Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

jaz sem pa maximalno dobro.........jebiga tak je life :2src: :2src:

pa veseli december x^x

 

vsem x:Xx

 

Dyamant..............danes ja........... x^x

 

 

ko zapade prvi sneg, prekril bo vse poti, in zabrisal vse sledi, in ko pomlad se spet zbudi, brez bolečin mene prebudi x:Xx

 

Ksenia xsrcx

 

Valkira :palec: xrolleyesx neljubeča, da to dobivam nazaj... x:)x preveč ljubeča x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Valkira,

Jst mam v službi eno, ki je toliko stara kot jaz in ima za sabo ločitev, selitev in dva majhna otroka, en je star toliko kot tvoj, drugi pa je še mlajši. Že več kot eno leto spremljam vse kar se z njo dogaja in je prekleto težak proces, še posebej ko moraš zraven funkcionirat zaradi otrok. Jaz sem prepričana, da bo na koncu vse dobro. Vmes pa -------> xcrossfingx xgoldfishx Think positive xupx

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bog, Alah, Jahve, Šiva, Prasec... al kdor kol že si... to pišem tebi... dej mi odgovor... vodi me...

Že več kot 15 let te prosim... kolikokrat moram še na kolena, da mi boš pokazu pot... kaj vse moram še naredit, kaj odplačat... če si me že dal na ta planet, bi me vsaj prej naučil kako in kaj... ne štekam teh energij... zgubljam se... čustveno sem zjebana do konca :V: ... pa kaj bi rad od mene... ne, ne boš me... nočem da trpijo drugi... če že moreš jebi mene... sesujme, peder... prid dol, da ti dam eno po gobcu... svinja!!!... ne, ne grem spet na staro pot... ne bom več agresivna do drugih... če bom komu jebala mater, bom teb pa seb... sam sej veš, da mam otroka... sej veš, da bi bila rada dobra mami... pa a ti ni jasno kok je to težko, če mam glavo totalka razštelano, srce pa raztrgano... pa kaj ti ni jasno? pa kaj men ni jasno?... ja sej bo bolš... še vedno je bilo... sam a bo kdaj konc????... pa kaj moram še zgubit?... a sem tako neljubeča, da to dobivam nazaj?... povej mi, odgovori mi... bemu, pa nočem bit spet jezna :C: pa, če sem spet na preizkušnji, pol ti nej bo jasno, da ne grem nazaj na tisto pot... ne grem nazaj... ne bom sovražila ljudi, sam še tebe... pa a ti res ni jasno, da mam frocka... pa kako moraš mu dat tako mat... pridi dol te povabim na kavo... pa ne mi več ponujat sreče, ker ti ne verjamem več!!!! Pa tut tablet nočem :xx!:

 

 

xcivx dej nehi...jst ga že pol stoletja pljuvam, pa ne trzne sploh...škoda energije, ovi ma čist zjebano računovodstvo pa pošilja račune kr nekam v tri krasne... xrolleyesx

 

se ne splača sekirat res, ...

 

sam sploh ne zastopim v čem je problem, če sem zaljubljena, sem boljša mama, kr plavam v oblakih, sam d se zadnje čase težko prpravim da bi mi bil objekt zaljubljenosti kaka oseba, raje kak hobi... x^x

 

Priporočam dr.Zorana Milivojeviča Kako ne uničiti svojega življenja v iskanju prave ljubezni

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam sploh ne zastopim v čem je problem, če sem zaljubljena, sem boljša mama, kr plavam v oblakih, sam d se zadnje čase težko prpravim da bi mi bil objekt zaljubljenosti kaka oseba, raje kak hobi... x^x

 

Priporočam dr.Zorana Milivojeviča Kako ne uničiti svojega življenja v iskanju prave ljubezni

 

 

v kateri hobi se da zaljubit x:Ix x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jp Lia,.....lepo povedano :palec:

 

Jebi ga,....jest sem naslove Krista, Jahveja, Alaha.....že kdaj izgubila,.....in jim vsem povrsti zamenjala naslove - z mojim - , tm, kjer jest prebivam, lohka tud "oni", če hočjo, sicer nej se seljo po spisku kamor hočjo,......heh, glede računov,.....sem huj kot davčna.....prekleto preverim, če je "moj",......ja, "plačam" kdaj pa kdaj tudi tuj račun, ........vendar vem, da je tuj,....kot sponzorstvo........hm, dobrotljivost?!...mogoče,....al pa tud ne,....lohka je pa tut futranje mene,.....se zdim sama seb boljša kot sem.....tud možno,...pa kaj!

