Skoči na vsebino

Sanjska ženska (2)


svizec

Recommended Posts

  • Komentarji 78
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Men je pa čist huda bejbika, lušna za dol padt x:px

 

taka samozavestna,zgleda da ve kaj hoče, je pa mal ostra :vragec: ,kar se mi zdi, da se res s tem oddalji ubistvu od njih in je res lahko pola sam še sanjska. x8Dx

 

sam se je res nism mogla nagledat, je ful lepa.

 

Loh se motim,nevem,ampak se mi pa zdi da ma operiran nos-upam, da se motim. :sori:

 

xsrcx xsrcx xsrcx

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj mene pa čist nč ne vleče da bi to gledala :xx!:

to pomoje sploh ni zanimiv ampak folk to gleda, ker gleda prvi del ker ga zanima kakšn folk se je kej prjavu, pa kakšna je sanjska ženska, pol pa gleda še drugi del, ker ga zanima koga bo izločla, pol pa kr use gleda ker more bit na tekočem... :o|o: :xx!:

NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe, se mi ni dal iskat, sem cakala da en osvezi oz. sem mislila da bo ze sibal..

 

namrec. hehe, imam nos ocitno.. sploh se nisem gledala, te prve se vidla nikol nisem, nikjer.. niti sekunde nisem gledala... pol pa konc enga filma, pa shaltam, pa upadem glih ko je blo najbolj zanimivo. xDDx x:px

ko jim je prisla prejsnja bejba sanjska (Katarina, aja, men je pa lustna, sem jo prvic vidla dons, zlo lustna, v bistvu) povedat.. da gre pa to...

 

:lol:

 

Kok so ven padl eni! :D :P

 

eni so pa taaaki modeli. x:Dx x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tud jst sm mal gledala...

Kako so bili vsi veseli Nine x:o)x x:Dx x:Dx x:Dx

Jst pa tud. Res je fajn. Glas ima normalen, pa lepa zenska je. Jo bo bolje gledat kot uno.

Sicer sem pa bolj tipčke čekirala x:o)x Ene 3 so pa hudi no x:px Nek Ales mi je vsec, drugih imen se pa nisem zapomnila.

Bom se kdaj gledala, ker zna bit tale Nina za stose.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glas ima normalen

ja ona prva je res nekam bolj tenko piskala..

 

sam za tole pa ne vem, ce bi jo vecX gledala, bi mi morda smeh pocas zacel it na zivce... kar nas je pri prvi tolk motil. ;) :)

drugac je pa lustna, ja, sproscena, vesela... nimam pripomb drugac... :palec:

 

sam tud prva ni bla napacna.. glas pac mal bolj tak, drugac pa sem mislila da ni tolk fajn.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tud jst sm mal gledala...

Kako so bili vsi veseli Nine x:o)x x:Dx x:Dx x:Dx

Jst pa tud. Res je fajn. Glas ima normalen, pa lepa zenska je. Jo bo bolje gledat kot uno.

Sicer sem pa bolj tipčke čekirala x:o)x Ene 3 so pa hudi no x:px Nek Ales mi je vsec, drugih imen se pa nisem zapomnila.

Bom se kdaj gledala, ker zna bit tale Nina za stose.

tole je pa zelo spodbudno x:px xsrcx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še jst en del vidu.... :inocent: Nisn si glih ustvaru mnenja o njej, verjetn je v živo bl lušna k na tv, je pa simpa, pa bl ogenj pa to..... x:px :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

sam a ni to ful čudn, da je najprej Katarina izločala, zdj je pa Nina prevzela njeno delo - to ful ni dobr, k loh bi Nina izbrala kšnga od unih k jih je Katarina izločla x?x no, nism sicer gledala prvih delov, tko da ne vem, kakšni so bli, ampak po moje je tale menjavica samo (še) en dokaz, da je vseksupi sam en velik šov, za kerga se bo vrgl stran ogromn denarja ....

 

 

uživite v sončku x:)x :flower:

Popravljeno -> BlackCat
... How do you sleep, while the rest of us cry ...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je bila pa Katarina všeč... luštna bejbika, lep nasmeh, lepe ustnice, luštna postava, energetsko se mi je zdela fajn..., nimam kej čez njo rečt... moški so mi pa dol padli, mah ne vsi, nekateri...

