Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 20


Marsa

Recommended Posts

:palec: :2src: fajn, pr nas so pa sam pod okno nastavili, pa je čist vseglih a je bil Miklavž al so bli pa sam parkeljni...

 

sam da je ta evforija mim....živčnost v hiši je naraščala vse do pomembnega odkritja x;)x

 

*

:inocent: Aliana a si vidla kaj dela dr, MUC magisterij iz Kronične Utrujenosti x:o)x vsi svetniki kake je to imel statiste..... :wOOt: :sick: :sniky: ha ...sm se režala x:Dx x:Dx x:Dx :inocent: mal se pa le pozanimaj da namo na patologiji statiral :madpro: :switz: ha mi je kr vroče ratal xcivx

 

Mogoče bi blo te dohterje boljš na kakšen drugačen način si ogledat x:o)x

 

 

 

*

Zvečer je eno mičkeno jeza , bes na birokrate izpuhtela...in svet je takoj dobil lepše barve...

 

Naj se imajo dobro dame in gospodje in naj zjutraj na desno nogo vstanejo x:)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Hoj evribadi

Navlekla polno bajto folka v nedeljo - kuhala, pekla..

Bila blazno družabna..

Danes precej zapravila...med drugim ostrigla lase - spremembam pustila prosto pot..

Glede frizure se čisto dobro počutim..

Sicer pa na zapadu ništa novog

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Preživel dan :o|o: in ga odložil na deponiji časa :vragec: na trenutke je bil celo zabaven :eek: delal sem samo 3 urce x:)x pol pa na obisk

 

Se pridružim Mickovemu mnenju o ženskem svetu x;)x jih trga in jim razmetava hormone, da se moški lahko skrijemo x:Ix agresivni pristopi so očitno hit letošnje zime :eek: spoznal prijetno dekle (zunanji vtis), se je vsedla, ulegla na kavč, mi dala glavo v naročje, zraven pa razlaga, da ma dost vsega, da jo noben ne zanima xrolleyesx pa splanirala mi je cajt do poletja :xx!: poznava se itak že par dolgih ur

A jaz res ne morem ene normalne ženske srečat :inocent: ta misli, da je človek samski edino, če ga nihče noče :o|o: in da me bo rešila te grozote :vragec: taka filantropska nagnenja se mora v kali zatret

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pika, kok si ti hitr date zrihtaš :eek:

zgleda, da snubci kar v vrsti čakajo, da te peljejo ven x;)x

In upam, da si že čist kul s počutjem x:Dx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pikica, ne bit tko negativno nastrojena. Če si se že odločila, da boš šla z modelom na date, mu dej vsaj priložnost. You never know... x;)x

 

Jz pa pridem pred službo, pa cel hudič kle... policaji, rešilec... Valda grem na jutranji kofi v "moj lokal" pa mi kelnarca pove, da so kolesarja zbil in je šla ona lih v službo, pa ji je model skor v naročje prletu, k ga je avto odbil.... Čist koma! :sori: Od tega je že 1 ura in pol, policaji pa še kr tm stojijo, lučke na marici pržgane in kr gledajo okrog, nč jasn...

Da ne omenjam kakšn kaos je v mestu... ulce zaprte zarad OVSE.... pol pa kao policaji usmerjajo promet :xx!: big mistake- še večja gneča! xrolleyesx

 

Pa spet ta dež........... :o|o:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zaspala :zoro: :wOOt: , 5.10 sem se zbudila :OO!: . Čist prepozn. 5.15 bi mogla že v avtku sedet. Sem imela pa še svašta za opravt. Tibetančke - ekspresne spedenala :P , pa veterinarko se šla - Cyberčku dala metikamente proti stranhu xsingx , pa šla ven na WC, se umila, oblekla in gasaaaaaaa. No saj sem lepo vozila, sam vseeno hitro, ker sem imela časovno stisko.

 

Dež je bil pomešan s snegom pri nas, pa še full območij, kjer se zna kaka zmedena srna znajt, pa nisem imela v planu kakšnega obiska živalskega vrta še, tko da sem po pameti vozila. Prišla pravočasno xyesx xzobkox .

 

Potem še Trudička obiskala, mu je Miklavževo pošiljko prinesla, očitno je bil priden, tko da ga je nekaj pričakalo x;)x . Pa dons še mal xgoldfishx prosim, naj še mal pomigne zanj. Vem da bo vse O.K. xyesx :palec: .

