Skoči na vsebino

za zacetnike?


ivancica

Recommended Posts

Cao!!!

Pred kratkim sem se navdusila na karte za napovedovanje usode. Ker sem sele cista zacetnica me zanima, s katerimi kartami naj zacnem??? Na forumu sem prebrala, da je najlazje zaceti s ciganskimi kartami, pa me zanima, kaj mi vi priporocate in seveda, katera literatura je primerna.

xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst bi ti povedu, ce bi vedu.

 

kar pa mi je ze ob odrtju teme oz. tvojem prvem komentarju prislo na misel, pa je channeling o DEVOCIJI!

ki je na tej povezavi: http://www.lunin.net/forum/index.php?showtopic=4948 (drugi komentar).

 

hkrati pa mislim, da je kar nekaj ali vsaj ena obsezna ze na tem forumu in morda bi bilo primerno, da prebrskas teme preden sploh odpiras novo temo! In ce je taksna z vsebino, ki jo zelis, bo skoraj sigurno tale tema izbrisana!

Kajti tudi samo pravilo foruma pravi o tem kako odpirati in kdaj odpirati novo temo, le ta pa se nahaja na tej povezavi:

http://www.lunin.net/forum/index.php?showtopic=4571&hl=tem

tukaj pa imas celo stran lunin.net tem, ki vsebujejo v naslovu besedo KARTE:

http://www.lunin.net/forum/index.php?act=S...&highlite=karte

 

x:Xx x:Xx srecno novo leto in predvsem veliko potrepezljivosti in razumevanja ti zelim!

---------

Prosim ce mi lahko kdo odgovori, ker se mi mudi!

Hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 7 months later...

ciao...

 

Sama sem začela z izostritvijo intuicije .Po mojem mnenju za kar točen pogled v karte,pa ne glede na vrsto kart,je potrebno določene stvari začutit...ne moreš samo metat karte in prebrat kaj piše na njih...

Tako da začetek ti svetujem delati na sebi in potem boš sama začutila katere karte ti ležijo...moje mnenje...

Pa obilo užitka... xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 months later...
Samo kako pa si vadila intuicijo??? x?x To mene ful zanima. Joga?? Meditacija??

 

Meditacija ni švoh, joge nisem nikoli prakticiral, športam pa, v glavnem sproščen je

treba bit, po ta prvem občutku se je najboljše ravnat, pa mal trenirat čist v vsakdanjih

situacijah, recimo kakšen je bil ta prvi občutek ob neki stvari, dobr, slab, me je stvar

potegnila, ali mi sploh ni dišila, v tem stilu jst delujem x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...
woow !! in kak dolgo to traja v vsakdanjem zivljenju da začneš čutit to "oz da so opazne spremembe"..? :xmas:

 

mene neki zanima..ka to se da iz unih ko je pik pa karo pa te fore na kartah...ka to si kr zmisliš njihov pomen al kai...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Spremembe so opazne z leti(3-4)

Jaz sem nekaj časa uporabljal nek tarot program in moram reči, da mi je dal zelo dobre odgovore. Seveda moraš biti pri stvari 100%, drugače ti pokaže karnekaj in ne dobiš pravega odgovora. Moje izkušnje pač...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...