Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

oprostite mi vsi z benda, ampak jest špila pod takimi pogoji, ki ogrožajo zdravje, ne želim več igrat...je bilo dovolj enkrat, da sem spoznal, kako sranje je to :sori:

in da bom sprejel ponudbo drugega benda, da jim pomagam, čeprav bo izgledalo, da sem vam s tem zaril nož v hrbet :sori:

najprej gledam na svoje zdravje, šele potem na ostalo

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oprostite mi vsi z benda, ampak jest špila pod takimi pogoji, ki ogrožajo zdravje, ne želim več igrat...je bilo dovolj enkrat, da sem spoznal, kako sranje je to :sori:

in da bom sprejel ponudbo drugega benda, da jim pomagam, čeprav bo izgledalo, da sem vam s tem zaril nož v hrbet :sori:

najprej gledam na svoje zdravje, šele potem na ostalo

Drž se cashy xcrossfingx jst mislim isto zato sem že napovedala svojo odpoved, nebi verjel ampak odkar sem sporočila in to samo par dni zdaj se mi je zdravstveno stanje očitno izboljšalo :palec: prej pa kronični glavobol dan na dan, apetit, sikiranje vedno zaradi ene in iste bedne stvari ki ni bla vredna - what goes around comes around in bo še prišlo nazaj nekomu, a mi bo ratal to a mi bo ratal uno, kaj se bo zdej zgodil, kako bom zdej funkcionirala ko ni tega ali onega, da sem dolžna vedno neki pa čeprav bi lahko imela tako kot v drugih službah med vikendi MIR itd...

 

Alora, tole visenje za računalnikom ubija, naslednji teden sem se že zmenila za masažo da delno popravi škodo. Je ni službe zaradi katere bi bila non stop na "stand by" kot budilka.

 

Uh zdej sem pa še jst povedala svoje x:px

 

 

PS: Dobila sem tvoj sms včeraj... ne še nisem naredila izpita, sem pa zelo blizu... tako blizu da z očijem že iščeva avtek zame - sva se odločila za VW Polota xsrcx včeraj sem imela 31. uro, sva šla prvič na avtocesto (kar je le okoli 3 ure pred društvenim izpitom in nato prijavo na Roško) in so me pred tem strašili na CPP-ju da kao vsi kandidati zmrznejo ko tistih par metrov peljejo 130, se oklenejo volana kot pijanec plota in ratajo čisto trdi x:Dx no ne rečem da me ni blo mal strah, tako strahospoštovalno pač ane do hitrosti in ostalih udeležencev ampak nisem pa zmrznila in ratala čist panična. Tko prvič ko sem pogledala na števec, ko sva zapeljala ven, sem že imela v riti 120, potem pa je inštruktor vztrajal da stisnem gas še mal pa še mal in dam v 5. ter prehitim tam par desno drvečih pošasti... in sva šla. No na poti nazaj sem bla full ponosna pa tko super da sem prestala ognjeni krst in šla 130, da sploh ni blo tko hudo. Potem pa on meni pravi... ja, sej nisva šla samo 130, ko sva prehitevala sva šla že 150 :O: x:Dx alora je vedel da mi ne sme prej tega povedat xcivx

 

Vidim pa, da takele hitrosti niso za vsakogar in full spoštujem to, da so ljudje previdni v prometu, sama nikakor ne bom vozila več 150 razen če ne bodo kakšne izredne razmere, res prazna AC in tako. Ni šanse, s tako hitrostjo si samo še pašteta na cesti v nepredvidenem scenariju... in ne samo ti, tudi kak drug nič kriv voznik, ki ponesreči naleti nate... tvoji spremljevalci itd... ni se za igrat res xrolleyesx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dovolj te mam, dovolj imam tvojega manipuliranja. Odseli se že enkrat v Ljubljano in bo obema lažje. Mislim, da sem ti že prevelik krat pokazala koliko mi pomeniš in če tega nočeš videt pač nočeš, samo potem mi ne meči naprej, da te nimam rada itd. Odidi in me pusti pri miru. :vragec:
Zaupam, da je življenje na moji strani. Svobodno in radostno se izražam.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
mamca ... ne da se mi te poslušati. še manj imeti dialoge s tabo. nimave kaj. 40 let razlike. kar mej monologe. en dan se mi bo tudi kimati več ne bo dalo. x8Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj ne vem, a mi je eukaliptus ali pa limona v glavo udarla zdajle,

ampak tolee moram ven iz sebe vreči:

 

Daj se že enkrat vzemi k sebi, in ne moraliziraj toliko. Kaj nenehno sebe pomiluješ in si hraniš svoj Ego skozi mene in nas. Mar res ne čutiš, da je vse le tvoja igra? in da se ti vrača točno tisto kar daješ? Zakaj ne moreš enkrat poslati vsem nekaj toplega in dobrega? Vedno eno in isto. Navadna pijavka si. In zakaj bi se moral kdorkoli ukvarjat s tabo :vragec:

 

hvala 5er in Sanara xDDx carja sta in v teh treh tednih sem se veliko naučila, z vajino iskrenostjo in življenskostjo.........in hvala Tebi, ki me spravljaš v smeh x:Dx x:Dx mene takšno kot sem xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:) Pleeeaaase... :D pri skoraj dveh tonah je avto približno tako športen kot nemec, ki s pivom gleda nogomet...

ko se voziš pri visokih hitrosti dalj časa v obeh, stopiš iz BMWja kot, da se v avto sploh usedel nisi, iz Porscha pa kot sesuta razbitina.

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

get a 911 :D edini omembe vreden nemec... :P

..eh jajca... men je edin 959 vsec... to je pa bla masina... :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko se voziš pri visokih hitrosti dalj časa v obeh, stopiš iz BMWja kot, da se v avto sploh usedel nisi, iz Porscha pa kot sesuta razbitina.

 

:D sej pravim tudi če se po nogometni tekmi usedeš s fotelja si ravno primeren za večerjo če si pa športal na igrišču si pa primeren za tuš in proslavljanje zmage nad bmwjem ;)...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se mi mal zdi kaka bo napoved ta teden :o|o:

 

OK.. zdej rabm neki, da me sprav ven iz tegale filinga... hate it :xx!:

 

nehi, nehi, nehi x!x x!x x!x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kdorkoli že si, hvala ti, da mi v času, ko sem kdaj na trenutke že kar mal obupan, saj se mi zdi, da v družbi vedno bolj pridobivajo na pomenu in moči brezčutni, netolerantni, nestrpni, hladni ljudje katerih temeljne vrednote so predvsem denar, oblast, moč, dominanca, na različne načine na pot pošiljaš ljudi, ki niso takšni in mi vračajo veselje do bivanja na tem našem svetu. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...