 

Potem sem na vlaku deklinicam tudi prinesla, kar se mi je pač doma pustilo zanje. Sta bile čist šokirane :OO: . Ja no, saj je itak pozornost pustil x:Dx . Sam ne vem kje je pravica, jaz pa celo noč nastavljam :P , pa nič :horro-cb: . Mogoče je bil catch v tem, da sem bila sama doma, pa danes nadoknadimo x:Dx x;)x .

 

Včeraj me je nekaj hotela glava bolet. Pa sem se vseen nekak potrudila pa na pol pospravila - imam danes samo še polovičko, pa likanje. Več mi res ni zneslo, ker mi je v intervalih nabijalo v glavo. No danes sem breme odložila - v obliki enga listka. Mah, ma da je x:)x :palec: .

 

Nataly x:Dx , si me nasmejala. Super, da si se tko lotila zadeve :palec: . Imaš vso podporo z moje strani x;)x . Pravilno tudi, da si spremenila frizuro.

 

Nič, zdej pa ekšn, dons bo treba manj bluzit, pa kej več narest x:Dx x;)x .

 

666 x:Xx za Zlomčija, ko vstane, vsi ostali se pa mejte :hepko:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj popoldne me je zgrabu eden titih mojih glavobolov.

Spet se je začelo z migetanjem pred očmi (ravno tuki na netu sem bila), to je tako kot bi imela vodo v očeh...

No se potem počivat spravim v temo, ker me oči bolijo k bi mi jih hotu kdo ven spult.

Ležim kake pol urce, ajde bolš vidm, se ustanem in BEM glavobol...eden tistih k me čist odpelje...

Sledilo je 1urno počivanje in blodenje (v takih trenutkih se mi začnejo res čudne stvari po glavi podit...kot, da bi na pol spala...spomini, čudni filingi, predvsem okus in vonj...).

Matija je celo tole kalvarijo z mano preležu.

 

Res noro, spomini, čist živi, tisti, ki sem jih pozabla...noro, noro, grozno, noro x!x

 

Ker tako boli se seveda cmeram zravn (nehote, kr od sebe ) tako, da sem danes en prou lep buhtelček :xx!:

 

No potem sem se zvlekla s postle, se približno uredila (samo umila sem se) in šla z dragim na večerjo (tko sva bla zmenjena)

No tam mi je razložil celo štorijo okol une knjige Davincijeva šifra (mislim, da tako),mal neprimerno se mi je zdelo za tist trenutek.

xrolleyesx

 

Potem spet debata o tem, da hočem stran, on ne...In on kao, da ja, da je reku, da more realno situacojo razmislit...jada-jada-jada...

In potem, da ne bo kredita jemu za flet (mojo zemljo bi prodala...kar je pošteno več kot pol za flet), ker lahko mirno doma ostane...Jaz v jok, da tko ne morem, kr njegov foter neprestano k nama dol hodi (včeri je dejansko šou v spalnico, matija budit in sprašvat kdaj peljeta avto na servis x?x x?x x?x ),,,,itak, da brez trkanja...

 

In kako naj ga jemljem kot odraslega moškega, če ga v tem okolju tretirajo kot majhnega otroka?

Kako naj ga dejansko dojemam kot moškega, če pa nima noben želje po ustvarjanju česa novega?

:eek: ...zelo težko

 

Starši so zgradili bajto skor 300kvadratov in pač hočeš, nočeš tuki morva živet, ker on noče vzet kredita (cca 5mio...vse rugo bi jaz spacala...že kako) za flet...itak, da mu pa keša za nov avto ne bi blo žl...ker tisto je pa imidž :xx!: :xx!: :xx!:

 

Jaz pač ne čutim nobene potrebe, da bi vsak dan z njegovimi starši klepetala...Sploh pa po tem kar va z njegovo mamo imelev Turčiji (2 dni se sploh ni pogovarjala z mano, me ignorirala, ker je Matija pač neki jezik stegnu)...hvala ampak ne hvala...

 

Sedaj jo je total prevzelo, da bova za gor kuhno kupila in že gleda okoli in mi je zadnjič rekla, da greve gor zmert dimenzije...

Sej nič slabega noče, ampak se gre za način, za pristop...

 

Če se ne bova selila...Ne vem kako bo...On si res želi klele na pipci ostat....jaz pa ne

 

***

 

Ok dost jamranja...danes na jutranja predavanja nisem šla, ker bi se rada mal k seb spravla, mal razmislila, vidla kaj sploh hočem,,,mal časa zase...

 

Ko bom v mestu me čaka en kup opravkok...položnice...trgovine...kopiranje, knjižnica...

