Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

:inocent: samo tako za znanstvene namene:

 

Koliko samskih, privlačnih, simpatičnih kadilcev še hodi po svetu?

 

Sedem :8):

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Brat Leeon

 

popolnoma vas podpiram, po celonočnem razmišljanju nek se spelje kamor se če.

 

Drka nas v glavo in pošilja meglo na zemljo. Pa dobro, ne bruha se mi , driske tud še ni . Sam glava me pa zarad tega zblojenega tipa res ne bo več bolela. Zgleda je mel tip v planu , da me že v rani mladosti v opomin in poduk in v učenje ostalim pošlje v večna lovišča, ker pač trmast in svojeglav otrok kakor sem, nisem izpolnila njegovih pričakovanj, nadaljuje njegovo neumno sado-mazohistično sceno. Trdno odločena , da naj se bolečina spremeni v slast uni zgoraj naj pa kr vije roke nad mano. S toplimi pozdraavi v tem decemberskem jutru vam pošiljam in v svoji nezmernosti in trmoglavosti še ene tisočtristopa še nekaj malega čez sado-mazo poljubčkov xsurprisex xflirtx xpartyx B)

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: samo tako za znanstvene namene:

 

Koliko samskih, privlačnih, simpatičnih kadilcev še hodi po svetu?

 

Sedem :8):

 

jao lia... x:Dx ........

 

 

in zakaj glih sedem...... :inocent: .....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

popolnoma prav imate ženska zato ravnokar prebiram bukvo Humberta iz Romansa Ad mulieres pauperes in villulis, kjer piše da zaradi uboštva na duhu ženske bolj kot vse drugo izkušajo pregrehe mesa x^x

One peccant enim mortaliter cum peccant cum quocumque laico mortalius vero quando cum Clerico in sacris ordinibus constituto maxime vero quando cum religioso mundo mortuo Ali prevod v tlačanskem jeziku

smrtno namreč grešijo kadar grešijo z laikom, še huje če grešijo s posvečenim klerikom in najhuje kadar grešijo z redovnikom ki je umrl za svet..

 

ups x:Ix

 

 

xcivx ostro oporekam kakor je zapisano v analih zgodovine, je jako mnogo bolj bil kaznovan redovnik ako je zajca ujel in se z njim pomastil,

dočim greh nečistovanja ni bil v mraku srednjega veka tako močno obtežen, kako ga nadškof Plutonij ali kak se že kliče Uranij, itak da sta oba radioaktivna danes dodatno obtežil xcivx

 

jao lia... x:Dx ........

in zakaj glih sedem...... :inocent: .....

 

 

:inocent: to morš pa Jessico Parker vprašat, to je iz njenega vira, pa mi je bilo jako všečno (nanizanka Seks v mestu)

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:lol: :lol: :lol:

 

Lia, ej carica :palec:

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Brat Leeon

 

popolnoma vas podpiram, po celonočnem razmišljanju nek se spelje kamor se če.

 

Drka nas v glavo in pošilja meglo na zemljo. Pa dobro, ne bruha se mi , driske tud še ni . Sam glava me pa zarad tega zblojenega tipa res ne bo več bolela. Zgleda je mel tip v planu , da me že v rani mladosti v opomin in poduk in v učenje ostalim pošlje v večna lovišča, ker pač trmast in svojeglav otrok kakor sem, nisem izpolnila njegovih pričakovanj, nadaljuje njegovo neumno sado-mazohistično sceno. Trdno odločena , da naj se bolečina spremeni v slast uni zgoraj naj pa kr vije roke nad mano. S toplimi pozdraavi v tem decemberskem jutru vam pošiljam in v svoji nezmernosti in trmoglavosti še ene tisočtristopa še nekaj malega čez sado-mazo poljubčkov xsurprisex xflirtx xpartyx B)

Medium done, Valkira pa Leeon sta pa že well done. :inocent:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:8): đizus pa vi niste čist gladki...jst sn čist okej, malo dramatiziram, pa tak.....

 

xcivx ne maram pesmic po radiu, maram bitje srca ob ušesu

 

pa od okol je vse neki v luftu...se pa mal v umetniškem ustvarjanju sprostim x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Matr se jst hit rehabilitiram... dons sem že k cvetka... sej pričakujem še kakšne padce, pa krizice...

