Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Guest VilaSonca
ne maram trole. pravzaprav ne maram čakanja in sedenja in fijakanja. kolo je zakon!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa jaz sem pa ja takoooo pridna punca :fiju: :vragec: x:Dx

 

 

Sem bila včeraj v antikoagulacijski ambulanti, pa zdravnice sploh nisem videla v obraz. Glavo je tiščala v papirje na pisalni mizi, govorila, pa ne vem če sama s seboj, s sestro ali z mano. Edino kar sem uspela razbrati iz tistih nekaj minut "posveta" je bilo, da niti pod razno še nisem primerna za uvajanje tablet proti strjevanju krvi. Vse potrebno mi je zelo prijazno razložila sestra.

aha - no pol bo pa že.

Za Marivarin si menda res še premlada, lahko pa verejtno jemljem Aspirin 100

a ne kak sem pametana? x:Dx (mama je jemala tole zato pač vem). So ji enkrat izpulili zob - pa je pri zobarki pozabila povedat, da jemlje Marivarin in je skoraj izkrvavela (jo gospodič tik pred zdajci uspel prepričat, da je nazaj šla in da so jo zašili in da dobila infuzijo).

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Premlada - v smislu trajanja bolezni, ne po letih. Žal brez Marivarina ne bom mogla več živet. Tako so mi rekli. Sedaj sem na injekcijah Fraksiparina in dokler ne bodo ugotovili od kod tako huda slabokrvnost bom ostala na iglcah x:Dx

 

Včeraj spet letala od enega dohtarja do drugega, (madona.... trajalo za cel šiht...). Zmučena in utrujena se privlekla domov, skuhala ekspres kosilo in padla v posteljo do danes zjutraj. Zdajle me čaka katastrofa od kuhinje, ampak res nisem zmogla nič več. Sem pa zato prebrala pol knjige.

 

Nekaj let nisem nič hodila okrog doktorjev, ampak kot kaže, bom sedaj vse nadomestila. Muka mi je, ker se toliko in na tak način ukvarjam sama s seboj. Vse se vrti samo okrog tega. Ne kolk sem zdrava, ampak kolk sem bolana. :!!: In po tem človek res zboli, pa če hoče ali ne.

 

Mislim, kaj se mi dogaja... Tako me tole okupira, da pozabljam, nehote, na vse drugo. Zjutraj vstala ob 4., ker sem rabila avto je moral mož na vlak, a sem ga pozabila zbuditi prav čas in ga je zamudil. Sem ga peljala na drugega 15 km daleč, da je prišel v službo prav čas. Pozabla sina zbudit eno uro prej, ker ima ob četrtkih pouk že ob 7.. Zamudil prvo uro slovenščine in to zaradi mene. Vse to na tešče, za dobro jutro :o|o:

 

V glavnem... moram še malce potrpeti sama s seboj. Vem, da se bo tole tudi spravilo v red, samo da še mine nekaj časa, da se vse skupaj umiri.

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kako pa? x:o)x

Z nasmehom.

Imaš ti kakšen drug predlog?

 

ne maram trole. pravzaprav ne maram čakanja in sedenja in fijakanja. kolo je zakon!

 

Ja, kolo je res zakon.

Meni so ga lani ukradli in sem ga po 4-ih mesecih našla, zdej so mi pa sedež s štango vred ukradli in se zaenkrat še ne vozim z njim x:o)x

Sedež že imam, sam še štango moram nabavit.

Premlada - v smislu trajanja bolezni, ne po letih. Žal brez Marivarina ne bom mogla več živet. Tako so mi rekli. Sedaj sem na injekcijah Fraksiparina in dokler ne bodo ugotovili od kod tako huda slabokrvnost bom ostala na iglcah x:Dx

 

Včeraj spet letala od enega dohtarja do drugega, (madona.... trajalo za cel šiht...). Zmučena in utrujena se privlekla domov, skuhala ekspres kosilo in padla v posteljo do danes zjutraj. Zdajle me čaka katastrofa od kuhinje, ampak res nisem zmogla nič več. Sem pa zato prebrala pol knjige.