 

Bedno tole decembrsko obdobje.Nisem fajn...Ko bi se vsaj lahko pogovorila s kom

xrolleyesx

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Te popolnoma podpiram. Lahko razumem tud njega in starše pri tako veliki hiši.......samo.....kar se mene tiče si mlada človeka, če se le da, morata ustvariti svoj lajf, sem spada tud svoj brlog. Sploh če njegovi starši vplivajo odločilno na njegove odločitve, ki niso v skladu s tvojimi željami oz. se jih ne upošteva dovolj. Moj prijatelj je živel v takem sistemu.....končalo se je z ločitvijo.......in nato s popolno tragedijo.......k se ni znal izviti iz materinega "objema". :o|o:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pika, kok si ti hitr date zrihtaš :eek:

zgleda, da snubci kar v vrsti čakajo, da te peljejo ven x;)x

In upam, da si že čist kul s počutjem x:Dx

 

xyesx eh, sej si ga nism zrihtala, sam očitno mi na čelu piše, da mogoče bi pa spet kej probala, pa se je en opogumu! x;)x

 

Ja, drgač sm pa že čist ok, tenks.

Pikica, srečno na dejtu, pokaž mu hudiča. x:px x:)x x:)x

Sej je šele jutr. Pa mislm, da bo klel dan, ko me je spoznal!

:vragec: x:Dx x;)x

 

Tinal...no, sej ga ne mislm križat že ta pru dan. Bom še premisnla, no. :inocent: x:Dx

 

Zjutri ni net delu. Kr neki sm naspidirana. Dons gre direkt spat, k pridem dam, k mam pol pevske, pa še radio. Me je mal strah, kako se bova z drugim spikerjem ujela, ampak, sej bo. Če bo moril, bom pa še njega zjebala. :lol: x:Dx

 

Kok sm smešna sama seb.

 

Aja, barvica je ofrišana, sm spet, k sneguljčica. :2src: x:Dx

 

Nč, grem mal brat, kaj dogaja. Pridni bodte. Cmoka. x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da sm težk karakter, pa mi ne verjame. Prov mu je, kaj pa ne posluša. :vragec: :o|o: Sm glih take volje, da mu bom vse direkt v faco povedala...vse moje slabe stvari/strani, pol pa če bo vztraju in se pokazal za ok, mejbi bo kej, če ne ga pa glih tko klinc gleda. Ne da se mi s tipi ukvarjat, k so večinoma vsi polni sranja! x:Dx Juhej! x:px

 

Dijo. x:o)x

 

Valda čez dvojček.Sem mel eno tako 4 leta nazaj.Je bla prov poezija.Kok sm se ji nasmejov na pozitiven način seveda.

Dobre ste :palec: :palec: :palec: svaka čast....ne pa te navadne(take so nimaš kej)....hehe

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Valda čez dvojček.Sem mel eno tako 4 leta nazaj.Je bla prov poezija.Kok sm se ji nasmejov na pozitiven način seveda.

Dobre ste :palec: :palec: :palec: svaka čast....ne pa te navadne(take so nimaš kej)....hehe

x^x

Indigo, a veš, da je bil moj prvi fant ribica? Sam ni šlo, on se je ful zaljubil, jaz pa ne. Je bil pa ful romantik, sm take msge dobivala, da :2src: Pa glih prejšn tedn sm ga po ene 2h letih spet vidla v enem lokalu, sam ne vem, če me je vidu. Men je blo pa itak bed zjat vanjga, k ....sej veš, ko enkrat mine, mine, pol se pa kr izogibamo ponavad drug drugmu. Čeprov ni z vsemi tko. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x^x

Indigo, a veš, da je bil moj prvi fant ribica? Sam ni šlo, on se je ful zaljubil, jaz pa ne. Je bil pa ful romantik, sm take msge dobivala, da :2src: Pa glih prejšn tedn sm ga po ene 2h letih spet vidla v enem lokalu, sam ne vem, če me je vidu. Men je blo pa itak bed zjat vanjga, k ....sej veš, ko enkrat mine, mine, pol se pa kr izogibamo ponavad drug drugmu. Čeprov ni z vsemi tko. x;)x

 

