Skoči na vsebino

Astrologija in dobitki v igrah na srečo


megi

Recommended Posts

Ok, kje naj začnem.

 

Začela sem prebirati temo od začetka.

 

NATALNI HOROSKOP.

Sonce, venera na začetku 5 hiše v medsebojni konjukciji.

Uran v 2. hiši v škorpijonu.

Pluton v 1.hiši (Hm, morda bom jaz res zadela, pač ker je v 1.hiši, ki se nanša na jaz).

Vladar 2 hiše je venera. Venero imam v 5 hiši.

Vladar 11. hiše je sonce. Sonce imam v 5 hiši.

MC imam v konjukciji s jupitrom na koncu 9 hiše.

To je mene na nek način prepričalo, da bi lahko zadela na loteriji. A ne vem, morda se motim.

 

Na loteriji sem zadela bolj malo štirico (namreč igram sistemske (največ 7 številk)).

Trenutno imam tranzit jupitra na vrhu 5.hiše (v asc. z soncem in merkurjem, kmalu venero).

 

Ja, pa progresije kažejo, da imam Urana v trigonu tako s venero kot soncem in merkurjem iz 1. hiše.

Progresirani planeti v ribah (sonce + venera +merkur v 5. hiši).

Vladar prve je v 5. hiši (venera).

Uran v znamenju škorijona. Pluton v 12. hiši.

 

Zraven v 1. hiši imam še luno (konjukcija uran).

Hm, neputn v 2. hiši v sekstilu s plutonom iz 12. hiše.

Vladar 2. hiše je pluton, ki je v 12. hiši.

Na splošno pa je viden trigon v vodnih znamenjih. venera-uran-mars.

 

Bi mi kdo znal povedati kaj več.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 70
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Hvala Mystica. V bistvu mi je zdravje ponagajalo in v službi mi je šlo vse narobe. Pa niso bili drugi krivi,.... Dejansko sem dobila občutek, da višja sila želi, da si poiščem novo delo, delo, ki ga bom opravljala z veseljem.

In tako se je začelo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

NATALNI HOROSKOP.

Sonce, venera na začetku 5 hiše v medsebojni konjukciji. Venera in sonce v kvadratu s uranom (2. hiša) in v trigonu s plutonom (1.hiša).

a)Vladar 5. hiše v 2. hiši (uran).

b)Vladar 2. hiše v 5. hiši (venera). Uran v znamenju sco, vlada pluton v 1.hiši.

 

Moja razlaga: Začetek 2. hiše je v tehtnici, a uran je v škorpijonu.Uran je vladar sprememb. Kaže na nenadne spremembe na finančnem področju (resni ga škorpijon). Jaz bi temu rekla neredni prihodek. Zakaj? Ker je pluton v 1. hiši (Vladar znamenja v katerem je uran). Ravno tako je pluton iz 1. hiše v trigonu z venero in soncem v 5. hiši., kar spet nakazuje na spremenljiv dohodek.

 

Vladar 11. hiše v 5. hiši (sonce). 5. hiša je hiša leva. Sonce je tu doma.

Če je 11. hiša hiša daril z neba. Hm, potem se zna točno to zgoditi, npr. 5. hiša igre na srečo. No, lahko bi bilo tudi kej drugega. Npr. Neki kot zelo pomemben človek kot moj tip, a ne prav resen, ki me bo finačno oskrboval. Zanimivo, ali kaka druga vrsta daril. Da ne bo še mogoče celo kaj res.

 

MC imam v konjukciji s jupitrom na koncu 9 hiše.

Sonce, venera na začetku 5 hiše v medsebojni konjukciji. Venera in sonce v kvadratu s uranom (2. hiša) in v trigonu s plutonom (1.hiša).

 

 

To je moja interperetacija, osebna. Tako bi jaz to razložila. Seveda sem se učila iz knjige Velika šola astrologije. Morda me izkušen astrolog popravi, dopolni,....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Light, zelo dobro povezuješ v svoji karti, vendar bi dodala, da 5. hiša ne pomeni samo iger na srečo... da te ne bi to preveč zavedlo. Imaš pa odlične možnosti, da enkrat odpreš svoje podjetje in se ukvarjaš s svojo dejavnostjo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, 5. hiša so tudi otroci in hobiji in ljubezen ... ne pozabimo tega.

 

Sicer pa, light, si poskusila morda tarot polaganje za iskanje dobitne kombinacije? :D

Uporabiš svojo intuicijo in morda boš imela srečo :)

 

 

Ja, res je, kar se tiče 5. hiše. Vendar je to tema "igre na srečo", zato sem se osredotočila več ali manj na to temo.

 

Tarot polaganje? Ne, ne poznam.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, zadela petico (na sistemskem seveda). Dobila 40 €vrov x:Xx

----------------

To bo mal več kot le ta znesek (cca 140€). Čestitam :palec: !

 

Sama sem nekaj časa pisala številke iz neke stare pratike, glede na datum in znamenje in zraven sem imela tako močno željo, da sem parkrat zadela kakšno štirico in 1x celo petico x;)x . Sedaj pa je zgleda pri meni, bolj kot materialno, obdobje duhovnosti. Zaradi česar pa sem, seveda, zelo hvaležna x:)x.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

Veš Mantis, eni dobijo samo enkrat v lifu, pa takrat za celo življenje. Npr. 8 hiša dediščina. Nekateri zadanejo tudi sedmico, to se tudi zgodi ponavadi samo enkrat v lifu, ne vsak dan ravno. Nekateri pa seveda znajo sami zaslužiti (polna 2. hiša), in IMAJO ZA VSAK DAN, vsak dan zaslužijo. Nekateri se bogato poročijo, ozrioma s poroko pridobijo, npr. jupiter v 7. hiši.

 

Pač vsak mora najti svojo točko sreče v horoskopu in jo izkoristiti v najboljši možni meri, jamranje ne pomaga kaj dosti, smiljenje pa še manj.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astrologija nima vpliva, razen ponlna 2 hiša - to koristi največ, z osebnimi planeti, Sonce in Venera in mErkur in jupiter - vse drugo sucks. Takšen si zna nabrati na splošno

 

Polna 5. hiša ne vpliva nič x:o)x

 

Imam v 5. Jupitra v sekstilu z Marsom - Mars mi je vladar ascendenta, 5. hiše in Lune - nič, razen nekaj štirk in kakšna petka, pa veliko izgube.

 

 

Astrologija pravgotovo nima vpliva na možnost dobitka. Vsekakor pa pove če ta možnost sploh obstaja.

 

Light, krasno napisan zadnji post. :palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tale saturn ti zna kasneje v življenju prinesti, saturn ni planet mladosti!!!

 

Jupiter v sedmi hiši ne pomeni nujno, da se boš bogato poročil, ampak da boš profitiral od partnerja. Vem za primere, ko je npr. partner podedoval hišo itd., in če živita skupaj,... Pač realno gledam. Jaz tega nimam, jaz moram sama poskrbeti za to, njej npr. pa ni treba.

 

Ok, moj post je bil očitno napadlen in se braniš,.... itak. In temu je pač primeren odziv. Glede polne 2 hiše,... sem pa brez besed,.... ti že veš, saj sama opisuješ polno 2. hišo nekaj postov nazaj.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...