Še vedno prisegam na svoj mazohistični feniks princip... za par dni se sesujem, depresiram, cmeram, klejem boga... pol pa vsa prepucana grem naprej x^x kva sem jst kul x;)x x:Dx

:palec: :palec: :palec: xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:8): bemu, lih sm mela stranke

 

čuj , a ono si dala tigričica...vajld pa bjutilful.....

 

daj me spomni, kdo to poje da ga najdem pa da si reprizo zavrtim

 

x:px x:)x :palec: x:Xx čuj one karte so ble gratis , sam vse glih fajn.... :2src: hvala

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px ej Audi ti si pravi obliž na moje rane,če si me tist večer videla tako divje in lepo,

boljš da ne napišem kak je oseba, ki je bila z menoj komentirala, da je pa to res kriza s takimi okol hodit xcivx

 

in jst dodajam, če je to kriza, naj pa kar traja x:Dx x:Dx x:Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala k si me nategnu pa vrnu keš, sej boli me k za tist keš zej, men ga ne manjka, sam teb bo zmanjal pravih prijateljev na tak način, pri men si že odpisan!

 

pravijo, pri dnarju se vse začne in konča, pa še res je! :palec:

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala k si me nategnu pa vrnu keš, sej boli me k za tist keš zej, men ga ne manjka, sam teb bo zmanjal pravih prijateljev na tak način, pri men si že odpisan!

 

pravijo, pri dnarju se vse začne in konča, pa še res je! :palec:

Pa kaj je to s folkom ej xrolleyesx ravno pred kratkim se je tut Klarus pritoževala v tej temi nad eno kolegico, k ji je denar posodila pa ga "pozabila" vrnit (če sem prav razumela post). No men se je tut to zgodil, v dobri veri da nekomu pomagaš in bo imel tolk fucking čiste vesti da ti vrne, nakonc te pa nategne :xx!: sej ne rečem, se nism zasikirala niti enkrat zarad dnarja, sam nej zgnije mrhovina, da nima obraza niti sorry rečt pizda, al pa se spomnit ob prvi plači it na pošto pa magar s poštno nakaznico poslat če že št. TTR-ja nima :vragec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala k si me nategnu pa vrnu keš, sej boli me k za tist keš zej, men ga ne manjka, sam teb bo zmanjal pravih prijateljev na tak način, pri men si že odpisan!

 

pravijo, pri dnarju se vse začne in konča, pa še res je! :palec:

na žalost ane...pa tud če gre za kako dolgotrajno prijateljstvo.......pač življenje gre naprej :vio:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz tudi sem spoznal nekaj včeraj tudi meni ni sojeno, mal sem pa tut žalosten zaradi tega..

zaslužim si pa itak ne nič :xx!: :sori:

 

 

:xx!: nehajta jer ču se sad sad izplakat....

 

koji klinac si je pa kaj zaslužil, še za tiste k misliš da majo fajn aspekte, ko pogledaš malo bolj globoko , isto na trdo grizejo pa prežvekujejo....

 

evo petdesetletniki srečujejo svoje životne sanjske ljubavi, berem da Oto Pestner objavla zaroko z dvajset let mlajšo sanjsko ljubeznijo svojega življenja,

prav taku prezident se pojavlja v javnosti s sanjsko dvajset let mlajšo....

 

bemu moj čas prihaja , moja sanjska ljubaf je glih v fazi formiranja v adolescenci....

 

zdaj me mal skrbi če bom in v kakšnem agregatnem stanju dočakala Abrahama x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne mislt, da sem zamerila ali pa kaj podobnega....nisem...samo,vedno nekaj ne bo štimal...vedno bo nekdo vmes,pa sej sama z svojimi mislimi tud dost pripomorem k temu...tolk da,če ni odziva in to nikakršnega(ah,sej zdej ti je itak oproščen,k vem da ne moreš) pol se meni nekako ne da trudit, ne več.Sej veš,da bo res vedno nekaj vmes...še vedno je bilo. Na žalost. In to samo zato,ker jaz nisem odkrita,no ja pa tudi ti rad hodiš kot mačka okropg vrele kaše.
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...