Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

mah, če se vsaj mal še ceniš, do tolk itak ne prideš...

 

po moje :inocent: xnckrivx

eh....never say never...ne morš verjet kaj vse lahko člouk nardi u lajfu.....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaki dan... imam Moj Blog · Osebna stran · Nove objave · Moj pomočnik · OS: -1... that's right.. -1 sporočilo... :D wtf...

To se men vsaj 1x tedensko dogaja....sam si magar pošlji en os, pa se bo spravlo na nulo. x:Ix

Ne vem, zakaj je tko, tak da...that's the best I can do. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam ti si še falila.... xrolleyesx ......... :vragec: x:o)x

 

Vsekakor boljše kot Susana ali Bela vrtnica.

 

Čeprav ... kar sem na lastni koži spoznala v Parizu ... nikoli ne podcenjuj moči butastih ljudi v velikem številu ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čeprav ... kar sem na lastni koži spoznala v Parizu ... nikoli ne podcenjuj moči butastih ljudi v velikem številu ...

 

 

x:Dx :palec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tečn sn! Kaj bi rada, fasala? :vragec: x:px x:Dx

 

Velik boljš x:px :vragec:

 

Hm ... Oba s Pikico tečna. Najboljše, da se dobita, pa zrihtata ... x;)x x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tisto kar bi mi ti dal sigurno ne! x:Dx x;)x :vragec:

Kaj bi pa ti, ha? Sam gobec te je, pol pa lohk dobiš.....sam eno po gobcu :vragec: x:px

 

Hm ... Oba s Pikico tečna. Najboljše, da se dobita, pa zrihtata ... x;)x x:Dx

Da se va mela nad kom znašat, pa še ti prid :vragec: x:px

 

K bi se itak skoz kregala

Se neb......dolgo....k bi štajersko ikebano s tebe naredu! :vragec: xcivx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še prihajajo trenutki, ko se spominjam preteklih dogotkov, pa vem da bi jih morala izpustiti, to so trenutki slabosti. Niso to neprijetni spomini, prijetni so, večinoma smešni.Verjetno bi lagala, če bi rekla da vsaj malo ne pogrešam njegovega smisla za humor. Pa da je bil on eden redkih frendov, ki je razumel, ali pa se je delal da razume moje čudne izpade in nore ideje. Prav čudno je, da mi je takoj prirasel k srcu, čeprav so vsi govorili naj se ga pazim. Požvižgam se na govorice. Najraje se spominjam najinih srečanj. Za crknt. Potem, nevem na kateri točki se je končala najina neobremenjena komunikacija, par stvari vmes bi izbrisala. Zadnje čase pa je bilo sploh čudno...rada bi, da bi ostalo tako kot je bilo, pa ni. Saj vem, da gredo vse stvari čez spremembe,ampak....

Se bom že sprijaznila. :C:

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gazelca :sori: čas celi rane... bojda xcrossfingx :detelca:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še prihajajo trenutki, ko se spominjam preteklih dogotkov, pa vem da bi jih morala izpustiti, to so trenutki slabosti. Niso to neprijetni spomini, prijetni so, večinoma smešni.Verjetno bi lagala, če bi rekla da vsaj malo ne pogrešam njegovega smisla za humor. Pa da je bil on eden redkih frendov, ki je razumel, ali pa se je delal da razume moje čudne izpade in nore ideje. Prav čudno je, da mi je takoj prirasel k srcu, čeprav so vsi govorili naj se ga pazim. Požvižgam se na govorice. Najraje se spominjam najinih srečanj. Za crknt. Potem, nevem na kateri točki se je končala najina neobremenjena komunikacija, par stvari vmes bi izbrisala. Zadnje čase pa je bilo sploh čudno...rada bi, da bi ostalo tako kot je bilo, pa ni. Saj vem, da gredo vse stvari čez spremembe,ampak....

Se bom že sprijaznila. :C:

Včasih treba verjet "govoricam".

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: a veš kaj porovnaj se že enkrat, mater dost mam tega prisilnega posta, futer mi tok diši jst pa mlet ne morm xcivx pa tota oteklina tui lohk že zgine, pa toto vročino mi tudi skini, viš da sn že totalka trčena...Mick je sam potrebn pa je tak tečn...madona da neom zaj naprej naštevala..%&/&%%
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..Mick je sam potrebn pa je tak tečn...

To je kar se mene tiče edin kar si prav dans povedala :inocent: ...no, kar se pa tebe tiče....pa mogoč o unmu zažganmu krompiru k se ga ne da rigverc več spravt v neolupljenega..... :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx je rekel ogorek ogorku :vragec:

 

To je kar se mene tiče edin kar si prav dans povedala :inocent: ...no, kar se pa tebe tiče....pa mogoč o unmu zažganmu krompiru k se ga ne da rigverc več spravt v neolupljenega..... :vragec: x:Dx

 

 

pa še dodatek, vročine nimam jst, ampak drugi, pa so tečni ko 300 :vragec: :xx!: :o|o:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...