Skoči na vsebino

Prvi pogled


češpljica

Recommended Posts

Hmm vam nikakor ne gre iz glave....

Me zanima,kaj je to...?

 

Ljubezen na prvi pogled....nak...kje pa:( :xx!: ,simpatija...mmmh...mmmmm:) x;)x x:px

 

ampak resno......opazovalka sem bila jaz....in danes mi hodi non stop ta oseba po glavi..ZAKAJ ZAVRAGA????!!!

 

Dejte mi mal razložit........sama namreč čist odpovem pri odgovoru.....hehehehe

 

 

 

 

Se vam je to že zgodilo?

 

jojjjjj,...kam se je pa zdej tole zapisalo,ta nova tema...šit!!..uhhh sory vsem...ehhhh sem čist..((((((((((((((((((

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..shit happens... :o|o: x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a to je vse kar mi lahk poveš???

:sori:

...v bistvu lahko govorim tut ure in ure... saj sem dvojcek, tko da itak ne bo kaj prida pametnega ven prslo... tko, da sm ti v bistvu naredu uslugo... x:Dx x:Dx

 

...jah ce mata hudo sinastrijo (se pravi dobre aspekte med pomembnimi planeti in tockami(asc., vozli)) ni to cist nic nenavadnega...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm vam nikakor ne gre iz glave....

Me zanima,kaj je to...?

 

Ljubezen na prvi pogled....nak...kje pa:( :xx!: ,simpatija...mmmh...mmmmm:) x;)x x:px

 

ampak resno......opazovalka sem bila jaz....in danes mi hodi non stop ta oseba po glavi..ZAKAJ ZAVRAGA????!!!

 

Dejte mi mal razložit........sama namreč čist odpovem pri odgovoru.....hehehehe

Se vam je to že zgodilo?

 

jojjjjj,...kam se je pa zdej tole zapisalo,ta nova tema...šit!!..uhhh sory vsem...ehhhh sem čist..((((((((((((((((((

 

Ej, dobr, da si postavila to vprašanje.... kak dan nazaj se je tud men to zgodilo..... mi tip kot karakter ni bil ok, imel je take značilnosti, ki me ful motijo.... ampak opazovala pa sem ga.... pa tud kr iz glave ni šel...

 

Mene isto zanima kot tebe :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojej....nč kej velik me nisi zbistril v glavi.....kak naj vem kake vozle ma on..hehehehe

 

prvič sem ga vidla .....ma sva se mal streljala..mah oki....bom pozabila....pa bo!:)mi je pa čudno to,zakaj se mi plete že veš čas danes po glavi prav ON!:)

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..ko se je pa men to zgodilo je mela ona asc. na mojem jupitru in luni, sonce na mojem juznem vozlu, jaz merkurja na njenem severnem, jaz saturna in marsa na njeni luni... ona marsa in saturna na mojem plutonu... obadva venero v trigonu s konjunkcijo marsa in saturna drugega in tako dalje... :xx!:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti mene hecaš..čak se....... x:px x:)x

 

 

 

hehehehe lump..kaj mi bo taka razlaga k nimam pojma o čem ti to x;)x x:Dx

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..nic te ne hecam... x;)x ..ne sam res nucamo vec podatkov, da vidimo v kerem grmu tici zajec... iz tega, kar si povedala ne mormo cist nic povedat, razen tega, da bi se (ce bi seveda mela njegovo rojstno karto in bi jo primerjali s tvojo) to tam videlo... :sori:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj..če bi vedela kej več o njem...ma bi bila zdej nekje drugje...hehehe x;)x

 

vem sam to kar sem videla.........

 

hi pa še v moi barvi je bil...rdeča majca...temen jeans....hmmm pa velik tak pravi dečko...hahaha temen...hmmmm ..žal.....pomoje bo ostalo pr tem kar sm vidla......

pa sej negre za to...mi je čudno zakaj ga mam non stop v mislih....me greje...jep x:Ix x;)x

 

Češpljica, jst pa verjamem v to (ljubezen na prvi pogled)... verjamem v to, da moramo sledit notranjim filingom...

 

Pred leti, v času ko sem še poslušala notranjo intuicijo se mi je marsikaj zelo posebnega zgodilo...

 

Npr. pred 12 leti sem 1x poslušala hard and heavy oddajo na radiu študent, takrat je en fant s totalno norim glasov klical v oddajo in govoril blesarije... ta dečko me je tako privlačil, da sem zaradi njega vsak teden (mislim, da je bilo v sredo) poslušala to oddajo, on pa je vsak teden klical in govoril neumnosti v eter... po ene 5ih oddajah sem bila že čisto nora na tega fanata, pa sploh nisem vedela ne kako izgleda, ne koliko je star... No in čez kakšna 2 meseca sem bila spet v K4 in takrat zagledam tam tega fanta (točno sem vedela, da je to on :eek: )... šla sem do njega, ga vprašala če je ***** (pač tist) in on čist začuden, da ja... No takrat sem bila še pogumna in sem ga poljubila x:Ix ... postal je moj prvi resni fant... x:Dx

 

To je bil en tak primer od mnogih...