Točn to mava midva z uno zej.Sam tle je bla druga scena.Ona je bla dovga leta z enmu tipom(in je še zdej) in smo šli po smešnmu naključju na morje(ona je bla sama brez tipa).In so iskre kresnle.Čeprov ste dvojčki sej veste, k enga dobite teško pogledate sploh za drugim kej velik, vendar vam filing včasih ne da miru kljub temu da nočete x;)x .Uglavnem po morju ko smo prišli domov so se začel problemi in ni vedla kva bi.Jest sm valda to začutu, ker je bla res med dvema ognjema(na unga je bla navezana, mene je mela rada), sm se nekak počas raj umaknu(kva čem šmorn mešat...če bi ji toooook pomenu bi že pršla h men).Želim ji itak naj naj.Dobre ste.svaka čast...ljubav dela v miru...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Točn to mava midva z uno zej.Sam tle je bla druga scena.Ona je bla dovga leta z enmu tipom(in je še zdej) in smo šli po smešnmu naključju na morje(ona je bla sama brez tipa).In so iskre kresnle.Čeprov ste dvojčki sej veste, k enga dobite teško pogledate sploh za drugim kej velik, vendar vam filing včasih ne da miru kljub temu da nočete x;)x .Uglavnem po morju ko smo prišli domov so se začel problemi in ni vedla kva bi.Jest sm valda to začutu, ker je bla res med dvema ognjema(na unga je bla navezana, mene je mela rada), sm se nekak počas raj umaknu.Želim ji itak naj naj.Dobre ste.svaka čast...ljubav dela v miru...

No, evo, čist res. Ko se za enga zapališ, ti lohk Brad Pitt mem nag hod, pa ne jebeš. Saj pr men tko vela. Pa pol ful dolg prebolevam, tud po par let. Pa dostkrat se vračam nazaj, pa to ni gud. Sej zdej sm že mal pogruntala svoje napake in se trudm skenslat, ne tok travmirat in čim prej pozabt. :o|o: Čeprov mi je ful težko, sploh če ni razčiščeno in je bil kr en glup konc. :xx!: Ampak ok, vse je del življenja, lekcije, na katerih se učimo. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, evo, čist res. Ko se za enga zapališ, ti lohk Brad Pitt mem nag hod, pa ne jebeš

 

Ja sej.Ona je tut taka.Drgač ma roj. dan 6.6. ob 6 zjutrej hehe.Jest sm itak dovgo progaš in nikol na bejbo ne navalim.Vse nardi narava, spontanost.Prej večkrat preverm teren, ker mi ni vseen kva dobim.In tkoj blo tut na morju.Pomoje jij dlih to ful prijal.Bli smo na Hvaru 10 dni in tm en 3 dan so začele iskre med nama kresat kr tko iz nč.Svašta.Se ji je pa prov vidl kuko spontano ona to dela.Res the best :palec: :palec: :palec: Une njene "pjane" učke k sm jo pogledov.Kjer filing.Se mi je kr avtomatsk prdružla brez enga planiranja.To še nism doživu do takrat.

 

Drgač pa name navaljivajo same kozoriginje.Zapopizdit(kot kolegice so mi res the best in se res ujamemo).....Kjeri kol sm všeč jo prašam tko btw kva si, pa prav kozoriginja.Sam do zdj mi ni nobena sedla prov velik, ker preveč igrajo.To mi ni tok všeč pr ljudeh.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, zanimivo, glede kozoroginj...jih ene par poznam, k so prov fejst, pa se mi ne zdijo igralke. Razn ene, k je pa butasta. x:Dx

 

 

Trust me on this one.So sam so na pozitiven način.Nikol to ne uporabljajo v zlo namene kokr je pr enih duvačih to značiln zato mij kul sam ni mi pa za žvet z temu.Sicer pa itak vse kozoroginje niso iste.Valda dasta predznak in luna tut velik svoje teže.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x Jutri me morda ne bo tle gor, pa sm ti že dns zaželela good luck. x:px x:)x Morva mal poklepetat, da mi poveš kko si kej.

Ja, se strinjam. Veseli december vabi! xsrcx

:vragec: Ti zamerim. :xx!:

x:o)x

Smotka, dobr veš, da ni nate letelo!!!! :vragec: x:)x xsrcx x:o)x

 

Drgač pa, te kozoroginje, k jih jst poznam, so k noč pa dan. Ja, una, ta smotana, bi rekla, da zna igrat, k je vsa pobožna kao, drgač pa živ hudič. :vragec: Te pa res videt ne morm, pa še napudra se s takim oranžnim pudrom, da mi je kr slabo, k jo vidm. Če ne znaš pudra uporablat, pol se raj ne maž, butara! :vragec: Joj. xrolleyesx Hihi. Spet čist vn padla, smotka. x:o)x

 

Iiiiiiii, zdele je poštar pršu in mi je dal twix-a za miklavža. Kok fajn. xsrcx Ful je faconar. x:)x

Aja, drgač mi je pa miklavž prnesu slikco od nečakinje, nogavičke, diseče svečke, čokolado al pa dve in mandarince. Sm vesela bla. Upam, da ste vi tud kej dobil, k ste bli pridni. x;)x Če ne pa enga lupčka od mene dobite. x:px x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahoj, Miklavzki! x:Xx :palec:

