Skoči na vsebino

romantičnost


Schoty

Recommended Posts

Jst sm pa fuuuul romantik :2src: x;)x in rada gledam romantične filme -> meni najbolj romantični film je ziher Natural born killers xsrcbumx

..men so tut Tarantinovi filmi blazno romanticni(ceprav je tega reziral Stone, je scenarij napisu Tarantino)... tam mas v vsakem dialogu romantiko, vsak bi rad vsekega nategnu... ena sama predigra x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 54
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Jst sem tud kar romantična, pa včasih preveč občutljiva. Včasih se kar zjokam, ker me nekaj tako gane... :cry:

Všeč mi je bil film Najini mostovi, pa Sweet November in nadaljevanka Pesem ptic trnovk... :inlove: :wub:

Vse naše sanje se lahko uresničijo, če imamo dovolj poguma, da jim sledimo. (Walt Disney)

T design

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

romantika je spontana predigra

 

Ergo.......ni pravga vtika brez "romantika". x:o)x x:Dx

 

Mislim, da sem romantik. Romantika polni dušo. Tko k medsebojna nežnost. Pa majhne pozornosti. Prijetna presenečenja. Razvajanje, cartljanje..... xsrcx xloveyx Včasih je to še edino kar nam v današnjem tempu življenja lepša lajf.....

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx xloveyx Včasih je to še edino kar nam v današnjem tempu življenja lepša lajf.....

No, samo to je pa res. Glede na vsakdanje strese, probleme in naglico je le še romantika tista, ki te sprosti, napolni z zadovoljstvom in srečo....Pa še od nas samih je odvisna v kolikšni meri smo jo sposobni dajat in sprejemat.

A ni ga lepšega kot dan zaključiti z romantiko-pa četudi gre samo za nežen stisk roke in romantičen šepet na uho..... xDDx :palec:

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mas prav, skoda k nisem. x:)x

 

Hm. xscratchx Ribica Marsa ni nič romantična? Skor mal dvomim v to, mogoč pa je kdaj tko mal bl zadržano romantična, ne tolk izrazito....... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj sem napisala v zacetku, da jasno so vsakomur vsec soncni zahodi pa taksno, tud men. :)

prizori romanticni (v naravi!!), neznosti in to...

 

sam ce bi mi z rosnimi ocmi izrekal ljuebezn ob svecah, men to ni vsec, pac...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, samo to je pa res. Glede na vsakdanje strese, probleme in naglico je le še romantika tista, ki te sprosti, napolni z zadovoljstvom in srečo....Pa še od nas samih je odvisna v kolikšni meri smo jo sposobni dajat in sprejemat.

A ni ga lepšega kot dan zaključiti z romantiko-pa četudi gre samo za nežen stisk roke in romantičen šepet na uho..... xDDx :palec:

 

x:)x :palec: ...mene pa poležavanje v objemu pomirja, sprošča..... x;)x Al pa luštni, taki zlo posebni so mi dotiki obrazov xsrcx ....se včasih štulim podobn k moj muc, veš tist, k se s faco drgne ob tvojo.......pol si pa ves moker od mokrega smrčka, pa v komi od njegovga zadaha..... x:o)x x:Dx No, saj ta primerjava je čist slučajna. x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ribica marsa NE MARA romanticnih komedij, ljuebezenskih fillmov in podobnega.

 

nisem tak tip, mam rajs akcije pa tak.

 

meni je vcas bolj romanticno tisto cesar se ne izrece al pa ne stori, pa zaslutim, al pa ostane v zraku, kot pa zlajnane izpovedi dolgocajtne osladne.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam ce bi mi z rosnimi ocmi izrekal ljuebezn ob svecah, men to ni vsec, pac...

 

No, saj......jst ti bi jo itak z vražički v očeh..... x;)x x:px x:)x

 

 

ribica marsa NE MARA romanticnih komedij, ljuebezenskih fillmov in podobnega.

 

nisem tak tip, mam rajs akcije pa tak.

 

meni je vcas bolj romanticno tisto cesar se ne izrece al pa ne stori, pa zaslutim, al pa ostane v zraku, kot pa zlajnane izpovedi dolgocajtne osladne.