 

Nekaj let nisem nič hodila okrog doktorjev, ampak kot kaže, bom sedaj vse nadomestila. Muka mi je, ker se toliko in na tak način ukvarjam sama s seboj. Vse se vrti samo okrog tega. Ne kolk sem zdrava, ampak kolk sem bolana. :!!: In po tem človek res zboli, pa če hoče ali ne.

 

Mislim, kaj se mi dogaja... Tako me tole okupira, da pozabljam, nehote, na vse drugo. Zjutraj vstala ob 4., ker sem rabila avto je moral mož na vlak, a sem ga pozabila zbuditi prav čas in ga je zamudil. Sem ga peljala na drugega 15 km daleč, da je prišel v službo prav čas. Pozabla sina zbudit eno uro prej, ker ima ob četrtkih pouk že ob 7.. Zamudil prvo uro slovenščine in to zaradi mene. Vse to na tešče, za dobro jutro :o|o:

 

V glavnem... moram še malce potrpeti sama s seboj. Vem, da se bo tole tudi spravilo v red, samo da še mine nekaj časa, da se vse skupaj umiri.

 

Tudi jaz ne maram hoditi k zdravniku, ker me potem pošilja še k pulmologu pa pulmolog naprej na preiskave pa iz teh preiskav na Golnik in potem mi gre čas samo za to. Mene to utruja potem pa raje sploh k dohtarju ne grem :D

Kar pa seveda ne priporočam tebi. Boljše, da si zdrava.

Glede pozabljanja stvari pa morda, če si zapisuješ, kaj moraš naresti, da ne boš pozabila.

Ja, sej vem, da je težko.

Včasih me čas prehiti zvečer in sem že full utrujena in si rečem, da moram še to in to in to narediti pred spanjem in včasih res naredim, kdaj pa tudi ne in naredim zjutraj. Je pa boljši občutek, če zvečer naredim.

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Premlada - v smislu trajanja bolezni, ne po letih. Žal brez Marivarina ne bom mogla več živet. Tako so mi rekli. Sedaj sem na injekcijah Fraksiparina in dokler ne bodo ugotovili od kod tako huda slabokrvnost bom ostala na iglcah x:Dx

x:((x

 

sicer ne poznam teh zdravil, ampak si lohk mislim, sej ze to je dost, da pravis da bi morala od zdaj redno jemati... Fak...

No vseen ne obupat; zdej ti nimajo pac cesa rect, sej ne morejo vedet, to je pac (najslabsa) opcija.

 

Sama sem nekoc (na tocno 33. r.d.) imela strasno krvno sliko in sum na trombocitopenijo (strjevanje krvi, ce se urezem, shtala, na urgenco, pa tud bi morala, ce bi to imela, dozivotno nekaj jemat), krvno sliko oz. teh trombocitov kot dojencek, kakih 6x premal...

Skratka, cela shtala... No potem sem se pa kr z limono in medom in caji in tem pocajtala, da ko sem naslednjic prisla tja, sta obe debelo gledali, dr. in sestra, nista mogli verjeti, da je celo zdravnica klicala v laboratorij, ces da so gotovo zamenjali izvid!

 

Ne vem ce bo tudi pri tebi tako, ampak hocem rect, da vse se lahko se spremeni... zdaj si ocitno cist popolnoma izcrpana pa je potem kao grozno videti oz. se bolj... MOgoce se pocas zacnes krepit pa se ti izboljsa. :detelca:

 

(ja grozno je imeti en tak problem, ki ga je treba samo resevat, cimprej resit oz. je taka prioriteta in tako pomembno podrocje [recimo zdravje], da ni pocitka v tem smislu :sori:)

 

xupx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam trombocitov preveč, zato se delajo strdki. Ta zdravila so ravno proti strjevanju in zato je ravno tako veliko sranje že vsaka manjša poškodba, da o čem večjem sploh ne govorim.

 

Kri imam slabo zaradi pomanjkanja železa, oziroma rdečih krvnih telesc, zato sem tudi tako utrujena. Noga mi zateka zaradi tromboze in me takole celodopoldansko letanje od enega do drugega dohtarja, vožnje, čakanja in podobnih "radosti", ki sodijo zraven, zmuči do konca. Da o trpinčenju z elastičnimi povoji sploh ne govorim.