 

Če te je tako prevzel, ga boš 100% spet srečala... x;)x

 

tole mi je pa všeč......razplet mislim....... x;)x x:)x

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa je že........a ji ne verjameš?

 

 

 

Jest ji..ker svašta se dogaja....kot tole men..jebela....a nekaj to pomeni...hahahahahaha x;)x x:Dx

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Češpljica, verjamem v ljubezen na prvi pogled, ker se mi je zgodila! In še traja! (zaljubljenost je sicer mimo, je pa ostala ljubezen, za katero sem vedela še v isti uri (kar sem ga spoznala), da bo celo življenje). Glede tranzitov - se še nisem poglabljala, edino to, da sem mela Jupitra na Severnem vozlu v 7. hiši.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 5 weeks later...
sploh nisem vedela ne kako izgleda, ne koliko je star... No in čez kakšna 2 meseca sem bila spet v K4 in takrat zagledam tam tega fanta (točno sem vedela, da je to on :eek: )... šla sem do njega, ga vprašala če je ***** (pač tist) in on čist začuden, da ja...

 

 

:eek: :eek: ne morem verjet :eek: :eek:

 

:palec:

 

 

Ljubezen na prvi pogled ... hmmmmm ... enkrat sem se pa res zaljubila v enga tipa isti trenutek, ko sem ga zagledala :2src: Ampak ni bil pravi trenutek niti zame niti zanj (oba sva bla še v stadiju prebolevanja prejšnje zveze) ... škoda x:Ix

 

Ene 2 mesca nazaj me je pa kr na cesti ustavu en tip (men se je pa prou mudil nekam, ne vem več kam) in mi reku, da js sm pa za njega ustvarjena :eek:, da je začutu to takoj, ko me je zagledu in če verjamem v ljubezen na prvi pogled ... sej še dons ne vem, al se je delu norca al je resno mislu ... deloval je precej resno ... sva spregovorila par besed ... je bil škorpijon ... ampak js pa nism čutla da bi bla ustvarjena en za druzga :inocent:

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

 

http://freeweb.siol.net/fotomax1/mediac/450_0/media/DIR_249/DSCF0008.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem mislila da mamo ze to, vsekakor sem nekje ze na dolg pa na sirok govorila o svoji :bomb: ljubezni iz BG, ko sva se sam zagledala...

pa je blo konc. x:o)x

konc no, meshe'. :P

Hudo je blo tist ... sam pol smo mel cele vojne v LJ pa tak, cel schtraufenpacht je bil... sem si tud unicla dva odnosa zarad tega... xyesx

ker mi je dol visel za vse mozne posledice.

in ko sem sla naslednjic v BG (kot nalasc zelo kmal po tem), sva s tipom sam se skup padla in se rolala po BG kak teden, ko rit pa srajca.

Tip tak lepotec da dol pades, men je blo kar nerodno z njim, ker je bil ful lepsi nekak kot jaz, tam ena bunka pa tko. xDDx

sam sva bla cist nora, tistga tedna ne bom nikol pozabila.

sam sem bla zlo nestanovitna pa nikol nisem marala prevec... izlivov custvenih (mal je ze dbest, da ni hladnoca totalna, sam da je pa skoz, mi pa postane odvec).. pa tko.

pa se ko je on se po LJ rolal, mi je blo pa ze manj vsec, ker se mi ni dal bit skoz z njim. x:Dx

nisem bla prevec kul v tej epizodi, vse pobrkala in na konc odvrgla vse.

sam je blo na nek nacin prav, da se mi je to zgodil.

 

no in seveda ni blo to edinic.

mam uran na plutonu na mc-ju v eksaktnem trigonu z venero, tko da sem se veckrat tkole zaljubljala, sam sem mela pa tud posebne odnose.

 

enkrat sem se v enga basista (tedaj se kar znanega NL benda -bgk). isto. sedimo nekje, uletijo modeli, tale pa tak bejbifejs, z zavihanim noskom in crnimi kodrcki, visok pa tko. xDDx ful lepotcek spet....

no in sva se sam spogledala. x:o)x

pa ne vem kaj je videl na men, vse so ble lepse. jaz pa ne sam bunka, se 3 mm las samo. :D :P

in smo mel v NS skup koncert in je blo cist noro.

Pol mi je pisal, povabil v amdam, jaz prisla tja s 6 frendi, tko da pol nisem bla pri njem, saj mi tud ni blo vec do tega. :)

 

tko no, kar vec je blo tega.

 

sem hecno skup pocila z enimi v lajfu. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...