Skoči na vsebino

Kaj si mislite o posameznikih-u na forumu


free

Recommended Posts

tud jaz. xDDx

 

*gor* smo mel vse epizode (kot tud twillight zone) in to umres od smeha.

Une tastare k ploskajo smo pa fulkrat uporabl (mdr. v 'acid video mixu'). x:px

 

Zadnjic sm brskala na youtube, pa so bli sam gagi, ne cele epizodke.

Kje bi dubla to? :8):

 

Vesta kaj, odprl sem celo temo s skeči, kamor sem že nalimal nekaj dobrih MP-skih, pa ni noben pomagal. Zdaj te teme niti ne najdem več, verjetno jo je Marsa izbrisala, ker se ni prijela.

Na youtubu se najde precej skečev, epizode pa žal ne. Kje bi dobila celotne epizode? Poskusi preko torrentov, samo, da te dobijo in boš potem morala plačat par miljonov. x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vesta kaj, odprl sem celo temo s skeči, kamor sem že nalimal nekaj dobrih MP-skih, pa ni noben pomagal. Zdaj te teme niti ne najdem več, verjetno jo je Marsa izbrisala, ker se ni prijela.

Na youtubu se najde precej skečev, epizode pa žal ne. Kje bi dobila celotne epizode? Poskusi preko torrentov, samo, da te dobijo in boš potem morala plačat par miljonov. x:Dx x:Dx

x:Dx

 

hm, ah kje, zakaj bi jo izbrisala, saj praviloma ne brisem tem - le izjemoma.

Ce "se ne prime" xDDx nic hudega.

Je pac gor, pa se dodaja.

Sem jo pa tud jaz ze iskala, pa ne nasla.

Morda si s kakim specificnim naslovom objavil (po trenutnem navdihu), ki pa ni bil najbolj logicen (al kaj tacga)?

Skratka, kar se mene tice, bi tema morala nekje bit.

 

Ja, sem ze pomislila (da bi jo na torrentu zihr nasla oz. vse zivo), sam ni nc precisceno, jaz pa najbrz nom vedla po naslovih.

Tko da ce kej poznas (mas morda sam ze na broju), pa da priporocis kej - konkretne naslove mislim.

K tega je ful, sej so se na tv predvajal.

skoda k ne ponavljajo pa tega - ce lohk vsa druga stara jajca. xDDx

Mogoce pa bodo, da nom tvegala tehle shokov. x;)x

 

v glavnem, probaj se spomnit, pod kaksnim naslovom bi lohk bla odprta.

pa da kr tam nizamo dalje. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žižek prau: "No, no, it's not virtual reality that is the problem here. I would go even thus far and say quite the opposite. The real problem that we are dealing here ist the reality of the virtual." xsuperx x:Dx

 

ma, na forumu je tko kot v RL, karkoli že to pomeni. bluzerji kamor ti pogled seže, vmes pa maš tut kdaj pa kdaj kakšno srečo, pa na kakšen biser naletiš. x:)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj Indy ...kaj s ti eno vzvišeno bitje... :8):

 

Mal stopi iz svojega pedestala ..nisi vsemogočen in niti približno ne veš vsega...oz se ti niti ne sanja ..kljub tvoji zavesti al kaj že... x8Dx

 

sam tolk...

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žižek prau: "No, no, it's not virtual reality that is the problem here. I would go even thus far and say quite the opposite. The real problem that we are dealing here ist the reality of the virtual." xsuperx x:Dx

 

ma, na forumu je tko kot v RL, karkoli že to pomeni. bluzerji kamor ti pogled seže, vmes pa maš tut kdaj pa kdaj kakšno srečo, pa na kakšen biser naletiš. x:)x

 

xrainbowx

 

Se strinjam... le to o biserih... bi rekel tako... da vse so biseri, le da, če si svinja, tega ne vidiš x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
crna puma je historični materialist x:Dx , za makota pa se ne morem odločiti, ali je absoultni relativist ali relativni absolutist. xnckrivx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem zakaj, ampak do nedavnega sem mislila, da je tantra punčka x:Dx

