Skoči na vsebino

Sanjska ženska (2)


svizec

Recommended Posts

Že spomladi boste lahko na POP TV ponovno gledali resničnostni šov SANJSKA ŽENSKA.

 

POP TV je tako za oddajo z današnjim dnem, sredo, 21. decembrom, pričel prek posebne spletne strani www.24ur.com/sanjskazenska z zbiranjem kandidatov.

Kandidati se lahko prijavijo sami, kandidata pa lahko tudi predlagate.

 

http://24ur.com/media/images//213xX/Dec2005//16085955.jpg

 

Po koncu prijav, ki so mogoče vse do 20. januarja 2006 opolnoči, bo izmed vseh pravilno in popolno prijavljenih kandidatov na "castingih" na koncu izbranih 25 sanjskih moških, ki želijo spoznati SANJSKO ŽENSKO in osvojiti njeno srce.

 

Spomnino, za kaj v oddaji gre; mlada, moderna, samozavestna in zapeljiva ženska izbira med petindvajsetimi postavnimi mladeniči in skuša med njimi najti princa svojih sanj.

 

SANJSKA ŽENSKA bo tudi tokrat nekaj tednov prebivala v sanjski vili, odrezana od sveta in prepuščena ognjemetu čustev, senzualnosti, razvajanju in pozornosti tekmovalcev v boju za njeno srce. In morda tudi za njeno roko.

 

 

 

 

ka praute na tole... xrolleyesx spet bo šlo gore denarja v tri krasne... :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...
  • Komentarji 78
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Dons je tole prvic, mensezdi. :palec:

 

 

(pa da se ne odpre na brzino vmes kaka tema xDDx x;)x..

.. bla je ena stran pa pol komentarjev, v glavnem o akterjih prve sanjske zenske, pa vmes kak x;)x pa hvala x:Xx, pa cmok xsrcx, pa kako je kdo s kom zural... pa sem zbrisala vse, tu pa je zdaj plac za dejansko sanjsko zensko 2.

tega ne citirat, ker zbrisem tale del).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst že kokice pečem. x:px x:Dx x;)x

x:Dx x:px :palec:

 

Svizec, kera?

ker kao najprej bo ena druga oz. prva x:o)x - sam - vmes se je spremenil, pa bo druga.

ki je kao 'ze prej bla na rezervi' (karkoli ze to pac pomeni)..

no, nagrauzno vazna... :o|o:

men tud najprej ni bla zlo simpaticna.. no tak tip mi navadno ni prevec simpaticen..

sam v bistvu je pa samozavestna, lustna, taka lisicka pa mogoc tud tigrica... dobr zgleda, je zivahna, se rada smeje, je dost sproscena..

Mislim da ma res vse kvalitete za sanjsko zensko - takole na prvi, drugi in tretji pogled, recimo.

skratka, dobra bejba, ne mormo rect da ne, nikakor..

ja pac nekomu je drugacen tip bejbe vsec.., sam ta je kar dost v absolutnem dobra... ma lepe lase, dobro postavo, je lustna.. skratka, dobra izbira...

ostalo bomo pa 'vidl' (ce bomo ) xDDx x;)x

 

aja, govorim o Nini Osenar - najprej pa bo ena druga, mensezdi da ji je ime Katarina, ne vem pa kako se pise.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jest te oddaje ne bom gledal, prihaja pomlad in bom zato raje to užival in jo opazoval, kako prebuja in ... x:Dx , sem že naredu plan kam bom šel s kolesom mal na potep...

Nekoga moraš imeti rad,

pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...

Ivan Minatti (1924)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mantis, gčede na to, da se je slikala za Playboy, mislm, da nima kakih težav z izpostavljanjem v javnosti. In če je samozavestna punca in je to ne moti, zakaj se pa ne bi šla zabavat za določen čas, s samimi tipi, kjer jo bodo po rokah nosil, osvajal, pa še plačana bo za to? Kaj češ lepšga...jst tega ne bi bla zmožna spelat, sm premal samozavestna, pa tud dejstvo je, da vizualno sm deleč od sanjske, ampak itak majo vsake oči svojga malarja, ne. x;)x

 

Vse je šov in če poskrbijo za dobro zabavo, hrano, družbo in napetost, pa še denar....why not. x;)x

 

Dvomim pa, da je skoz mokra....mene lohk tud 20 tipov naenkrat peca, sicer bi to godilo mojemu egu in samozavesti, ampak, če me ne bi noben privlačil, bi bla definitivno suša dol. x:px

 

