Skoči na vsebino

Astrologija in dobitki v igrah na srečo


megi

Recommended Posts

Lep pozdrav!

Res se ne oglašam pogosto, vas pa z veseljem prebiram.

Večinoma nimam sreče v igrah, a pred kratkim (18.11) me je doletel en malo večji dobitek. x:Dx

Pa se sprašujem kateri planet mi je naredil to uslogo, se da to videti v karti? (rojena:04.04.1978 ob 21:38) To pa res privoščim še komu...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 70
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Osebniali natalni horoskop ima tudi točko sreče. S pomočjo izračunavanja direkcij pridemo do obdobja, kjer so nam zvezede naklonjene. In s katerim partnerjem nam bo prijetno. Potrebno je, da skupaj kupita srečko. In zvečer postavita liter na mizo. Prižge se še svečka. In vse se samo naredi...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, prav prelepo bi bilo, če bi bilo tako enostavno.

 

In astrologi bi bili pravi bogataši samo če bi znali dobro barantati z napovedmi glede Točke sreče. Gárant.

 

Same :detelca: :detelca: :detelca: :detelca: :detelca: :detelca: :detelca: bi okol frčale ...

 

x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, prav prelepo bi bilo, če bi bilo tako enostavno.

 

In astrologi bi bili pravi bogataši samo če bi znali dobro barantati z napovedmi glede Točke sreče. Gárant.

 

Same :detelca: :detelca: :detelca: :detelca: :detelca: :detelca: :detelca: bi okol frčale ...

 

x^x

 

 

:palec: :palec: x:Dx Res ja, ampak predpogoj je jupiter in venera v peti hiši.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne pa ni! Jaz ga imam tud v 5. hisi, Jupiter v Ovnu. Pa razen 1 petke pa 5 stiric doslej - nic vecjega. Res pa mi je en rekel, da on ze špila 20 let, pa je dobil 1 stirico doslej, to je okoli 600 sit in da imam jaz vecjo sreco kot vecina. Bom zacela malo spet x:px

 

 

x:Dx :palec: No skupina desetih ljudi nas je šla na izletu v igralnico. Nihče ni dobil nič, samo dvema iz grupe se je vsipalo, naredila sem karto obeh, hahahaha, oba imata jupitra v peti hiši. Ugoden tranzit čez peto hišo in tega jupitra je botroval dobitku. Moj uran v peti hiši mi ni prinesel nič, samo nekaj živčnosti, ker sploh ne uživam v igrah na srečo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav!

Res se ne oglašam pogosto, vas pa z veseljem prebiram.

Večinoma nimam sreče v igrah, a pred kratkim (18.11) me je doletel en malo večji dobitek. x:Dx

Pa se sprašujem kateri planet mi je naredil to uslogo, se da to videti v karti? (rojena:04.04.1978 ob 21:38) To pa res privoščim še komu...

 

 

 

:palec: Megi, tvoja peta hiša je kar lepo zasedena z dvema planetoma in sicer soncem in merkurjem. Mogoče ti je večji znesek prinesel tudi tranzit plutona preko druge hiše, kajti pluton ti je sedel na točko sreče, mogoče se ti to še enkrat ponovi.

 

Sicer pa je 18.11 jupiter tvoril lep sekstil z MC, vladar je merkur, le ta pa je v peti hiši, kar so igre na srečo.

Zanima pa me, kaj ti bo prinesel trigon jupitra na luno v mesecu decembru. Mogoče se ti porodi želja za materinstvom, mogoče nosečnost, upam ,da boš povedala.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za komentarje. x:)x

Lunca res hvala, ker si pogledala in mi lepo razložila. Sploh nebi bilo slabo, če bi se še kdaj ponovila, a za enkrat mislim, da sem že izkoristila mojo "porcijo" sreče. Dobljen miljonček mi je prav prišel, a najlepše je bilo doživeti ta občutek sreče.

 

Kaj mi bo pa prinesel trigon bom pa vsekakor poročala.

Lunca, hvala.

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahm,

sej v 2. pa je pluton, glih taprav kaliber

 

 

xrolleyesx Pluton v drugi hiši zna prinest pa veliko, kar Onasisa poglejte, pluton v drugi mu je okrog 20 leta prinesel tolk, da mu ni blo treba več ribat tujih ladij, ampak so njegovi ladje ribali drugi. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz mislim, da Pluton ruši tisto, kar imamo. Spreminja. Kamorkoli pride v tranzitu.Vsaj kolkor vidim stvari... Rada bi spoznala nekoga, ki se mu je zgodilo drugace z njim. Niti ne vem, kje to preverjat.

 

No, danes sem zadela stirko :)

 

 

 

:palec: :palec: Transformira, če maš ti vzame, če nimaš, ti pa da. V tvojem primeru so prihranki šli, tisti, ki nima nič, pa verjetno dobi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri na lahko pridobljenem denarju se je vredno ozreti na enajsto hišo - hišo upov in želja in hišo daril z neba (metaforično). xsrcx

 

 

Ja, seveda, xrolleyesx , saj ni bilo dvoma...vrh moje 11. je v Kozorogu... :xx!:

nič bat, da bi Saturn kaj lepega v malho položil... :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Pri na lahko pridobljenem denarju se je vredno ozreti na enajsto hišo - hišo upov in želja in hišo daril z neba (metaforično). xsrcx

Vladar moje 2. hiše je v 11. hiši. Potemtakem bi morala lepo služiti preko prijateljstev, mam tudi trigon med Luno in Jupitrom, ampak na lahko zasluženega denarja pri meni ni! Kaj šele, da bi ga dobivala preko zvez ali prijateljstev. Res je, da glede na to, kako malo ga imam in da mi spolzi med prsti, kakor hitro ga zaslužim, ga kar znam razporediti in obenem si še kar privoščim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri na lahko pridobljenem denarju se je vredno ozreti na enajsto hišo - hišo upov in želja in hišo daril z neba (metaforično). xsrcx

Moja darila z neba:

5.h imam v Dvojčkih, nedvomno bosta dva dobitka :onfire: Enega sem že dobila.