 

Ljubav?!.....ne glede do koga ali česa,....krasna reč,.....oja je,...vendar pod kontrolo........v smislu, da ne izgubiš sebe,......sicer ne,...te storpedira v čedalje redkejši "luft",....al pa tvojo bit razkolje...... :huh:

 

Ja mnogo je literature,...praks,....všeč mi je bila tudi že davno prebrana, mislim da je pravi naslov "Ženske ki tečejo z volkovi"....

 

Valkirič :detelca: xwizardx

 

p.s.

Lia, bom pobrskala za dr Zorana tud jest.....sej veš firbec.. x;)x

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jebi ga,....jest sem naslove Krista, Jahveja, Alaha.....že kdaj izgubila,.....in jim vsem povrsti zamenjala naslove - z mojim - , tm, kjer jest prebivam, lohka tud "oni", če hočjo, sicer nej se seljo po spisku kamor hočjo,......heh, glede računov,.....sem huj kot davčna.....prekleto preverim, če je "moj",......ja, "plačam" kdaj pa kdaj tudi tuj račun, ........vendar vem, da je tuj,....kot sponzorstvo........hm, dobrotljivost?!...mogoče,....al pa tud ne,....lohka je pa tut futranje mene,.....se zdim sama seb boljša kot sem.....tud možno,...pa kaj!

 

Ljubav?!.....ne glede do koga ali česa,....krasna reč,.....oja je,...vendar pod kontrolo........v smislu, da ne izgubiš sebe,......sicer ne,...te storpedira v čedalje redkejši "luft",....al pa tvojo bit razkolje...... :huh:

 

Odlično povedano (...... sicer na tvoj način, čez katerega se jaz včasih težko prebijem x:Dx .... sej veš x;)x ), ampak mi je všeč kar je poboldano In v končni fazi smo si vse ženske podobne xcivx ali pa samo me :inocent: Nekako prihajamo do enakih/podobnih zaključkov xegox xyiyax

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx :palec: jp Silki xsrcx

 

še boljša je Esther Villar Dresirani muškarac xcivx pa še eno sem enkrat snela po občutki v knjižnici nekak tak se kliče zahodnjaške zablode o romantički ljubavi xcivx

 

heh ko pa vsi tako radi verjamemo v pravljice x^x

 

***

Audente ne vem kak je to pr levih, sam škorpiji nije težko se strastno predat hribolazništvu, plesu, etc

 

***

drgač pa porka motorka Valkira, da ni to sam luna v raku...počak da pride kozorogovska , bo kuj bolj :palec:

pa kera budala te je našopala , da morš bit dobra, boljša in najboljša mama pa sej je čist dost, če si samo mama , zaradi tega res ni treba biti nadčlovek x;)x otroci so trpežni, drgač moji neb preživeli x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

***

Audente ne vem kak je to pr levih, sam škorpiji nije težko se strastno predat hribolazništvu, plesu, etc

 

***

drgač pa porka motorka Valkira, da ni to sam luna v raku...počak da pride kozorogovska , bo kuj bolj :palec:

pa kera budala te je našopala , da morš bit dobra, boljša in najboljša mama pa sej je čist dost, če si samo mama , zaradi tega res ni treba biti nadčlovek x;)x otroci so trpežni, drgač moji neb preživeli x;)x

 

 

x:Ix jaz vem kako je pr levih in kako pr škorpijonu x:Dx x:Dx

 

ja biti mama................in ko vprašaš otroka, kako bi te z eno besedo opisal in ti napiše........MAMI.....a ni to fajn x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:lol: :lol: ... kje najdejo vse te naslove,.......eee, Dresirani muškarac......pismu, tovrstno dresuro pa raj gledam k pa berem... x:Dx ....(joke,...pa tud ne)

....jeb...sem šla zadnjič mim knjigarniške izložbe,...pa mi oko zapne na naslovu knjige (glih te jasno.. xDDx )...." Ljubimec preveč je še vedno premalo".....heh, sem se režala celo Miklošičevo,...navljub pogledom mimoidočih,......pa še oprsje se mi je do konc ulice postavl v višjo "prestavo",...hm, lego,....od smeha valjda.....vse za mišični tonus...anede? ;)

