Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

No, pol tko ni blema, k take bejbe men tko niso preveč všeč. x;)x Imam pač svoje razloge, da bi jo rad srečal, med drugim so se mi porajala tud neka vprašanja in dvomi, ki bi jih rad odpravu....pa ne gre.... brez, da jo srečam x^x

 

A ne, pa ni, čist vse ve, nič ne skrivam, kar se mene tiče pa se lohk dobimo tud v troje..... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, pol tko ni blema, k take bejbe men tko niso preveč všeč. x;)x Imam pač svoje razloge, da bi jo rad srečal, med drugim so se mi porajala tud neka vprašanja in dvomi, ki bi jih rad odpravu....pa ne gre.... brez, da jo srečam x^x

 

A ne, pa ni, čist vse ve, nič ne skrivam, kar se mene tiče pa se lohk dobimo tud v troje..... x;)x

 

 

Mick sej ni fora o vedenju al nevedenju :inocent: kje je tvoja psihološka žilca, pravš da jo maš!? x;)x

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pr men je fora.......v vedenju in zaupanju. Zato ne rabm nbene psihološke žilce..... x;)x Ker v bistvu skor vsak dan srečujem fajne ženske, tud na drink grem kdaj s kako, in to se mi zdi čist normaln......še zdaleč pa to ne pomen, da jih tud pohopsam. x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pr men je fora.......v vedenju in zaupanju. Zato ne rabm nbene psihološke žilce..... x;)x Ker v bistvu skor vsak dan srečujem fajne ženske, tud na drink grem kdaj s kako, in to se mi zdi čist normaln......še zdaleč pa to ne pomen, da jih tud pohopsam. x:o)x

 

 

Tega sploh nism omenu x:o)x Bi bil pa reverz zanimiv videt! x:Dx Kaj pravš? x;)x :inocent:

 

Ti greš na drink z mojo švestr, js pa s tvojo xsrcx sam ne skupi! x;)x Jaz vem kaka je moja švestr, ti pa ne veš, kak znam bit jaz! x:o)x

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

ni res. :vragec:

čaki čaki, ti bom dala eno po riti, spat pejdi. x:Dx

pa tisto velja veš, sploh nisem rabila tako dolgo. prej bi ti pisala, prej bi se zgodilo. xsrcx tako, zdaj pa dosti, end of story. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vedno sem bla za tebe na razpolago, ti pomagala poslušala..celo posodila denar..in zgleda da je glih ta denar in tvoje laži uničilo najino prijateljstvo(če je sploh blo)

 

lepo življenje ti želim.....mene si izgubila....hecno je to, ker se sploh ne sekiram al boš kdaj vrnala denar al ne.....to je sedaj tvoje breme....js sem prosta ker znam tudi brez tega dnarja živet :vio: x^x

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lej, jaz rabim support pa enga, ki vsaj poskusa delit z mano pogled na vedno poln kozarec... tole je kriza.. me vleces na svojo stran in not good...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
zdaj pa tako. danes sem ti povedala mislim da petkrat, da mi tega več ne počni, ker me enostavno iritira in nervira in da tega ne dovolim početi nikomur. štekam, da se moraš zafrkavati, da ti prej mine čas. samo z mano ne in ne na tak način. naslednji korak je, da pač povem šefici za spolno nadlegovanje. lahko ti pa privoščim tudi eno konkretno brco v jajca. ali me boš spoštoval in se distanciral od mene ali pa bom pobesnela. sicer pa čez par dni greš. samo jaz teh par dni vseeno ne mislim trpeti tvojih muh. in s sladkimi besedami in mežikanjem si me ne boš pridobil nazaj.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...