 

ja bohwed zakaj??? ja zato, k ni treba bit punčka, das tut pička :wOOt: x:Dx

to so strokovne ocene...le ožjemu krogu razumljive x:Dx

ph... kwa sm šele jes za en strokounak, k še sam nč ne razumem x:o)x

 

 

aja...

na nowo sm porajtou mariota, pa iknee, pa črno pumo...

kr uredu so.

samo še, če bi mario pa iknee uštekala, da kle ni tekmovanje, kdo ma daljšega, bi jih blo kr fajn prebrat učas, k mam filing, da neki malga vesta kwa goworita. prou mam pa itaq samo jes x^x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja bohwed zakaj??? ja zato, k ni treba bit punčka, das tut pička :wOOt: x:Dx

ph... kwa sm šele jes za en strokounak, k še sam nč ne razumem x:o)x

aja...

na nowo sm porajtou mariota, pa iknee, pa črno pumo...

kr uredu so.

samo še, če bi mario pa iknee uštekala, da kle ni tekmovanje, kdo ma daljšega, bi jih blo kr fajn prebrat učas, k mam filing, da neki malga vesta kwa goworita. prou mam pa itaq samo jes x^x

crna puma, tantra je nagec x:o)x

 

janko, za tekomovat morata bit najmanj dva. Jaz pa ne tekmujem.

Samo poskušam inkee dopovedati , kaj se ona lahko nauči od črne pume x:Dx x:Dx x:Dx

To je pa čist sigurn, da imam jaz večjega od nje x:Ix ... sam tam pa ga ne bi ušteku

Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.

Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo je, da se največje barabe foruma zadržujejo v temi Varanje in imajo na to temo celo nekaj za pametovat. Blagor ubogim na duhu. Pa goni se.

 

posluš ti... ti.... mis prfekt :vragec:

k use weš, pa use znaš, pa nkol ne posplošuješ pa nkol se ne zmotiš, pa nkol na nč ne namiguješ pa kažina delaš... :vragec: :vragec: :vragec:

kuko si dowoliš rečt, da je kdo večja barabe od mene, ko pa me sploh ne poznaš in se ti tut sanjat ne more, kakšna baraba sem šele jest. :vragec: x^x x:px

sm kr mal prizadet. :V: itaq čist dobesedno x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo je, da se največje barabe foruma zadržujejo v temi Varanje in imajo na to temo celo nekaj za pametovat. Blagor ubogim na duhu. Pa goni se.

pršu mucek, bo un povedal, kaj je to varanje... iz prve roke xyesx

Drgač pa drugi varajo sami sebe, mene ne morejo :U:

Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.

Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morebiti res. Mario ? šprehenzidojč ?

Nix veršten. Zaqua bi jaz mogu druge zastopt, mene še una narcis(t)ka ne zastop.

Bel sm butec, rajš me mate xsrcx

 

 

Kdo je pa tole?

http://www.lunin.net/forum/index.php?showt...t=0&start=0

 

Da ne bo kdo mislu, da sem jaz. To pa ne...

Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.

Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

janko, jaz sem še zdaleč od miss perfect, ampak vsaj ne zganjam dvoličnosti v temah s takimi debatami. Ker je že smešno, patetično, predvsem pa ogabno.

 

misti... worenk slab dan si mela dons. dej rajš ne brat pa mal pomislt, kar si napisala zadnje par postou.

xvrtcx

 

janko, za tekomovat morata bit najmanj dva. Jaz pa ne tekmujem.

 

To je pa čist sigurn, da imam jaz večjega od nje x:Ix

 

 

jest mislm da je marijo en kul tip sam mal nerodn se izraža ampak sej bo še vse kul, ja kul

pa zmaguje tut kr brez boja x:Dx

 

Bel sm butec, rajš me mate xsrcx

itaq. bl ko se sprostiš... bl si butast x:Dx kr uprašej majstra za naswet x:px x^x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...