Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Eni so pa res neoriginalni in nič ne kapirajo, bolj jim težiš naj grejo stran, bolj lezejo k tebi! :xx!: A si pijavka slučajno, mater mrzim take desce! :xx!: Sovražim ritoliznike :vragec: , pa tudi nič se ne spomnim da bi ti rekla, da mi teži, tak da spizdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! x:Dx
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fuck optimizem, včas si želim da bi znala čarat pa prinesla vse slabo tega sveta na en m2, in točn vem na katerega :xx!: pa tak hvala za vso prijaznost, qrc te gleda ne rabm te nikol več!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eni so pa res neoriginalni in nič ne kapirajo, bolj jim težiš naj grejo stran, bolj lezejo k tebi! :xx!: A si pijavka slučajno, mater mrzim take desce! :xx!: Sovražim ritoliznike :vragec: , pa tudi nič se ne spomnim da bi ti rekla, da mi teži, tak da spizdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! x:Dx

 

Očitno mu je bilo premalo konkretno povedano. Ampak tudi če bi bilo, ne bi pomagalo. x:Dx x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kupim vrečo 50 kilskega pepela, da se posujem z njim

 

 

js loh prodam..sam prodajam sam po gramih x:Dx 1 gram 200 sit x:Dx x:Dx

"Remember when I told you how my

Kin is different in some ways?

And how you should not fall in love

With someone like me, anyway...

Between the lines, people see signs

When they feel the sear, every day's fear...

And one night their torches

Find the girl without a name...

And the one who has her

Love is no more safe..."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fuck optimizem, včas si želim da bi znala čarat pa prinesla vse slabo tega sveta na en m2, in točn vem na katerega :xx!: pa tak hvala za vso prijaznost, qrc te gleda ne rabm te nikol več!

 

 

 

:C: točn to, fuck optimizem

 

tok sem ga napihnila v zadnjih tednih, da mi je k kladivo padu točno usred glave :V:

 

.... ko bi vsaj še jokat znala :V: :V: :V:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx aakhi ti si tak srček xsrcbumx res si car

 

hvala x:Ix

 

 

to je to, človeek mora bit v življenju izbirčen, ne pa kr zadovoljen z vsem.Pazljivo in z andohtjo odbirat kaj je dovolj okusno za slastno okušanje x:px

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx aakhi ti si tak srček xsrcbumx res si car

 

hvala x:Ix

to je to, človeek mora bit v življenju izbirčen, ne pa kr zadovoljen z vsem.Pazljivo in z andohtjo odbirat kaj je dovolj okusno za slastno okušanje x:px

:vragec:

 

oralni sex je bil od nekdaj stvar okusa... x:px x:px x:px

pa tudi vonj ni zanemarljiv... x:Dx

x:Xx x;)x

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sovražim te! In vsako jutro ko se bom zbudila bo moj cilj da te sovražim še bolj - vse dokler ne boš v mojem življenju le še majhna črna in ničvredna packa na belem nepopisanem papirju najine preteklosti! Imam vse kar sem si želela odnesti, nič cenjeno kri in energijo ki sem jo izstisnila do zadnjega trenutka in zdaj vem da se je že vrnilo vse, kar bi moralo priti okoli - več ljubezni, ki se skriva v najmanjši črni "steklenički" kot si jo ti v kadarkoli premogel in ostala bo dlje, kot bi bil ti kdarkoli sposoben. Srečna sem!

 

 

Sovražim te! In vsak dan bo moj cilj da te sovražim še bolj - vse dokler ne bo v mojem življenju ostal le še bel nepopisan papir, kjer bom ustvarjala nove, lepše spomine! Vse dokler ne bo v mojem življenju nekdo, ki bo sposoben dajati in sposoben ostati :vtz:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

5rca, s tem, da nekoga sovražiš (ali si samo jezna nanj), izgubljaš svojo energijo (oz. jo trošiš zanj). Zdaj pa razmisli, če je tega sploh vreden ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JE :bomb:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...