Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

...Aha pa Cookie nič proti tebi ..samo nekatere tvoje izjave mi pač niso všeč , kar tudi povem x;)x

Ja, in? Pač povem x;)x

Ljudje smo si različni, hvala bogu xcivx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če bi lahko pozabil sam nase do te mere, kot uspe pozabiti name komu drugemu, bi ziher bil v nekakšni nirvani.

:)

 

It's an illusion (niso te pozabili),

 

ki pa za manifestacijo resnice rabi tvoje sodelovanje. Reci Da.

Ko jim boš dovolil, da te pozabijo, boš tudi ti lahko pozabil nase. Energija, ki jo oddamo vesolju je namreč ista, če razmišljamo in čutimo o sebi nekaj ali o drugih.

 

Nirvana je kul. Je mir uma. Ekstaza je tista nevzdržna. No, jaz vidim razliko, če sploh je. Naj ničesar od zunaj ne bi porušilo miru... hm

 

...

 

Čeprav velikokrat ne vem, zakaj pozabit nase sploh. Tole pa ful težko ločim, kaj je ego.

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:U:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

P:S.

 

Tiste ki pa nihče ne bi pogrešal, e tiste se pa ne moreš rešit a da ji plačaš

ne vem, če imaš tolko keša. tak, da me raje kar prenašaj :2src:

x:Dx x:Dx x:Dx in zdaj komaj videla, da nas en kup tako misli x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dokler še ne leti po zraku kaj(kladiva in ostalo pohištvo), nič bat.

 

Cookična in srelčna...tajmaut.

Ker vaju obedve rada berem.

viš, kak je, ko se ognji skup ruknejo. x;)x

 

sicer pa ja..name so tudi orng jezni, pa mi je škoda. sem jih enih par takih,ki so mulečni zdaj, vedno rada brala. saj še jih, samo nič nea rečem polek

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glih zadnjic sem to razmisljala....

k vedno pisem iz glave, pa sm vcas mislila, mater kaki znalci so eni.

zadnjic pa na licu mesta, ko sm sama nekaj pisala pa za nekaj ne bla cist ziher, sm se spomnila, da sej lohk pa tud jaz na google pac pogledam. x;)x

sam prvic sem prelena in se mi ne da, drugic mi je pa pod - se kitit z necim kar ni moje in ne nazadnje se pogovarjamo, podajamo mnenja, razmisljanja, in ni vsak odgovor oz. komentar nekaksna studija, diplomska ali seminarska naloga.

Skratka, nc ni narobe s kakim linkom ali citatom - ce je nekje ful dobro povedano nekaj, kar si sami mislimo, pa morda ne znamo tko ubesediti..

drugac pa seveda rpeferiram osebno mnenje in lastne misli.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa kaj je zadnje dni s folkom (vključno z mano)...

kar nekej se sika vsepovprek...

 

:o|o: ..

 

:xx!:

 

Jaz tudi to opažam...Tudi pri ljudeh,ki običajno ne sikajo. :inocent:

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tudi svoje domislice tule gor puščam(saj zato pa je tak kak je x:Dx )...

ampak..koristila glih prejle strica googla.

Pride s pošto tudi reklamni letak, ki promovira hujšanje s pomočjo korena agar-agar. Vtipkam jaz tole v googla in stric na oni strani pravi; da so tole morske alge x:Dx x:Dx logično, da ne morejo napisat, da tole morske alge, se lepše čita korenina...eh..pa je šla ideja o hujšanju spet po gobe x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eto Mysti nazaj... x:)x :palec:

 

drugače pa kje je Mitra x:)x ...

Tuki

Ravno iz Koble.

Sedaj pa v šolo.

Najmi............ ko bo posteljica zvečer.

 

Rjava bom postala v obraz (upam, ker sem sedaj lepo zažgana, peče, ajsi...)

Lep dan

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če bi kdo kaj povedal prosim?

 

Malo sem falila naslov, me pa vseeno zanima.

 

5 Tibetanskih vaj, 21 ponovitev............ vsako jutro, potem še druge ceramonje....

 

Bi pa povedla, da sem jin nenamerno opustila za nekaj dni in posledica je bil boleč križ.

Zakaj so tako zelo učinkovite, zakaj se po njih počutimo prerojeni, zakaj toliko energije po njih, zakaj toliko razsodnosti..............

Zakaj so tako magične???????????

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ravnokar slišala marso na študentu x:)x

o a dej, skoda k nisem prej vidla.

kaj sm pa povedala kej? :8): x;)x

 

zadnjic je frenda v avtu poslusala radio in so rekl, in zdej tozibabe.. in pol je bil en shundr in so rekl, zal, sory, je preslab posnetek - al nekaj tacga. x:o)x x:Dx

res smo snemale na sve i svasta tedaj, tko da zal se ful tega ni obdrzal.

to se je snemal na kasetar z mikrofonckom pa tak! x:px

no sej kaksni posnetki pa so le kr ok, tok da pac... se nas lohk slis tud zdej, k vecina sploh ne more stekat, kako da je tok boga produkcija. x:o)x (k je tako skokovito napredoval ta razvoj).

