Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Kakšni ljudje ste, ki skoraj mislite , kar govorite?

 

Moral bi...v našem jeziku sploh ne obstaja.Narediš ali pa ne narediš.

 

Kako sploh lahko tako živite x^x

 

 

črni Afričan belemu človeku x^x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pol k***c mam praznikov,tega pijančevanja,zapravljanja keša in vsega..Folk jz morem šparat.Za nov avto,ki si ga full želim...

Pa kaj tolk dramataziranja okrog tega leta 2006.Bilo i prošlo..

Sam,da mine tale december,pa bo..Sovražim praznike..Trenutno.. :xx!: :xx!: :sori:

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšni ljudje ste, ki skoraj mislite , kar govorite?

 

Moral bi...v našem jeziku sploh ne obstaja.Narediš ali pa ne narediš.

 

Kako sploh lahko tako živite x^x

črni Afričan belemu človeku x^x

A si Amistad gledala? x;)x Človeku res gre na kozl, ko vidi česa vse je človek sposobn.

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja :palec: Tako kot npr. Schindler list.....pa tud nasploh nekaj bluzijo o nekih koncentracijskih taboriščih, ki jih sploh ni bilo, pa si zmišljajo vse živo, o nekem planskem pobijanju židov, eh, da pa bi črne sužnje pobijal in mučil, kje si te to vidu, čista izmišljotina, tko k suženjstvo..........Samo napihovanje, tak sn neki čul, da so Slovenci precej ksenofobni in nestrpni, pa pol tone razlogov je blo naštetih (čiste izmišljotine!), preklet novinar lažniv, sam širi laži pa nestrpnost, te pa take piše..... :xx!: x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja :palec: Tako kot npr. Schindler list.....pa tud nasploh nekaj bluzijo o nekih koncentracijskih taboriščih, ki jih sploh ni bilo, pa si zmišljajo vse živo, o nekem planskem pobijanju židov, eh, da pa bi črne sužnje pobijal in mučil, kje si te to vidu, čista izmišljotina, tko k suženjstvo..........Samo napihovanje, tak sn neki čul, da so Slovenci precej ksenofobni in nestrni, pa pol tone razlogov je blo naštetih (čiste izmišljotine!), preklet novinar lažniv, sam širi laži pa nestrpnost, te pa take piše..... :xx!: x;)x

 

Škoda, da tako nestrpno pišeš.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..........Samo napihovanje, tak sn neki čul, da so Slovenci precej ksenofobni in nestrni, pa pol tone razlogov je blo naštetih (čiste izmišljotine!) ..... :xx!: x;)x

x:Dx x:Dx x:Dx

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Škoda, da tako nestrpno pišeš.

Oprosti. :sori:

Oprosti mi ti in vsi nestrpneži, ksenofobi in rasisti, oprostite mi, če sem s čim prizadel vaše tenkočutne senzibilne dušice al pa vaš ego morebit, mogoč vaš prav, karkoli že, oprostite mi. :sori: Žal mi pa ni! x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oprosti. :sori:

Oprosti mi ti in vsi nestrpneži, ksenofobi in rasisti, oprostite mi, če sem s čim prizadel vaše tenkočutne senzibilne dušice al pa vaš ego morebit, mogoč vaš prav, karkoli že, oprostite mi. :sori: Žal mi pa ni! x^x

 

 

:palec: xyesx ja drgač sm pa gledala, ti tudi vidim x8Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Raje ne bi. Sicer pa ja, sn tak "butl", da sn rad na tekočem, spremljam vsaj ena tv poročila dnevno, večino odmevov ipd. oddaj. Vedno bl pa razumem folk, k tega ne želi gledat, se ščiti......Sam potem ti je mogoč res lažje, si pa ko noj z glavo v pesku, pa s tem bolj "slabemu" pomagaš kot kaj druzga, ko ne vidiš, kar bi videti morali vsi...... :V:

Film pa sn gledau tud, ja.

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oprosti. :sori:

Oprosti mi ti in vsi nestrpneži, ksenofobi in rasisti, oprostite mi, če sem s čim prizadel vaše tenkočutne senzibilne dušice al pa vaš ego morebit, mogoč vaš prav, karkoli že, oprostite mi. :sori: Žal mi pa ni! x^x

 

x:Dx x;)x

 

Je že mimo. Preveč sem resno vzel. xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Raje ne bi. Sicer pa ja, sn tak "butl", da sn rad na tekočem, spremljam vsaj ena tv poročila dnevno, večino odmevov ipd. oddaj. Vedno bl pa razumem folk, k tega ne želi gledat, se ščiti......Sam potem ti je mogoč res lažje, si pa ko noj z glavo v pesku, pa s tem bolj "slabemu" pomagaš kot kaj druzga, ko ne vidiš, kar bi videti morali vsi...... :V:

veš, jaz ne gledam teh zadev, pa ne zato, ker želim bit noj z glavo v pesku, ampak nočem, da me dogajanje zunaj v svetu, na katerega nimam vpliva, kakorkoli prizadane ali vpliva na moje razpoloženje. In če nihče teh oddaj ne bi gledal (iz takšnih ali drugačnih razlogov), bi televizijcem kmalu potegnilo, da se jim to ne splača več predvajat in bi začel snemat kaj bolj pozitivnega in optimističnega. Kot vidiš, nič ne pomaga, če se vsak škandal odkrije in oznani vesoljemu svetu, še vedno se dogajajo, pa če jih predvajajo po tv ali ne, če jih gleda ves svet ali noben...

 

tako, da ne bom dopustil, da kdo manipulira z mojim razpoloženjem, ker takoalitako nima nihče koristi od tega, razen lastnikov televizijskih hiš.

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

veš, jaz ne gledam teh zadev, pa ne zato, ker želim bit noj z glavo v pesku, ampak nočem, da me dogajanje zunaj v svetu, na katerega nimam vpliva, kakorkoli prizadane ali vpliva na moje razpoloženje. In če nihče teh oddaj ne bi gledal (iz takšnih ali drugačnih razlogov), bi televizijcem kmalu potegnilo, da se jim to ne splača več predvajat in bi začel snemat kaj bolj pozitivnega in optimističnega. Kot vidiš, nič ne pomaga, če se vsak škandal odkrije in oznani vesoljemu svetu, še vedno se dogajajo, pa če jih predvajajo po tv ali ne, če jih gleda ves svet ali noben...

 

tako, da ne bom dopustil, da kdo manipulira z mojim razpoloženjem, ker takoalitako nima nihče koristi od tega, razen lastnikov televizijskih hiš.

 

Saj pravim, da vedno bolj razumem ljudi, ki ne gledajo. Je pa vprašanje kaj bi se zgodilo, če tv in mediji tega ne bi spremljal, poročal javnosti, lahko bi še lažje prihajalo še do večjih zlorab in nepravilnosti.

 

Bubek, da se ti neu zaletel.... x:px xDDx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...