Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 20


Marsa

Recommended Posts

Ne. Le iznajdljiv na poti do odličnega. x;)x

 

A zaj se te spet nem več rešu? Daj naslov, pa ti pošljem kako...... :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ne. Le iznajdljiv na poti do odličnega. x;)x

 

A zaj se te spet nem več rešu? Daj naslov, pa ti pošljem kako...... :vragec: x:Dx

 

:vragec:

 

komi chakam... :xx!: :xx!: :xx!:

bom raj PORTO pil... xcheersx

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma kok sta tečna :vragec:

 

drgač pa traminc je fajn, edin vin k ga maram x^x porto pa itak :palec:

 

:vragec:

 

ti zej klele kokr ena "tampon" cona... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvalabogu da smo še taki drgač bi se vidva zgrizla med sabo x:Dx

 

:vragec:

 

:wOOt: :wOOt: :wOOt: ............. :xx!: bljak........she virtualno ga neb

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

:wOOt: :wOOt: :wOOt: ............. :xx!: bljak........she virtualno ga neb

 

zlomk...tralala

 

videt ti prov tekne, da ne daš gmaha x:Dx

 

dizs bejžmo, a zdej boma pa midva kle vlekla ta čreva :wOOt:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

videt ti prov tekne, da ne daš gmaha x:Dx

 

dizs bejžmo, a zdej boma pa midva kle vlekla ta čreva :wOOt:

 

:vragec:

 

nauva... x:)x x;)x

grem na shiht x:)x

dons mamo najet klub....di(V)jashki dom x:Dx

starostna struktura (16-18) ostane nespremenjena x:px x:px x:px

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kok fajn. Poslušam (končno) madredeus, k mi je nš Mickeni poslal. :2src: Tenkju še 1x! x:Xx

 

Prov za dušo je...tko nežna glasba. x:px

 

Šla sm si ene žametke kupit in pride mat dam in mi reče, da je v eni štacuni ful fajn hlače vidla in da nej si jih grem zbrat in mi da dnar...pa sm iji rekla, da nej kr z vrečke račun vzame in nabaci pare, k sm bla pol ure pred njo v isti štacuni. :eek: x:Dx Yeah! Fajn! :palec:

 

V soboto grem z eno mojo lunatko-bejbo, na bazar. Kul. x:)x

 

Grem zdej cune obest. I''l be back. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kul :palec: Vedno rad komu glazbo, ki mi je všeč, podarim x:)x No, k ti je tolk všeč, pa za božička dobiš še nekaj portugalskega......Dulce Pontes (Lagrimas) :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kul :palec: Vedno rad komu glazbo, ki mi je všeč, podarim x:)x No, k ti je tolk všeč, pa za božička dobiš še nekaj portugalskega......Dulce Pontes (Lagrimas) :palec:

A nis mogu že za miklavža poslat. xrolleyesx Kdo bo te na božička še čaku. :lol: x;)x Bom vesela, defnajtli! x:px x:)x xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

hehe

najboljsh pr vsemu skupi je to, de che MICK-eni neb kopiru tegale, spljoh neb pogledu kaj link pomen x:Dx x:Dx x:Dx

che pa bi mi "sposhtovani" recimo poslal OS, bi verjetno odgovoril....na maile pa neznancem niti odgovarjam, kaj da bi jih shele odpiral

pPESEM JE SEVEDA PREDELANA...PA KAJ :xx!: x:o)x x:px x:Dx

vprashaj svojo sposhtovano kolegico od kod jo je snela x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk...tralala

 

 

Plagiator Akutis, moj odgovor je tule:

 

http://www.lunin.net/forum/index.php?showtopic=3023&st=125

 