 

Mick tud ne mara izpovedi sicer, mu ne gredo nekak iz ust oz. izjeeeemno redko.......No, ne morm rečt, da mi men izrečene ne godijo, pa to. Sicer pa....dejanja štejejo, dejanja.....x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam ce bi mi z rosnimi ocmi izrekal ljuebezn ob svecah, men to ni vsec, pac...

 

:xx!: - meni je tudi taka romantika mimo - preveč osladna, mogoče celo zaigrana....ne vem no,.....meni je že to romantično, če si greva z mojim dragim ogledat grozljivko v kino, pa se pol skupaj treseva in reživa, ko greva v garažno hišo po avto......

No, saj ta primerjava je čist slučajna. x:Dx

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vrazicki so mi bolj vsec kot angelci... v bistvu. :vragec: xDDx

 

pozornost tud jaz maram, jasno, pa kar je lepega, saj sem clovek. :vio:

sam, saj ves...

nisem jaz za tele custvene izlive prevec (razen kakega schtraufenpachta x:px x:o)x), po drugi strani se mi je pa vedno cist utrgalo, ko sem se recimo zaljubila, sam ne v romanticnem smislu nekak, amopak je vedno bila cela frka nekak pol. x:px x:Dx x:o)x

sem bla torej bolj impulzivna in eksplozivna in ne romanticna... pa se mal sem... cinicna al kaj.... ne morem da ne bi z mal... nekega takega stosa na to gledala... ne vem zakaj je tko...

valjda zzato ker sem se odlocla da v lajfu ne bom pusi. :) ;)

 

recimo midva z mitjo se ful zabavava ob fori *skupy*. x:px

kao skupi pa to...

mami pa oci, vse je treba skupi, cist konc ta druzga, ce ni ta prvega zraven. :P ;) :D

ja ja, skupy pa to. :vragec:

moja polovica pa tak! :sick: x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala bogi, da smo različni, k potem vsi lohk najdemo primernega lajf sopotnika zase, ne x;)x Skupy? Hm, kaj pa vem, jaz nujno vedno rabim en del lajfa samo zase, itak. x^x In čeprav sm kar romantik po mojem, pa sm se tud odloču, da v lajfu ne bom pusi..... x;)x Tko, da to po moje ni povezano oz. v soodvisnosti.... x^x Aja....vražički pa me ves čas v lajfu spremljajo, včasih celo preveč.... :inocent: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne ni povezano, mas prav, itak menim, da ma vec jajc oni, ki si upa tud custva pokazat, sam ne da mi maha vsak hip z njimi pred nosom. :)

 

mick ti si bolj vesele narave pa tak, konc koncev, saj SI strelc... pa tud, asc je vedno mocen, tud ce na 1. pogled ni tako izrazit.... si tud vljuden, znas bit skromen... si skrben, pozoren... to je sploh strelc z devico...

 

no jaz pa recimo nisem zlo pozorna, sem bolj lesena za ene zadeve... pa tko... jaz sem bolj hladna v nekaterih receh, ti pa bolj topel.

konc koncev si stajerc a ves. ;) :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x ...temu bi zdej lohk sledil : " hvala bogi, da sm štajerc" x:o)x x:Dx No, pa zdej sm se spomnu enga zanimivga grafita, ki izhaja iz neprimernega športnega navijanja sicer.......lj-ubi žabara! x:o)x x:Dx

 

Men se včas zdi, da si ti v seb velik bl topla, k ti je videt na lnf al pa mogoče tud v lajf..... xnckrivx Lahko da se tud motim, sam dvomim, mam že kar izostren filing za ljudi. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma saj tud sem, nekak, saj sicer moja pot ne bi sla tko, ne bi bla taka, sam.... ni ne vem kaksnega ozadja, res sem taka ves. :)

morda zavedejo moje stevilne ribe....

sem od nekdaj, ze kot majhna pravzaprav, bila taka; cist hladno sem znala povzetke povedat, razne take pozornosti razne pa so mi sle od nekdaj na zivce oz. me spravljale v zadrego, glih zato, ker nisem tak clovek pac. xnckrivx

je pa res, da znam bit tud mehkejsa kot sem tu, ki sem za picek ostrejsa kot v rl, najbrz, ampak sem kar taka kot sme. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Romantika, bem mu....