Aja, pa to nism nč kritizirala tvojga posta, sam nekak probam odgovort na tvoja vprašanja, na svoj način in izražam svoje mnenje, da ne boš kej za slabo vzela, no. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mantis, gčede na to, da se je slikala za Playboy, mislm, da nima kakih težav z izpostavljanjem v javnosti. In če je samozavestna punca in je to ne moti, zakaj se pa ne bi šla zabavat za določen čas, s samimi tipi, kjer jo bodo po rokah nosil, osvajal, pa še plačana bo za to? Kaj češ lepšga...

sedi pet. xokx

 

jaz tud ne, za to, pha, najnajdelc od tega

(ne govor pikica, nad dobr zgledas, nic take skromnosti tle se ne rab... pac pa res nisi dost samozavestna... lepa pa cist dost xyesx)..

no torej jaz tud ITAK ne...

sam jaz tud nisem za bit:

policaj, trgovc, gostinc, birokrat, igralc,....... bankir... x:o)x x:px in tako dalje.

 

torej, nisem sploh JAZ (ko jaz gobcam) tle v igri...

je en clovk, ki se gre nekaj. in on se je to ZE SEL, torej je brez veze (mantis), da se za nazaj ugotavlja, kok brez veze, da se je on to ze sel. :o|o:

 

jA, fino, zafilozofiraj..

sam daj.. za stos, enkrat v drugo SMER...

a vazhi?

 

ne sam zagrenjeno filozoforanje, seciranje... duhamorno, dolgovezno...

daj, sprost se, madonca, ze enkrat!!!!

 

ja, jaz tud analiziram do nezavesti...

sam jaz tud do stropa skacem do nezavesti...

a ves...

ne sam v ENA stanja, stose... se skoz jovo na novo poglabljat....

 

ce sebe vidis, svoj prag nepometen, v odsevu kerga druzga, pac svoj prag pomet...

 

... pa mej v vidu, da enmu pase met roza predpraznik (pa je vse cist ok, ni latenten kajjazvemkaj, morda je sam duhovit, podobno kot ce bi jaz zarad ene moje objestne fore mela vrtne palchke, pa bi ti celo studijo iz tega naredila - jaz bi se pa SAM zezala xrolleyesx - iz recimo tocno tebe - oz. tacga folka, ki pol kaj blazno sklepa skoz - ki se ukvarja z mano, namest s sabo)..

 

kot se pr men torej pogresa jasnost, konkretnost (in predvsem nedolgoveznost), jaz pr teb poleg vsega tega istega pogresam mal humorja.

 

... ceprav je pa res, da mamo razlicne smisle za...

 

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne govor pikica, nad dobr zgledas, nic take skromnosti tle se ne rab... pac pa res nisi dost samozavestna... lepa pa cist dost xyesx

Hvala. xredx Ma seeeeeej, kompliciram, čist fejst baba sm. x^x x:Dx x;)x Bo treba še mal delat na tem, da bom resno misnla. Ampak sej bo, no. x:px

 

Vsak cajt bo...si že nohte grizem. :lol:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj da ne govorimo kakšna je bla lani sanjska ženska,ma ne bi dal tiste za sanjsko žensko,kakšna je pa bla no,če je bla pa tisto sanjska ženska,pol sem jaz lucifer,še forumuvke so lepše ....skratka beda
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, Nina Osenar je zame ze vizualno lepotička. Veliko lepša od Miše, če že primerjam.

Ima simpatičen obraz, lepo polt, jamice, ko se nasmeje x;)x , odlično postavo. Je za štose, je komunikativna, samozavestna, ima svoje cilje in ji uspeva na njenem področju :palec:

Kar se mene tiče, so izbrali žensko, zaradi katere bo gledanost še višja.

 

Kar se tiče njenega poziranja za Playboy, nisem staromodna, ženska se trži, tako kot ona hoče. Očitno hoče biti medijsko prepoznavna in to ji uspeva.

Poleg tega ima pa nekaj lastnosti in mišljenj, ki jih totalno spoštujem ( za tisto, kar se najbolj zavzemam, tisti, ki me poznate že veste x:px ).

 

Torej, men je všeč :palec:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšni so pa tipi, ki jo hočejo osvojit x?x Sem bila zaposlena in itak zamudila prvi del :vio: Drugač pa bejba men tud dobro izgleda, samo se mi zdi, da je tukaj pač zaradi medijske pozornosti. Kar je po mojem edino logično :8): ne pa neko iskanje prave ljubezni, to se ne išče na TV :o|o:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...