 

Zakaj? Zato, ker so se vsi slinli okoli nje, jo pecal, potem pa jim ona pove, da je našla 'sanjskega moškega' izven njihovega kroga, nekoga izven konkurence in ta silno prizadeti ego nekaterih je zelo burno udaril ven, prav na primitiven način. Katarino so skoraj linčal zato, ker se ni prisilila, da bi ji bil všeč kateri od njih... (brcnil skoz vrata, odjebi jo... in take fraze, za bruhat :xx!: )

Najbolj je nekoga motilo to, ker ji je dal darilo... Kaj, potem jo je pa kupil z neko malenkostjo, al kaj si je predstavljal x?x :eek:

 

Jasno je bila Katarina pozabljena isti hip, ko so na prizorišče pripeljali boljše noge in večje joške... xrolleyesx Bolno!

 

Aja...o Nini pa res nimam mnenja...mogoče se mi zdi malo preveč glasna...kaj pa vem, lahko mi še všeč rata x:Dx x:px ampak glasni mi nikol niso bli všeč xcivx ...nabrž zato, ker sem sama taka x:Ix x:Dx x:px

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, mene je pa un Leon zmotu. Najprej je Katarini govoril, da kok je sanjska in kaj vse bi zanjo naredil in ko je povedala, da gre, ji je reku, da razume in da je ne more prisilit, če si je druzga zbrala, pol je še reku: Če je ona srečana, sem tudi jaz srečen! In v naslednjem prispevku ga kaže v sobi, s fanti, kjer se naglas dere, da nej odjebe baba, ker je smotana al kaj jst vem. Pa ves agresiven je bil, prej pa ful neko pozitivnost izkazval. :xx!: xrolleyesx Kok mi grejo taki hinavci na neki... :vragec:

 

Drgač mi je pa Nina bolj všeč...glih to mi je blo smešno pri Katarini, k je bla kao tok taf, pol je pa neki mjavkala, da jih ne more kenslat, pa ne verjamem, da je tolk samozavestna. x:Ix :inocent: x:Dx Fejst pa je, nom rekla, sam je pa določena ženska, k pač ne bom omenjala, kdo, rekla, da če bi mene 1 uro en tko pedenu, kot njo pedenajo, da bi bla lepša od nje. Tko. x^x x:o)x x:Dx :lol: Nasledn let se jst prjavm. :eek: x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je bila pa Katarina všeč... luštna bejbika, lep nasmeh, lepe ustnice, luštna postava, energetsko se mi je zdela fajn..., nimam kej čez njo rečt... moški so mi pa dol padli, mah ne vsi, nekateri...

Zakaj? Zato, ker so se vsi slinli okoli nje, jo pecal, potem pa jim ona pove, da je našla 'sanjskega moškega' izven njihovega kroga, nekoga izven konkurence in ta silno prizadeti ego nekaterih je zelo burno udaril ven, prav na primitiven način. Katarino so skoraj linčal zato, ker se ni prisilila, da bi ji bil všeč kateri od njih... (brcnil skoz vrata, odjebi jo... in take fraze, za bruhat :xx!: )

Najbolj je nekoga motilo to, ker ji je dal darilo... Kaj, potem jo je pa kupil z neko malenkostjo, al kaj si je predstavljal x?x :eek:

 

Jasno je bila Katarina pozabljena isti hip, ko so na prizorišče pripeljali boljše noge in večje joške... xrolleyesx Bolno!...

Jp... xyesx :palec:

 

 

Ciao Majica! x:Xx x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jasno je bila Katarina pozabljena isti hip, ko so na prizorišče pripeljali boljše noge in večje joške... xrolleyesx Bolno!

 

Aja...o Nini pa res nimam mnenja...mogoče se mi zdi malo preveč glasna...kaj pa vem, lahko mi še všeč rata

mislim da nima sam večih jošk pa lepših nog ampak še kej drzuga... :vragec: x:Dx

 

mogoče je z kakega višjega predela kjer maš soseda 1Km stran in je navajena kričat zato da jo je sosed slušau... zdej je pa to ostalo! x:Dx

 

a ti še ni? :O: :vragec:

 

Ja, mene je pa un Leon zmotu. Najprej je Katarini govoril, da kok je sanjska in kaj vse bi zanjo naredil in ko je povedala, da gre, ji je reku, da razume in da je ne more prisilit, če si je druzga zbrala, pol je še reku: Če je ona srečana, sem tudi jaz srečen! In v naslednjem prispevku ga kaže v sobi, s fanti, kjer se naglas dere, da nej odjebe baba, ker je smotana al kaj jst vem. Pa ves agresiven je bil, prej pa ful neko pozitivnost izkazval. :xx!: xrolleyesx Kok mi grejo taki hinavci na neki... :vragec:

hja nek agresivnež pol Nini je pa govoru kak ji lahko naveč da pa krneki... a bo za vsako malenkost popizdiu... :inocent: :o|o: pa men ta tip mal gaysko deluje :inocent: :xx!:

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...