 

Moram pa reči, da se že počutim mnoooogo bolje kot pred tremi tedni. Železo pomaga in kot je rekla moja zdravnica, kostni mozeg dela 100 na uro.

 

Kuhinjo sem uspela spravit v red, samo po tleh še pobrišem, pa bo celo varno - brez večjih psihičnih posledic- stopiti vanjo. Po navadi imam tako "srečo", da prav takrat kdo pride, ko imam največji "harakiri" po hiši. To me tako jezi, pa še v zadrego me spravlja.

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

svež pesin sok

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma kaj je danes kak komunikacijski mrk? :cry: Kot da se (lepe) besede nekje na poti do cilja izgubijo... xnckrivx In potem ne vem če naj se sploh še trudim.

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam trombocitov preveč, zato se delajo strdki. Ta zdravila so ravno proti strjevanju in zato je ravno tako veliko sranje že vsaka manjša poškodba, da o čem večjem sploh ne govorim.

 

Kri imam slabo zaradi pomanjkanja železa, oziroma rdečih krvnih telesc, zato sem tudi tako utrujena. Noga mi zateka zaradi tromboze in me takole celodopoldansko letanje od enega do drugega dohtarja, vožnje, čakanja in podobnih "radosti", ki sodijo zraven, zmuči do konca. Da o trpinčenju z elastičnimi povoji sploh ne govorim.

 

Moram pa reči, da se že počutim mnoooogo bolje kot pred tremi tedni. Železo pomaga in kot je rekla moja zdravnica, kostni mozeg dela 100 na uro.

 

Kuhinjo sem uspela spravit v red, samo po tleh še pobrišem, pa bo celo varno - brez večjih psihičnih posledic- stopiti vanjo. Po navadi imam tako "srečo", da prav takrat kdo pride, ko imam največji "harakiri" po hiši. To me tako jezi, pa še v zadrego me spravlja.

aha, ravno obratno ocitno kot sem imela jaz... ja, strjevanje krvi, poskodbe, ful tveganje, pa NIC energije nimas (1 mesec sem se pocutla kot bi me tepel s kiji, pa srce mi je skoz nabijalo, ker sem imela nonstop zelo visoko vrocino, tako da to je bilo pa res strasno prenasati in zato se tolk bolj socustvujem..)

 

Me pa zelo veseli, ko pravis da si velik bolje in da se opazi napredek, da Fe pomaga. xokx

 

Se strinjam s Cookie in z Butlom... pesin sok je zakon (men veckrat zadisi, kot nalasc ce imam recimo mocne ms), cemaz, slive, temnozelenolistnato zelenjavo itd.

Samo je tezko na hitro tolk zeleza pridobit, zato pogosto mal dlje traja...

Tko da po mojem zna it se ful na boljs (samo postopoma). xwizardx

 

Ma kaj je danes kak komunikacijski mrk?

kar naporen mlaj je bil danes zgodaj zjutraj...

zdej bo mal boljs.

 

.... cakam Alana N., da kej navrze (sam :shsh: ne se pustit motit x;)x :vragec:)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a tist žebelj v jabuk zapičen kej pomaga :inocent:

al me sam fopate :8):

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ene pol leta že imam zeleno preganjavico. Dobesedno sem obsedena z zeleno hrano, po možnosti grenko in limono.

 

Odgovor je na dlani. Pomanjkanje Fe, limona pa pomaga pri absorbciji le tega iz živil.

 

Žal pa moram biti precej previdna pri temno zeleni zelenjavi, ker vsebuje veliko vitamina K, ki močno vpliva na delovanje antikoagulantskih zdravil. Naj nebi spreminjala načina prehrane, nobenih diet in podobnega.

 

Ja, kar je dobro in koristno pri slabokrvnosti, lahko precej škoduje tem zdravilom. Saj postopne in nežne spremembe sčasoma ne bodo vplivale, sedaj je pa še vse tako nestabilno.

