Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............. x;)x x:Dx

 

jamr.... :C:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:unsure: samo se svađate

 

 

finkpink.press

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

he he...pa si le izustil..... x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

 

cosma....mi smo drgač dans mal zabluzili, pa se zezali ves popoldan.....tebi pa enga x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Draga" moja --- še daleč nisi tako nedolžna kot izgledaš, pazi hrbet ali pa si poišči drug primerek na katerem boš lahko testirala svoje priučeno znanje in pucala frustracije x!x nismo vsi slepi :vragec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mejte se skrajno lepo, v tem in vseh prihajajočih dnevih, mesecih, letih xloveyx

pa kje si ti.....?......

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najprej sploh nism hotu nč napisat. Pa bom vsen. Za tiste k ne vejo, sn fasu na potovanju po tropih eno :xx!: infekcijsko bolezen k me je zdrmala k :vragec: xrolleyesx Meu sn cajt dost premišlevat k sn biu tok pr seb d nism biu zadet od rcnij in vročine. Uvidu d sn naredu dost oslarij, ostou brez svoje xsrcx tamala je skor ostala brez mene in to sam zarad mojga egoizma. In tko ne gre več. Mam še eno šanso da zažvim tko kt je treba, dost folka nima tega. Izkoristu bom prilko d jo mam. Dost folka s foruma mi je na kak način spremenl life in hvaležn sn jim za to. Določenih nm pozabu nkol, sploh k so mi stal ob stran k je blo najbl :C: Thank`s! x:Xx

Cajt ns včas prehiti, mene ne bo. xDDx Bom poskrbu d bom js njega. x:px

Mail mi še zmer dela x:o)x kdor bo hotu pisat me vse šanse da ostanemo u stikih takih al onakih x:px x:Dx

Mejte se x:Xx ne se kregat, škoda cajta in energije za to x;)x

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najprej sploh nism hotu nč napisat. Pa bom vsen. Za tiste k ne vejo, sn fasu na potovanju po tropih eno :xx!: infekcijsko bolezen k me je zdrmala k :vragec: xrolleyesx Meu sn cajt dost premišlevat k sn biu tok pr seb d nism biu zadet od rcnij in vročine. Uvidu d sn naredu dost oslarij, ostou brez svoje xsrcx tamala je skor ostala brez mene in to sam zarad mojga egoizma. In tko ne gre več. Mam še eno šanso da zažvim tko kt je treba, dost folka nima tega. Izkoristu bom prilko d jo mam. Dost folka s foruma mi je na kak način spremenl life in hvaležn sn jim za to. Določenih nm pozabu nkol, sploh k so mi stal ob stran k je blo najbl :C: Thank`s! x:Xx

Cajt ns včas prehiti, mene ne bo. xDDx Bom poskrbu d bom js njega. x:px

Mail mi še zmer dela x:o)x kdor bo hotu pisat me vse šanse da ostanemo u stikih takih al onakih x:px x:Dx

Mejte se x:Xx ne se kregat, škoda cajta in energije za to x;)x

x:)x xsrcx

Welcome back. x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najprej sploh nism hotu nč napisat. Pa bom vsen. Za tiste k ne vejo, sn fasu na potovanju po tropih eno :xx!: infekcijsko bolezen k me je zdrmala k :vragec: xrolleyesx Meu sn cajt dost premišlevat k sn biu tok pr seb d nism biu zadet od rcnij in vročine. Uvidu d sn naredu dost oslarij, ostou brez svoje xsrcx tamala je skor ostala brez mene in to sam zarad mojga egoizma. In tko ne gre več. Mam še eno šanso da zažvim tko kt je treba, dost folka nima tega. Izkoristu bom prilko d jo mam. Dost folka s foruma mi je na kak način spremenl life in hvaležn sn jim za to. Določenih nm pozabu nkol, sploh k so mi stal ob stran k je blo najbl :C: Thank`s! x:Xx

Cajt ns včas prehiti, mene ne bo. xDDx Bom poskrbu d bom js njega. x:px

Mail mi še zmer dela x:o)x kdor bo hotu pisat me vse šanse da ostanemo u stikih takih al onakih x:px x:Dx

Mejte se x:Xx ne se kregat, škoda cajta in energije za to x;)x

 

 

x:Ix lepo da si se zrihtu...drži se in naj te spremlja sreča...srečo , človek zmeraj potrebuje xrainbowx xsrcbumx :detelca: :detelca: :detelca: :detelca:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...eni osebi iz foruma: sori, da si te vcas mal prvoscim... sploh si ne zasluzis tega... v bistvu si super clovek in mislim, da ne pojes prevec... tudi nisi prevec debela... sploh mas pa super joske... :palec: :palec: :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...