Todika, Valkira x:Dx

 

Sm že enkrat napisala, da dobim od zvezd, lune, sonca, morja, srčkov in te šare naravnost ošpice x:Dx tko, da nism romantik v tem smislu, mi je pa fajn romantično, če mi v hribih on nese težek ruzak x:Dx pa da mi zmasira podplate, k hodm že ene 8h in sem vsa ožuljena ali pa da mi ne poje zadnjega griza sladoleda x:Dx , k ve, da za tole glave dol šraufam hehehehe

Nisem romantična v tem klišejskem pomenu, razglednica z zahajajočim soncem retuširana......

 

Se mi zdi, da se mi bo Astra pridružila .

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma saj tud sem, nekak, saj sicer moja pot ne bi sla tko, ne bi bla taka, sam.... ni ne vem kaksnega ozadja, res sem taka ves. :)

morda zavedejo moje stevilne ribe....

sem od nekdaj, ze kot majhna pravzaprav, bila taka; cist hladno sem znala povzetke povedat, razne take pozornosti razne pa so mi sle od nekdaj na zivce oz. me spravljale v zadrego, glih zato, ker nisem tak clovek pac. xnckrivx

je pa res, da znam bit tud mehkejsa kot sem tu, ki sem za picek ostrejsa kot v rl, najbrz, ampak sem kar taka kot sme. :)

 

Ne vem. V bistvu zanimivo, tud men so v glavnem šle razne take pozornosti na živce oz. me spravljale v zadrego, totalno. Mogoče tud zato, k jih tudi doma nisem bil vajen, sploh ne vem, če sem kdaj videl moja tastara se poljubit, objet spontano, podoben odnos je bil tud do mene. No, kasneje, mislim, da ob prvi rečmo "pravi" ljubezni, pa se je moj odnos deloma spremenil.........Sicer še vedno ne maram glih nekih objemanj pa lubčkanj pa podobnih fint od sorodnikov, frendov, znancev ipd. medtem ko pri ljubici je mal drgač......pa ne zdej, da bi non-stop visela drug na drugem, tko al drgač :vragec: x:o)x, enostavno maram dotike, objeme........stik. xsrcx Nežnost, pozornost.....Tak pač sm. Po drugi strani pa zaguljen k satan, baje.... :inocent: Se pa popravljam......

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick, saj jaz tud maram dotikanje, sam a to je romantika? :)

a neznost je romantika? xscratchx

ce to, pol sem, v bistvu.

sam po mojem sem sam nezna, a prav nic romanticna. :)

 

ja, tko kot cosma, ki je povedala s super manj besedami. x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No ja, mogoč maš prav. Čeprav je potem v bistvu res vprašanje kaj je romantika, verjetn imamo tud različn pogled na to kaj to je, k npr. nošenje rukzaka bi jst dal med gentlemenstvo, vljudnost ipd. x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cocci, Marsa x:Dx

Eh, Mickeni, men se zdi tko romantično, k mi nese težek ruzak, mi zmasira, nezmanikirano nogco-razboleno od žulja, k me poboža po prešvicanih laseh in ko so moja lička ožgana od vetra in sonca, pa brez make upa sem, on pa še vedno trdi, da sem lepa in mi poda čutaro z vodo. takrat se mi zdi bolj čuten trenutek, kot pa če sediva nekje v kakem otmenem hotelu vsa zmanikirana, popedikirana, sfrizirana, namejkapirana, pa mi postreže s penino in me :wub: gleda.... ampak takrat se tudi jaz počutim močno in me tudi kdo drugi pogleda....hehe pol to men ni štos, pol je tle že kj druzga v igri x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čist ste me uničli zdej.....pojma nimam kaj se meni osebno zdi romantično....fak.....evo...sem že zaj*......

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...