da grem eno rundo odspat, ko pridem domov, pol pa veselo na spinning... x:Dx Aja, ne morem spat! xrolleyesx Treba jelko okrasit.... :wOOt: :xmas:
Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O dons zvečer pa bodo okrog hodil parklni :vragec: :devil: , upam da me naujo dobl, k me poznajo, pa bom takoj letela v najbližji vodnjak :0: .
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla x:o)x Nov dnevnik, pa da se te vpišem, ne.....Vikend minu k blisk, zdej se bo pa treba ornk naspat ob priliki. :inocent: V petek mel "privat bal" x:px , v soboto tanajtabližje povabu mal papat v kitajsko restavracijo, aja, zjutraj dobu paketek, tenkju luna-tička x:Xx , v nedeljo premal zaužil lep dan zunaj.....pa je že pondelek tu. :o|o: Da se mi nea nič...... x8Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... ... zadnje čase sicer bolj letim čez (a je res, al se mi samo zdi nekam velik medsebojnih čvek-čvek variant ... xnckrivx :sleeping: )... sicer pa naspidirani časi, se skor ne spomnim, da bi se vsedla za računalnik in brala, kaj dogaja... upam, da ste vsi fajn :palec: ... en lep začetek novega tedna želim in veliko lepih veselodecembrskih doživetij xsurprisex :^: :party:

:palec: xyesx

 

*

 

Helou evribadi! :palec:

 

... grem pisat napoved... :o|o: x:o)x x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam da se pojaviš, že groziš x:Dx x;)x - napoved pa to x:Dx .

 

December bo pa res nor, ja. Že po naravi so decembri nori,letos smo si pa sploh adrenalinskega omislili :bomb: . Mah, naj se še spuca, če se še kaj ima za spucat, pa da se novo leto s čistega začne x:px :palec: .

 

Zdej sem pa že res dojela,da se bliža novo leto, danes pripravljajo darila za stranke, pa smrečica je v službi postavljena, pa na radiu vseskozi same praznične xsingx .

 

Naj se vam naredi en prikupen dan xflirtx :onfire:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uf...gužva, živčno in stresno....sem že v petek vedela, da bo danes šit.... :xx!:

eni ne nardijo svojega dela....pa da bi me vsaj obvestili....ne morš verjet.....bolš da grem....

 

mejte se bolš.... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

morgen.... x:)x x:)x x:)x

konchno sm se naspal kot CHlovek (z velikim CH x:o)x ).... x^x x^x

vikend mimo... x:o)x x:o)x

boben&bas tut...bla aiwa pa onix na obisku v 4ki... x^x x:o)x x8Dx x:)x

blo prou fletno videt tisto napeto ritko tam med onimi sushicami... x:px x:px

in zachel se je VESELI DECEMBER... x:px xrolleyesx x:px

tale she ne, ampak naslednji teden se zachne pa garanje (vkljuchno z zhuranjem)... xrolleyesx

 

zlomk...tralala

pa itaQ de she 777 x:Xx -ou tjakaj x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo mene iz Londona... :o|o:

 

V stilu retro Merkurja... xrolleyesx

 

V bistvu dobro, samo vse drugače, kot sem načrtovala... :o|o:

Sem imela namen opraviti nujne nakupe že v petek zvečer, pa sem se potem zmotila na podzemni... :eek: ...se je pot do hotela zavlekla, prišla potem nazaj v mesto glih, ko so zapirali trgovine.. :xx!:

 

Potem pa sobota nova energija in novi načrti...ja, načrti že...sam :o|o: .trgovina, za katero točno vem, kje je, tam kupim v petih minutah in vse ok...več ne obstaja... :eek: :eek: :eek:

 

Potem pa mora, ker sem šla točno po to v london...in mi je gospod pošiljal sms-je...brez tega mi ne hodi domov...

 

Sem mal odklopila, se šla sprehajat...in evo x!x , točno prava trgovina se mi prikaže, kjer je nisem pričakovala.sam prave številke nimajo, imajo pa še eno, sam na čist drugem koncu Londona... :o|o:

 

Ok, pa gremo....po poti do tja nabavim ostalo, pa sem ...ja, malo morgen.Na ulicah taka gužva, da kaj takšnega še nisem doživela.Iščem k**** limonino marmelado, pa je seveda nikjer nimajo...najdem jo komaj v četrti tgovini... :xx!: .Hočem na razstavo...pa so karte na voljo šele čez tri ure, taka vrsta za ogled je tam...Odpišem kulturne užitke...in se grem razvajat v mojo priljubljeno trgovino s kozmetiko...tam , kjer sem navajena, da se mi posvetijo...na tisoče ljudi in sama nervoza. Cene pa, da te kap... :eek: :xx!: ...vse velik dražje, kot včasih...o vrstah pri blagajni pa da ne govorim...

 

Iščem, kar mi je naročila tamala, seveda nimajo... xrolleyesx ..pa potem hočem kupiti nekaj drugega...pa mi vse pade dol in se odločim, da se več ne grem. Grem na pir...seveda pa mi vmes zaprejo knjigarno... :xx!: :xx!:

 

grem na drug konec Londona pa uno zadevo za gospoda, seveda tudi tukaj nimajo prave številke, pa kupim pač tisto, ki bi jo lahko kupila že zjutraj... :xx!:

 

potem pa nazaj tovorim do hotela... :xx!: ..pod tuš,bila zmenejna za izlazak v en pub z live music...pa seveda muzke samo ta večer ni... xrolleyesx ...si pač privoščimo pivo in se zmenimo, da gremo v drug lokal v bližini...

Seveda mal bluzimo ob pijači, preden se odpravimo drugam...v tem času pa v tem drugem lokalu nehajo točiti pijačo...sam poslušaš še lahko... :xx!: ..jaz pa žeeeeeeejna...

 

večer zaključili v Mc Donaldu... :eek: :xx!: x:Dx

 

Nič si nisem kupila, niti enih čevljev ne... :xx!:

 

zdaj sem seveda pametna za nazaj, kako bi vse lahko bilo preprosto...je*** retro Merkur.Zakaj ga moram vedno na lastni koži tako podrobno preučevat x?x

 

grem brat za nazaj... x;)x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra :palec: x:Dx London je lahko tudi tak :vragec: vsa ta gneča in ves ta šunder, te čist odbije, ko nimaš dan za to....

Najbrž si mislila Lemon Curd, ki ga delajo na angleškem. Če prideš v soboto na GR na Bazar, ga dobiš in še malce ceneje kot v UK x;)x

 

 

*ovca novice x:Dx

Nekam so se odpeljal...ograja nespremenjena, poličniki vse naokrog, tolovaji ostante doma, nimate šans!

*papico so dobil se mi zdi

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...