Zdej prakticno vsak k ma 1 uro cajta in dober racunalnik, lohk sam svasta dela (in tud dela x:o)x), tedaj smo mele pa recimo v placu v Studentu frsterker, k je gor pisal exploziv. :D (xyesx - k nam ga je nekdo iz neke stare skatle naredil x:)x).

Pol pa odkrijem nakljucno na netu in grem na te komade, k so jih dal kaksni.. hm, feni, xDDx x8Dx :8):, pa spodaj komentarji v stilu: a to je muzka? x:Ix x:Dx x:px pa taksne. xDDx

ko se pa spomnim vseh tistih snemanj in pogojev, pa osebno skor ne morem verjet, da se je tok tega obdrzal in dejansko da lohk klikam po netu in je to gor!!! nepojmljivo!

Radia pa ne poslusam (razen sam glasbenih na netu).... Sam dost frendov ma studenta pa vcas kej slisim in vcas je zlo dober program celo, vcas pa brezvezen.

 

ja, to je za v črno luknjo x:px x:Dx

:D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o a dej, skoda k nisem prej vidla.

kaj sm pa povedala kej? :8): x;)x

 

zadnjic je frenda v avtu poslusala radio in so rekl, in zdej tozibabe.. in pol je bil en shundr in so rekl, zal, sory, je preslab posnetek - al nekaj tacga. x:o)x x:Dx

res smo snemale na sve i svasta tedaj, tko da zal se ful tega ni obdrzal.

to se je snemal na kasetar z mikrofonckom pa tak! x:px

no sej kaksni posnetki pa so le kr ok, tok da pac... se nas lohk slis tud zdej, k vecina sploh ne more stekat, kako da je tok boga produkcija. x:o)x (k je tako skokovito napredoval ta razvoj).

Zdej prakticno vsak k ma 1 uro cajta in dober racunalnik, lohk sam svasta dela (in tud dela x:o)x), tedaj smo mele pa recimo v placu v Studentu frsterker, k je gor pisal exploziv. :D (xyesx - k nam ga je nekdo iz neke stare skatle naredil x:)x).

Pol pa odkrijem nakljucno na netu in grem na te komade, k so jih dal kaksni.. hm, feni, xDDx x8Dx :8):, pa spodaj komentarji v stilu: a to je muzka? x:Ix x:Dx x:px pa taksne. xDDx

ko se pa spomnim vseh tistih snemanj in pogojev, pa osebno skor ne morem verjet, da se je tok tega obdrzal in dejansko da lohk klikam po netu in je to gor!!! nepojmljivo!

Radia pa ne poslusam (razen sam glasbenih na netu).... Sam dost frendov ma studenta pa vcas kej slisim in vcas je zlo dober program celo, vcas pa brezvezen.

tole si povedala:

 

mokre, puste ceste, dežuje, hodim, okrog mene ljudje, ne vidim, ne slišim, ne čutim,

okrog mene ljudje, strah me je, poskusam teči, poskušam zbežati, ne morem se premakniti, kri,

okrog mene ljudje, ne vidim, ne slišim, ne čutim,

okrog mene ljudje...

... ne vidim, ne slišim, ne čutim

 

meni se zdi, da so stvari preveč dostopne, vse se kar da dobit, ničesar ti zares ni teba več naredit, z glavo in rokami. če nočeš, seveda.

je pa res, da ker je toliko tega in ker je dostopno lahko kdo, ki si prej tega ne bi mogel privoščit naredi svašta.

 

ma sem pa zdaj tako modrost skvasla. :vragec:

 

ufff sem sitna. :o|o: pa še nekaj me not v levem očesu špika. me je že pred leti, pa je nehalo, zdaj se je pa očitno obudilo nazaj.

 

aja, jaz rada poslušam radio. samo se naveličam drugih. tile klasiki :vragec: , študent in valdvestodva pa nekako kar ostaneta nenaveličljiva.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, jaz rada poslušam radio. samo se naveličam drugih. tile klasiki :vragec: , študent in valdvestodva pa nekako kar ostaneta nenaveličljiva.

 

Pri radiju je problem ker a je program zanimiv in je glasba zanič ali pa je obratno... res pa je da so redke izjeme

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.

Nelson Mandela

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ali pa da ni signala.

Radijo Antena, Hit.............. kaj je že to?

Vem da obstaja, lovim pa ne.

 

Samo tisti Radio 1, Val 202,....

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...