Pesem je seveda, predelana, ampak s tvoje strani, prijateljček x:Dx Vidim, da si si že prej tukaj ustvaril svoj določen "imidž", ker ti očitno nobeden ne verjame! x:)x Mail, ki si ga dobil, pa ni od mene, ampak od resnične avtorice pesmi. Če bi bil na tvojem mestu, bi ga prebral. Ne vsebuje virusov, verjemi. Pa kaj si tako paranoičen, a imaš razlog za to? ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

neverjetno kok se mi je razpoloženje tekom dneva popravlo..........sm že skor čist pr seb x^x no tist verjetn nkol nam :inocent: v mejah mogočega x:Dx bla v lj, prov kul je blo :palec:

zdej pa leč, jutr je šiht :o|o:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ves dinar, ki sem ga imela v denarnici sva "pojedla" in "popila" zdej greva pa lahko k 2 odojkeca ležat in krulit v posteljo x^x x^x x^x

jutr morm zgodi vstat in sploh imam še ful neki za brat :xx!:

 

Ljubljana je ful lepa tkole okrašena, sam mrzlo je

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moja prva resna pa itak da skorpija :o|o: te skorpije se skoz na ribe limajo no. ocitno rabjo enga da jih mal pomir al kaj, al jih pa moj mars skorpijonski prvlac ;) he he

---------

he he.....moj tapru je tud biv rak xcivx pa en sco x:Dx za enga pa ne vem :inocent: v začetku leta enkrat, kiri so že tjedi :vio:

 

 

ma ja sej res, ce pa fotr ve, pa zakaj ne bi se mi kle na forumu x:Dx x:Dx x:Dx ha hahhahhah

kwa, a zdej se bos sla za klucavnicarja izucit xcivx x;)x

----------

Mana, resno mislim, za zacetek nabavita kljuc od spalnice in ta naj bo skoz v delovanju, vajina zasebnost je samo vajina, vajina spalnica in ne njuna in pika.

 

Ce to ne zaleze, pa pojdi enkrat, ko bo kaj šuštelo, direkt brez trkanja v njuno spalnico "nekaj pomembnega vprasat", upam da bo keri nag in da bosta pomislila na to moznost, da bi blo dobro vsaj potrkat (nic ne pomaga, ce nimas kljuca, ker taksni ljudje itak vstopajo v tvojo zasebnost preden reces Naprej)

 

:palec:

 

 

he he don't tell me. ucer je biu res tak cudn dan. 5 minut sm mislu da grem kr spat, naslednih 5 pa sm kr teziu, naslednih 5 pa bi biu raj sam pa kej delu, pa ves kakav na svetu bi popiu x:Dx x;)x pa sam gledu bi lepe zadeve. pa cokolada je BLA dobra. x:Dx x;)x

 

sam ti povem, tut tak cajt je dobr. se razresujejo stvari, ikuzije, prepricanja. ipd... xcivx so pravzaprav mocne energije. spremembe se ustvarjajo.. gre naprej. bl k se ne premaknes, bl po glavi tupa tupa, he he x:Dx xcivx no, sej ves ane! x;)x

----------

vsi smo tak da nas je vseh vrst x;)x ajges :inocent:

ma js pa dans ful čudna, totalno zamorjena, ene stvari mi pijejo živce pa sploh nimam vole se spopadat z njimi :o|o: sam tlačim nekam uzad pa ignoriram kokr se da, nism se navajena take, pa butast se mi zdi totalno da be take bedarije sploh spravjo iz tira :xx!: sama nad sabo pizdim pa še enga bi nucala dab me mal u rit nasuvu, pol bi se pa zmigala mogoč :inocent: sam ka k je moje splošno prepričanje da se problemov ne splača rešvat..........tisti k so rešljivi se tak sami rešjo ob zato ugodnem cajtu, pr nerešljivih pa tak nimaš kej xnckrivx

 

mah sam res, še včeri vsa naspidirana, dons čist povožena, sam bohve ka bo jutr :O: vm puvem da me manična depresija hakla od uzad x:Dx

 

 

ti mas zih ene 2 bica, pa ketne, pa lisice, pa se ene par podobnih zadev doma ane x:Dx no, sej vem da mi naus povedala, sam useen... he he x:o)x

------

:lol: sej se res ful grdo sliš... sam kva, če je blo res sam to... x;)x x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Plagiator Akutis, moj odgovor je tule:

 

http://www.lunin.net/forum/index.php?showtopic=3023&st=125

 

Pesem je seveda, predelana, ampak s tvoje strani, prijateljček x:Dx Vidim, da si si že prej tukaj ustvaril svoj določen "imidž", ker ti očitno nobeden ne verjame! x:)x Mail, ki si ga dobil, pa ni od mene, ampak od resnične avtorice pesmi. Če bi bil na tvojem mestu, bi ga prebral. Ne vsebuje virusov, verjemi. Pa kaj si tako paranoičen, a imaš razlog za to? ;)

 

 

:vragec:

 

sposhtovani POKOJODLC

kot sem zhe napisal v "verzih"...................buzzoff....vi in pokowc

o avtorstvu bomo govorili pa popolnoma drugje x:Dx

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, kulska je x:)x

----------

...Ljubljana je ful lepa tkole okrašena, sam mrzlo je

 

 

0 bat, 0 slabga mislu. sicer pa vidm, da se dans nima smisla salit, k vse tolk resno vzamete xcivx x:o)x

-------

Kaj ti ne paše, Free, kaj me mesas h kljucavnicarjem?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma kok sta tečna :vragec:

 

drgač pa traminc je fajn, edin vin k ga maram x^x porto pa itak :palec:

 

men je pa vse nagravžn.Sploh ne vem kva vid folk v tem vinu.Raj spijem kuzarc jagodnega gostga soka.Velik več uživav.Ok čej parti pa če se pije že nekak.Ampak tko tja u tri dni mi noben alko ne sede sploh pa k ga kuj čutm, čeprov sm skos isti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahoj! :palec: xDDx

 

(xrolleyesx xcivx)

 

Ob toliksnem interesantnem dogajanju nima smisla, da pisem kaksne svoje brezveznarije. xDDx x;)x

 

Dons grem mroda mal okol, da se mi nic, sem vstala ob 10h, da sva z mitjo spila kavo (je prisel ob 4h zjutraj dam, pa je sel kasnej v sluzbo).

Totalno ogabna megla je. Torej se mi se nikamor ne mudi. :)

Vceraj sem sla zvecer ven, po enih opravkih in na en obisk, me ni blo nc okol.

 

Mejte se! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutrček. x:o)x Pismo spet neki čudni dnevi, velik različnih misli mi roji po glavi.....me po svoje razveseljujejo, pa tudi zaskrbljujejo. Pa včeraj me je skor avto povozil na prehodu za pešce, sem komaj odskočil, še dober, da sm hiter k blisk.... x8Dx Hah, dans pa sm dolgo spal.....še v snu se mi je zdel, da nekaj ne špila.....sm razmišljal o tem, da nekam sumljivo dolgo že uživam v carstvu snova, kar me je le zbudilo....pogledam na uro......09.00 :eek: x:Dx No, sicer pa sem o ljubezni in parnerstvih mal več razmišljal.....spletom okolišlin me je zamislilo, da se ob vezi dveh splete še mnogo drugih vezi med ljudmi, ki so posameznemu partnerju bliz.......med starši, sorodniki, prijatelji......Na moje precejšnje presenečenje se mi je za r.d. javilo kar nekaj njih, do sedaj se sploh nisem zavzel, da je propad moje bivše veze razžalostil, prizadel tud njih......težje pa je v tej situaciji ohranjati stike.... al pa tudi ne, bomo videli. Mah, dans sem zamišljen mucho mucho.......ljubezen, partnerstvo je v bistvu zlo odgovorna zadeva, ni se za igrat ali pa zanemarjat, površno jemat čustva ljudi........upam, da sem in da bom ravnal dovolj previdno in dostojno.......

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mickeni, nič slabega ne mislim, da ne bo pomote, ampak treba je ljudi tudi znat spustiti iz življenja, ker enostavno z vsemi ne moreš vzdrževati stikov, preveč ljudi srečaš v lajfu, še celo če bi se samo temu posvetil, ne bi utegnil z vsemi obdržat stikov x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...