 

 

Nordika, kaj čem,....sej se kontroliram, da kolikor toliko pišem "razumljivo".... x;)x

 

...in Valkira,...bodi "samo"........ mama otrokom,....in ženska sebi.... xsrcx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Valkira xcrossfingx :detelca: :detelca: :detelca: :detelca: xsrcx

Ni bilo še mame, ki se ne bi spraševala in obtoževala kaj slabega dela svojemu otroku. Pa vseeno vsaka nardi najbolje kot zna in vsak otrok zraste... xrainbowx

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Valkira, poskrbi za svojo dušo, ne zanašaj se na druge, uživaj v svoji družbi in v družbi s svojim mulčkom.

Moja dečva šteje 13,5 let in sva zadnjič imeli pogovor - pravim mala sori za napake ki jih delam, se trudim, vendar nikjer ni šole kako pravilno odragirat, ko si bila mala sem bila večkrat izgubljena... nekaj v tem smislu, pa pravi mami, skupaj bova zmogli, sej tud jst nisem super hči...

drugeča pa mam jst tud en predlog za unga gor... dost je blo, rabim tajm aut ok???? udarjaš tam kjer me najbolj boli, j....mo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
ni kaj razčiščevati z moje stvari, tokrat išči potrditev drugje in rešuj probleme pri sebi. nič nisem dolžna, zato bom rekla NE. dobra sem in bom za tistega, ki si me zasluži. ti si me ne. definitivno ne.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest eufgenija
(popravljeno)

JA STVARNO MISLIM DA JE OVA MARSA ILI HUMBERT ILI PIKA PIKICA JEDINI NORMALNI, KAR SE TI;E DJANE>( NEVTRALNA PUPA. NIKAD NIJE DALA NJUD FOTKU, YA POBRUHITI

 

Punce, hvala vam xsrcx ... kakšen odziv :2src: ... rada vas imam (vem, spet sem slinasta, sam to zdele rabim) :o|o:

 

xyesx :sori:

 

P.S. spet tistmu gor: pridi dol na en sparing... ena na ena :vragec: x;)x x:Dx ... a a a, ne upaš si pederčina :lol: :lol: :lol:

 

JA MISLIM, x:Ix DA SI TI JEDNA OBICHA GLUPACHA.

 

PIKA PIKICA. x:)x

 

pripis.....

 

 

:xx!: ZNASH ZASTO x?x jer iygleda[ ko povozheno govno i smrdis isto tako.

baj d waj

 

ko ce sa mnom sexiti x?x ya ynam koga hocu. x^x x:px x:px x:px bi ga objemala i polubckala... :cry: xflirtx bas ko frienda, in je lunatko. :zoro: i to ruzan ko samrt al ipak najljepsi ya seaaalom. kojega bi istukla ko vrecu. jer ga voljim.

 

a voljim ga tako da bi ga istukla ya sve sto nije nikad bio dobri u dushi.jer je stvarno ruzhan. vidis mu u faci. x^x

Popravljeno -> eufgenija
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok prvo drugemu znancu, hvala za kompliment :D... đ

 

pol pa drugo prvemu znancu... Girls are not for killing and satan is not for worshiping, get a life!.......

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest eufgenija
(popravljeno)

ja bi svima povedladqa da bi poFULILA SEALA KAKO JE DUG I [iROK , PO SVE BA[ BI GA...EEEEEEEEEEEEEJ.......... KAKAF FORUM.... x:px :palec: :palec: :palec:

 

ok prvo drugemu znancu, hvala za kompliment :D... đ

 

pol pa drugo prvemu znancu... Girls are not for killing and satan is not for worshiping, get a life!.......

 

JA BI TEBE ISPROBALA, CES x?x :vio: x;)x x:Xx x:px x:px AJME KAKI BEDNEY... BAS JE ZANIMLJIV, TAKO NEKAKO SUV I BJEDAN.

 

ok prvo drugemu znancu, hvala za kompliment :D... đ

Popravljeno -> eufgenija
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Priporočam dr.Zorana Milivojeviča Kako ne uničiti svojega življenja v iskanju prave ljubezni

hmm, a tole je knjiga?

me ful zanima... :vio: x8Dx

 

Valkira, drži se xsrcx

očitno si Bog misli, da ti tole zmoreš, da si močnejša kot drugi ljudje, in ve, da ti bo uspelo xyesx

:palec:

vso srečo ! xsrcx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi bog..