 

Dži pa, da bi raje tole uravnavala s hrano in alternativo kot tako agresivno, a vem, čutim, da sedaj ne smem delati nič mimo tega.

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a tist žebelj v jabuk zapičen kej pomaga :inocent:

al me sam fopate :8):

 

če misliš 4 žeblje-kao vsak eno stran neba, zapičeno proti sredini, ne smejo pa se dotikat, pa zapičeno en dan prej... pol nisi edina, k je to slišala.

efekt pa je težko realno izmerit, ker nikol ne veš, kuo bi blo, če teh jabolk ne bi jedla.

ženski občutki so pa nekej, na kar se jest ne bi preweč zanašal. so preweč odwisni od trenutne dnevne oz. minutne forme x:Ix

 

Ma kaj je danes kak komunikacijski mrk? :cry: Kot da se (lepe) besede nekje na poti do cilja izgubijo... xnckrivx In potem ne vem če naj se sploh še trudim.

 

pa si ti ziher, da so lepe, če si se zanje mogla trudit?

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marivarin, Fraksiparin...sami antikoagulanti...jemanje do konca življenja...bla bla bla...to natvezijo doktorji, ker so omejeni z uradno medicino. Bolje bi bili če bi rekli uradna medicina vam ne more pomagat probajte z alternativo... xg:Dx

 

Vprašanje zakaj je preveč trombocitov??? Jap, treba malo več sokcov pit.....probaj ubacit prehrani še Ašičevo glino v prahu...glina ima rudnine, pa še telo čisti...V afriki so pregledoval krvne slike določenih prebivalcev ki so se hranili z nekimi rudninami...nek kamen so zmlel in popil prah z vodo...kalij, kalcij, železo...nad povprečjem zahodnjakov ki so jemal te zadevce v obliki šumečih tabletk... x:Dx

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravkar malo bolj temeljito pogledala kote po naši hiši. :O:

 

Polno nekih nepovabljenih letečih in gomazečih gostov. :vragec:

 

Pri nekaj hektarih travnikov in gozdov, so se naselili na mojih 100 in nekaj kvadratih.

 

Tole se ne bo dobro končalo... za goste namreč.... x:o)x :inocent:

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Premlada - v smislu trajanja bolezni, ne po letih. Žal brez Marivarina ne bom mogla več živet. Tako so mi rekli. Sedaj sem na injekcijah Fraksiparina in dokler ne bodo ugotovili od kod tako huda slabokrvnost bom ostala na iglcah x:Dx

 

Včeraj spet letala od enega dohtarja do drugega, (madona.... trajalo za cel šiht...). Zmučena in utrujena se privlekla domov, skuhala ekspres kosilo in padla v posteljo do danes zjutraj. Zdajle me čaka katastrofa od kuhinje, ampak res nisem zmogla nič več. Sem pa zato prebrala pol knjige.

 

Nekaj let nisem nič hodila okrog doktorjev, ampak kot kaže, bom sedaj vse nadomestila. Muka mi je, ker se toliko in na tak način ukvarjam sama s seboj. Vse se vrti samo okrog tega. Ne kolk sem zdrava, ampak kolk sem bolana. :!!: In po tem človek res zboli, pa če hoče ali ne.

 

Mislim, kaj se mi dogaja... Tako me tole okupira, da pozabljam, nehote, na vse drugo. Zjutraj vstala ob 4., ker sem rabila avto je moral mož na vlak, a sem ga pozabila zbuditi prav čas in ga je zamudil. Sem ga peljala na drugega 15 km daleč, da je prišel v službo prav čas. Pozabla sina zbudit eno uro prej, ker ima ob četrtkih pouk že ob 7.. Zamudil prvo uro slovenščine in to zaradi mene. Vse to na tešče, za dobro jutro :o|o:

 

V glavnem... moram še malce potrpeti sama s seboj. Vem, da se bo tole tudi spravilo v red, samo da še mine nekaj časa, da se vse skupaj umiri.

 

 

 

:vragec: zmešana si , skorajda že blazna...da ne bom citirala še onega o fsrani kuhni.....