 

Dons ful sponam. :)

sem bila ze na fitnesu, na trgu, v trgovini, v knjiznici in na enem sestankcu. xDDx

 

Komu se mesha (a je blo to sploh v tej temi? x:Dx x:o)x), bejbam al tipom? xDDx x:px

ma vsem. itak. :D ;)

 

ne spomnim se, kaj je bil moj *prvi tip* po horoskopu (ker nikakor ne mroem doumit, da ker je bil pa zdaj prvi x:o)x x:px - en od prvih, recimo prvi ki sva se sla tud sex, pa je bil rak.... no kakorkoli ze, hitr sem ga skenslala. xyesx x:o)x)...

 

Cist sem zabuhla in mam 57 gub. :xx!:

no morda ene dve manj. :P

ja ja, kaj cmo a ne. :madpro: x:Dx

 

grem dalje sponckat. xcivx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uh sploh opazla nisem!!!

Tumach, jaz bi pop*!!!

Jaz tamalemu potrkam, ce stopim k njemu v sobo, pa ma 13 let, pa sam je not!!!

KLJUC! xyesx

Itak. Halo?

 

pr men je bil pa dvojcek edini tip , ki sem tolk cajta z njim zdrzala (5 let). torej v bistvu prvi *resen tip*. :P (haha, resen!! x:o)x)

aja, in to dvojni dvojcek! :eek: x:o)x

ja, rak mi je pa 'junfr sneu' (kok se pa to grdo slis, da ni res :|||).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

HElou :)

Nov dnevnik, kul..

 

Sam na hitr se oglasm, pozdravcke vsem iz Londona pa lepo Miklavzevanje pa vse to...

Tlele noro fajn, vreme ful lepse kot je blo prejsnji teden doma, zdaj ne vem kaj mate.. dans sem boljsama, ker vsi delajo cel dan in se spravljam mal bluzit tle po mestu, zvecer nas pa musical caka - Woman in white.. Tko no, ful fajn, na easy, nic kaj dost se mi ne da okol hodit, ampak bolj lepo doma in pocivam..

Smo pa imeli ful lep izlet s puncama in cimrom cez vikend, sli Cornwall pogledat, take lustne angleske vasice, slamnate strehe, hudo.. prespal pol pri eni zenski z ogromno hiso, 6 spalnic, zjutraj pogled na morje.. hudo..

 

Anyway, se oglasim, ko pridem domov.. vikend bo divji.. sem mislila, da samo 2 fanta prideta, pa ugotovila, da bom 5 tipov imela v stanovanju in jih pol vozila okrog po SLO.. to bo se zabavno x:Dx

 

mejte se x:Xx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, sam se res grdo sliši. x:o)x

 

Jst sm pa imela opravka z enim zagamanim kozlom. :vragec: Zaj*** člov, hinavski ... blah. Potem pa z mojim strelčkom. Vztrajam še danes. :2src:

 

Hja, kaj pa jz vem. x:px x:o)x Hecam se. Sem upala, da ni name letelo ... hehe (bi rekla, da sm vedla, pa i izpadlo samovšečno. x:px x;)x ).

 

Kozorogov nas je pa vseh vrst ja ... (glej moj zgornji komentar).

vsi smo tak da nas je vseh vrst x;)x ajges :inocent:

ma js pa dans ful čudna, totalno zamorjena, ene stvari mi pijejo živce pa sploh nimam vole se spopadat z njimi :o|o: sam tlačim nekam uzad pa ignoriram kokr se da, nism se navajena take, pa butast se mi zdi totalno da be take bedarije sploh spravjo iz tira :xx!: sama nad sabo pizdim pa še enga bi nucala dab me mal u rit nasuvu, pol bi se pa zmigala mogoč :inocent: sam ka k je moje splošno prepričanje da se problemov ne splača rešvat..........tisti k so rešljivi se tak sami rešjo ob zato ugodnem cajtu, pr nerešljivih pa tak nimaš kej xnckrivx

 

mah sam res, še včeri vsa naspidirana, dons čist povožena, sam bohve ka bo jutr :O: vm puvem da me manična depresija hakla od uzad x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je pa dvojček jumfer snel :xx!: ... in sem si rekla, nikol več dvojčka... pol sem se pa še z dvojčkom poročila :xx!: ... zdej pa nebom več rekla nikol več... sam xcrossfingx

 

 

js sem pa morala tole n-x prebrat, da sem sploh skužila kaj bi to lahko bil junfer.....tumač....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...