 

Rad bi ti sporočil, da si zame drek. Vsak dan, ko mi gre na bruhanje, začutim tvojo ljubezen. Opažam, da si ti res ena sama ljubezen. Ko nam gre vse narobe, nas ti zabiješ še bolj, da bomo ja dovolj duhovno zrasli. Od nas pričakuješ, da bomo ena sama ljubezen, vse kar nam pa ti daješ, je sranje. Upam, da si ponosen nase, ker v nas sprožaš toliko negativnosti in žalosti. Ampak veš, ne sovražim tistih, ki delajo narobe, sovražim tebe. In to je vredu, a ne ? Ker bom skozi sovraštvo in žalost še bolj in hitreje rasel. Dal si nam svobodno voljo ? Da nam nisi kje, ti kreten, dal si nam blato in za poslastico še samega sebe, drek. V svojem bednem življenju se počutim prav krasno, vem da sem si ga sam izbral, hvala ti za to. In hvala ti, da se ne počutim samo jaz tako, hvala ti tudi za vse ostale.

Lahko si lepo jebeš mater, svojo drekasto, itak nimaš dovolj jajc, da bi se pokazal, z največjim veseljem bi te na gobec. Si lažnivec in kradljivec. Ljudje, ki "verjamejo" da si ljubezen, pravijo: Prosi boga in izpolnil ti bo željo. Lepo si jih napizdo, vsaka ti čast. Jaz tebe s kruhom, ti mene s kamenjem.

Prosim za kozarec soka, ti mi podariš greznico. Neverjeten si, res znaš poskrbet, da nas zjebeš do konca.

 

Fuck off, kreten, upam da gniješ v nebesih al od kjerkoli pač že sereš na nas..

 

Večno tvoj produkt,

 

driska

 

 

 

 

x:Ix :palec: neverjetno kako bogastvo občutij, kakor spodaj tako zgoraj

 

kadar se dvigneš na drugo stran palice, hodiš po vodi in piješ nebeški nektar ljubezni....

 

ako ne sežeš globoko se tudi visoko ne vzpneš, lahko si pa tudi v zlati sredini...z redno stolico vsak dan

 

sicer ne vem, ker sem tud bolj jezljiv in driskast tip človečka, menda je zaprtje še večja nadloga

 

zadnje čase me drek sploh več tako ne skrbi, odkar mi tud ta svobodna volja malo sumljivo zveni, kdo bi si pa izbiral muke, menda je vse igra.

 

Vsak dan posebej je lastna izbira, med tem kar se pač da izbrati.

 

Velika odkritja so včasih čisto naključje in Fleming je živ dokaz za to...zarad šlamparije na tisoče koncernov kuje dobičke, ker je šlampasto Pennicillinum spustil v svoje laboratorijsko gojišče.

 

Včasih je pametno razum odklopit, premalo podatkov in slab procesor.

 

x:Ix mi pa ne gre v lajšte, kdo pri vragu, nam je vtepel v glavo, da bi morali biti ljubljeni, lepi, bogati, srečni,zadovoljni, potešeni, supermeni xcivx

 

 

če vsak dan dobiš župo , krompir z dunajcem, pa saharco....đizus pol ti gre šele na bruhanje

 

včasih prav paše kak dan v samoti ob vodi na srebrnih skalah samote in žalosti xhypnox

 

Kva so zadnje čase vsi nekam razkurjeni. Pa še na unga na zgornji palubi se jezijo. :8):

 

 

x:Dx :palec: zaista čudni pacovi sa ovog broda koji tone u razvrat Babilona xcivx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dans bi blo pa cist vseeno ce te ne bi blo!!! Res.... Bols je, da te nikol vec ni :sori: Nisem vedla kaj nej, nej se smejem vsemu skupej al nej se zjocem.... samo cemu solze? Bi mi blo bols? NE!!! Skoda mojih solz zarad tebe, al pa zarad kerga kol druzga! Zarad tistga, k me bo vredn, mi ne bo potrebno niti ene solze potoct.....

Dosegu si edino to, da sem zdej pred sebe dala jeklen obroc..... :xx!: brez veze!!! Furej svoj lajf, mene pa prosim pusti pri miru!!!

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...