 

že dvajset let jim vsem strežeš od spred pa od zad, pa za vse skrbiš...za koji kurac....nobeno zdravilo ti ne bo pomagalo....a zastopiš da tole ni hec....da v zelo kratkem času pristaneš kakor si velika in široka, na oddelku zaključnih del v zdravstvu....

pol bojo pa lahko , vse sami...šli v službe, šole, si pacali hrano, peglali , vse....edino, kar je, ti se ne boš več žrla....

 

se ne maraš več al kaj..radosti že itak dolgo ni več v tvojem lajfu....drugače bi kaj naredila samo z a s e , zdaj, ta trenutek

 

 

ne morem si kaj, da te ne bi nazijala, ko malo opico....zbudi se ženska, samo ti, si važna razumeš, če te kapič, kdo pa misliš, da te bo gledal pa rihtal, pa oblačil, pa skrbel zate...verjemi ne dedc in ne otroc

 

 

zberi informacije skuliraj se in začni spreminjat sebe, vsak dan ,nenehno-

 

 

pa ne sam hrana in zdravila raznorana

 

 

podstrešje v glavi si v red spravi...ali sploh želiš živeti, nekaj je zelo narobe, v načinu ki ga živiš, zato pa si zbolela...ni prišlo čez noč, verjemi, mam izkušnje....pa najtežje je samemu sebi priznati, da is ga sral, pa še ko veš, je zelo težko spremeniti, pa se tega konstantno držati....

 

 

res ti želim zdrave kmečke pameti, pa veliko sreče pri odločitvah, pa še enkrat - pri vsakem okrevanju je najvežnejši počitek, drugače telesu ne boš dala možnosti, da si opomore :wOOt: xrainbowx xsrcbumx :detelca:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: pogosto je pri nas ljudeh tako.

je pa res, daje lazje drugim pamet solit, kot sebe "v red" spravit x:Ix

konec koncev, saj jaz sem drugi in drugi so jaz, v sirsem smislu xcivx x:o)x

 

pol bojo pa lahko , vse sami...šli v službe, šole, si pacali hrano, peglali , vse....edino, kar je, ti se ne boš več žrla....

 

ne morem si kaj, da te ne bi nazijala, ko malo opico....zbudi se ženska, samo ti, si važna razumeš, če te kapič, kdo pa misliš, da te bo gledal pa rihtal, pa oblačil, pa skrbel zate...verjemi ne dedc in ne otroc

 

zberi informacije skuliraj se in začni spreminjat sebe, vsak dan ,nenehno-

 

pa ne sam hrana in zdravila raznorana

 

podstrešje v glavi si v red spravi...ali sploh želiš živeti, nekaj je zelo narobe, v načinu ki ga živiš, zato pa si zbolela...ni prišlo čez noč, verjemi, mam izkušnje....pa najtežje je samemu sebi priznati, da is ga sral, pa še ko veš, je zelo težko spremeniti, pa se tega konstantno držati....

 

res ti želim zdrave kmečke pameti, pa veliko sreče pri odločitvah, pa še enkrat - pri vsakem okrevanju je najvežnejši počitek, drugače telesu ne boš dala možnosti, da si opomore :wOOt: xrainbowx xsrcbumx :detelca:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: saj, kar sem napisala zalayi sem v bistvu sebi pisala....

 

tebi free ziher ne, pri tvojih zapisih nikoli nimam občutka da skrbiš in se razdajaš za mularijo al pa boljšo polovico....to je tipično za babnce.....tri vogale v hiši ša še kako skalo na pukl :vragec:

 

:palec: pogosto je pri nas ljudeh tako.

je pa res, daje lazje drugim pamet solit, kot sebe "v red" spravit x:Ix

konec koncev, saj jaz sem drugi in drugi so jaz, v sirsem smislu xcivx x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: saj, kar sem napisala zalayi sem v bistvu sebi pisala....

 

tebi free ziher ne, pri tvojih zapisih nikoli nimam občutka da skrbiš in se razdajaš za mularijo al pa boljšo polovico....to je tipično za babnce.....tri vogale v hiši ša še kako skalo na pukl :vragec:

 

ti pa ko tkole pametuješ, ne pozabit, kuko si pizdila sama nase, da nis uporabljala kontracepcije. zihr si super mama. x:)x

sori... x:o)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, Lia, saj vem...

