Skoči na vsebino

Franz Bardon


Kabalist

Recommended Posts

o čem pa govori :unsure: :inocent:

 

 

O tem, kako obvladovati sebe in okolje, oziroma lajf na vseh ravneh. Manj je filozofije in več praktičnih vaj. To je ena izmed knjig, s katerimi sem jaz "začel" in v slovenščino sem jo spravil zato, ker sem preprosto hotel, da je na knjižnem trgu. Ko namreč zračunaš stroške prevoda, avtorskih pravic, oblikovalca, tiska in jezikovne ureditve, je namreč povsem jasno, da se izdaja takšne knjige "kot posel" absolutno ne izplača.

 

la

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O tem, kako obvladovati sebe in okolje, oziroma lajf na vseh ravneh. Manj je filozofije in več praktičnih vaj. To je ena izmed knjig, s katerimi sem jaz "začel" in v slovenščino sem jo spravil zato, ker sem preprosto hotel, da je na knjižnem trgu. Ko namreč zračunaš stroške prevoda, avtorskih pravic, oblikovalca, tiska in jezikovne ureditve, je namreč povsem jasno, da se izdaja takšne knjige "kot posel" absolutno ne izplača.

 

la

:vragec:

 

knjige same ne....ampak ko zachnesh s predavanji nategvat folk za kesh... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ene par osnovnih informacij o Bardonovi prvi knjigi:

 

INICIACIJA V HERMETIZEM

 

TEČAJ MAGIJSKE TEORIJE IN PRAKSE

 

©Copyright za slovensko izdajo: Tadej Pretner s.p., Grumova 4, 1270 Litija

 

Cena, ki vsebuje ddv: 24,95 EUR

 

Format: 14,8 x 21, število strani: 304, mehka vezava, broširano

 

Kmalu bo na voljo v večjih knjigarnah (na Čopovi Lj je že), nakup pa je mogoč tudi preko moje spletne strani.

 

Gre za priročnik nemškega okultista F. Bardona, ki je avtor specifičnega magijskega sistema, v katerem obravnava magijo kot znanost, ki proučuje zakonitosti narave. V biti gre za vsebino celostnega programa osebnostne rasti.

 

Iz spremne besede:

 

Prav v tem času se je Božja Previdnost odločila pomagati vsem takšnim iskalcem, ki so tako vztrajno iskali načine in poti za svoj duhovni razvoj. S to knjigo je najvišji posvečeni, ki ga je za to izjemno nalogo izbrala Božja Previdnost, dal v roke človeškega rodu univerzalne metode za duhovno rast.

Brez pretiravanja bi lahko dejali, da javnosti nikoli do sedaj niso bile dostopne tako popolne magijske metode.

 

 

 

Otti Votanova

post-1918-1206008344_thumb.jpg

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...
  • 1 year later...
študiramo.....x:)x

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...