11. h. v Strelcu x:px , Jupiter v 3.h. Kaj sem dobila? x8Dx

Aja. Z Jupitrom v 3.h. imam več sreče (če že) pri papirnatih zadevah, ko gre za žrebanje in podobno. Zdaj čakam na sedmico. x^x

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmm v peti nimam po placidusu nč... okej če gledam po kochu je tm luna sam tok slabo aspektirana, da kakršnakol sreča pri raznih igrah z nagradami odpade...

vrh 11 hiše v vodnarju, uran v osmi....ok :inocent: spet kr neki

če grem pogledat še drugo hišo.. ta je v dvojčku, merkur v 10... ta merkur pa tvor sam en aspekt s plutonom, no pa še z AC (kvadrata) hehe no kake sedmice po telih pozicjah ni za pričakvt x:px

 

 

uuuu zdele prebrala od anante post... če prov štekam (ampak res če prov štekam?) uran pa venera in jupiter dobr povezani med sabo?

 

no to pa mam.... jupiter konj. venera obadva v trigonu z uranom, še je možnost x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :palec: Super Čveka, se vsaj stalno nekej dogaja. x;)x :palec:

 

 

hmmmm že res vendar odkar preko Urana in Lune,v II.hiši potuje Mars, se dogaja malo preveč.

Da o stroških,v zvezi z dogajanjem,ne govorim. :o|o:

 

 

LP :palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej vidve frende lunca in čveka, KITAJCI STE POSEBNI TIČI hahahahaha, nč jasno, ampak da vas zmerej MATERIALNA dimenzija tolk potegne se pa še ne zbrihtate ane, SREČA ????? a je res dobitek pa velik zadetek SREČA ??? ja dejte gmh no, to je isto kot ljubezen

ČE NIMAŠ LJUBEZNI DO SEBE V SEBI, JE TUDI ZUNAJ NE NAJDEŠ, PA VSI SMO JO TKO ISKAL, nooooo. HALOOOO.

Ja dnar more bit, da prežvimo v tej godli.

DNAR JE LAHKO POZITIVNA ENERGIJA, LAHKO PA ŠE KAKO NEGATIVNA. VES ŠMORN, VSE GORJE JE PROFIT ZAKUHAL, SORRY, ČLOVEKOVA ŽELJA PO PROFITU. KO JE MATERIALNA DOBRINA POSTAVLJENA NA BOLJ POMEMBNO MESTO KOT ŽIVLJENJE ČLOVEKA, SE NAS BOG USMILI, ANE.

 

VESELE BOŽIČNE PRAZNIKE VSEM "KITAJCEM", TISTI, KI ME POZNATE VESTE DA STE TO ASTROLOGI, KER VAS DRUGI ČIST NČ NE ZASTOPMO,HAHAHAHA

 

Verona

 

x:)x xsrcx

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Verona, super, hvala, tudi tebi vse dobro za praznike!

 

Drugac pa ... ali sem materialisticna, ce ciljam na tolko keša, da si lahko nabavim lasten domek? In je treba sparat, pa mi ne bo tega dnarja uspelo prisparat niti do mojega 45. leta, ampak morda do 50.leta? Kaj bom pa imela od tega...

 

Ta teden sem SPET dobila stirko, to je 700 sit x^x x:Dx Bi blo zame SRECA zadeti 6+1, ki bi mi omogocilo nakup ene luknje nekje v enem razpadajocem bloku, velika SRECA, ja. Ne vem, ce je to res materialisticno :inocent: Ker mi je nepravicno to, da od plače 130 tisoc moram dajat 70 tisoc za najemnino in stroske, ostane mi pa za hrano pa potrebscine..kje pa je zivljenje, kje pa so stroski za avto in pocitnice?Saj imam pravico do njih, al ne. Ja pol sem pac materialno usmerjena, ce si zelim nekaj, kar imajo tudi drugi, eni prej, drugi kasneje... in pri tem sploh ne skusam prit mimo vrste, ker ze vecina to ima in zelo malo po lastni zaslugi,razen ce so sefi v uspesnem podjetju...jim pac pomagajo starsi, ja vsem ne pomagajo! Ljubezen znotraj mene nic ne pomaga, ko je treba placat eno pa drugo...Drug teden bom spet sla kupit srecko x8Dx

Hojla, ne nisi materialistična, če takole zdravo razmišljaš, samo nekaj ti položim na srce. VSAKA BESEDA JE MOLITEV, OBČUTEK-NARAVNANOST OB BESEDI PA JE ČISTA ENERGIJA, KI TO MOLITEV URESNIČI. ZATO VERJEMI, DA TI VSE ŽE VNAPREJ PRIPADA, TKO TO JE. AJA, JEST SEM IMELA PA 10 X4 KER IMAM SISTEM NA 9 CIFER IN TUDI 350.000.000,- BO, ko bodo vsi koščki na pravem mestu vseh akterjev mojega življenja, takrat ti pošljem OS, VELJA?

VERJAMEM, ENOSTAVNO VEM, DA SEM ŽE VSE VNAPREJ ZASLUŽILA IN MI PRIPADA PO BOŽANSKI PRAVICI.

S tem se sploh več ne obremenjujem. Pa če je planetom pa tistim hišam pa vsem zgagam al pa pozitivcem, ki so not, prov al pa ne , tko to bo, no je že na poti

Mej se !!!

Verona

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...