 

Na žalost mi je postalo kristalno jasno, ko me je lopnilo po glavi. Zdaj je kar je. Tu sem kamor sem zdrsnila.

Soočam se s tem, pa ni nič kaj fajn... Najprej se moram fizično spravit k sebi, potem je ostalo na vrsti. Iz svoje kože ne morem, tako kot večina drugih ne. Vse smo vpete med obveznostmi in dolžnostmi, ki smo si jih naložile same in drugi. Sprejemamo jih kot samo po sebi umevne in se niti ne zavedamo kam nas to pelje. Največkrat to plačamo s svojim zdravjem in na koncu koncev ostanemo same, da se s tem soočamo in rešujemo kar se še pač rešiti da.

 

Še zmeraj trdim, da koprive ne pozebejo in ženske smo trdožive, vztrajne in pogumne in ne vržemo zlepa puške v koruzo. Zmoremo vse za kar se odločimo, a včasih pač moramo globoko zagreznit, da se zavemo same sebe in svojih potreb.

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti pa ko tkole pametuješ, ne pozabit, kuko si pizdila sama nase, da nis uporabljala kontracepcije. zihr si super mama. x:)x

sori... x:o)x

 

 

:vragec: dej se vgrizni nekam

 

saj sem napisala , da si upam tole zapisat zalayi, k sem sama isti junc

 

 

 

zalaya xwizardx še si tu...še imaš možnost, drži se ....

 

mene so petnajst let nazaj odpisali in dvignili roke, pa še zaj lajam x^x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: dej se vgrizni nekam

 

čeb se ti večkrat, bi se blo men treba manjkrat.

sploh pa nisem mislu zajebawat, ampak te sam spomnit, kwa use gre kdaj od tebe, da mogoče kdaj v prihodnosti 2x pomisliš, preden obelodaniš. x:o)x x:)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x^x sem čitala zalayo, ko je še govorila da ima išias...in sem se kar lep cajt grizla.....a naj kaj rečem al ne....

 

zdaj pa ko je vse to napisala ....pa sem si mislila, da morm malo bolj na oštro...da ji mogoče to lahko kaj pomaga , da se prebudi

 

 

 

kar se pa tebe tiče janko, pa se ti nič ne sekiraj, če bi jaz bila previdna ziher ne bi bila mati....ja pa še ful slaba, skoz najedam pa težim.....ajd itak .....

 

 

*

 

 

v glavnem, danes sm bed, sošolka moja izgubila hčerko v prometni včeraj, pa me kliče druga, pa pravi da imava tui sošolca na intenzivni pa na opiju....tumor v glav, pa bil prehud športnik, pomagat mu ne morjo, srce pa premočno in telo ne more vmret :V:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da, sej veckrat sebi pisemo ane x:Dx :vio:

 

Verjetno res ne, na tak nacin kot si ga izbrala ti in na okoliscine, ki si si jih izbrala ti sama.

 

:vragec: saj, kar sem napisala zalayi sem v bistvu sebi pisala....

 

tebi free ziher ne, pri tvojih zapisih nikoli nimam občutka da skrbiš in se razdajaš za mularijo al pa boljšo polovico....to je tipično za babnce.....tri vogale v hiši ša še kako skalo na pukl :vragec:

 

To tudi jaz to pravim. Povprecno zivete dlje kot moski. Kvaliteta ne dolzina. itn...

...

Še zmeraj trdim, da koprive ne pozebejo in ženske smo trdožive, vztrajne in pogumne in ne vržemo zlepa puške v koruzo. Zmoremo vse za kar se odločimo, a včasih pač moramo globoko zagreznit, da se zavemo same sebe in svojih potreb.

 

 

Tvoj lajez zna kdaj prou fajn popestriti trenutke tule x8Dx :palec:

mene so petnajst let nazaj odpisali in dvignili roke, pa še zaj lajam x^x

 

 

:sori: :inocent:

...telo ne more vmret :V:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...