Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

:palec: vse kul, samo karad so kaki slinasti filmi po TV je nevarnost... drgač se čist držim nad srajnem. če bi mi kdo povedu kako se znebim tega zapacanega uma ki se me drži od novga leta, sem se prow pokvarla. čeprov neki že delam, migam, nema problema, a me jeminila tista dobrovoljčkasta zagnanost, da bi neki spremenila ipd.

 

Vsak dan, zjutraj in zvečer, si privošči mir in tišino. Vsaj toliko, da zmanjka misli. Ne na silo, naj ti bo prijetno, poskušaj na različne načine. Marsikoga že samo od sebe vleče v to stanje pa misli, da je čuden. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

I know --- I've been stupid and I ain't going down that road again, never again unless you ask me, pwomise :sori: xcrossfingx xrainbowx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x^x mislim nate, to so moje najgrozljivejše sanje

zjutraj

opoldne

zvečer

 

:vragec: naj se že neha :xx!: dovolj je , saj nisem mačkon, ki ima devet življenj, ne zmorem več, dovolj je teh lažnih iluzij :xx!:

in ko te pospravim in zapakiram, se pojaviš od nikoder, še bolj divje in še bolj živo xcivx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj lia xcrossfingx men je tut take štale v sanjah delal pa čeprav sem bla na dobri poti da zapakiram. Čist me je pop* sam je črna luknja pol pojedla x;)x hvala bogu! No dans pa neke vrste druge ubijalske sanje, se jih pa ne spomnim.

 

 

 

Drugače sem pa eni osebi hotela povedat, da sem hvaležna za zaupanje in povabilo v njeno družbo, sem se imela naravnost super pa sej mislim da mi tega ni treba kaj posebej poudarjati ane :flower: xsrcx x:Xx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mi ni blo nč jasno....gledam tam chariot : če bi kdo rad komu kaj......pa si mislim no, kdo je pa to x:Dx pa kliknem, pa vidim 5rca x:Dx pa listam gor, nobene objave od chariot, pa zaprem dol, pa spet tam piše chariot :eek: x:Dx pa še enkrat odprem....pa spet vidim sam od 5rce objavo x:Dx x:Dx

no, pol mi je kapnlo x;)x drgač pa sploh nism vidla prej....svašta xrolleyesx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem vas štela na prste Todika, ene 10 "pritožb" je že bilo, kmal bom mogla še na noge prešaltat x:Ix x:Dx no pa sej sem bla pridna pa si v podpis dala 5rca napisat, bo zgleda treba še na kako bolj vidno mesto :vio:

 

 

x:Xx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js sem pa opazla, da si sam nick zamenjala..... xDDx

:flowerface: xsrcx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam si se tko "(ne)odloču" - pa cincu pa cincu pa sam še mal, pa "sej te sploh ne poznam" - mislm kera beda :o|o:

 

Želim ti lepo življenje xrosex xrainbowx xsrcbumx :flowers: x:Xx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

cepec si, da veš, luzer, vse si zjebal, ja res je, malo pozno dojela to, samo je čisto res!

še lastne sence se bojim. :sori:

strah me je mojih sanj. vsako jutro se zbudim panična, ker sanjam pa le ne morem ubežati. in tam je vse.

:sori: kako si želim, da se ne bi nikoli več spomnila nobenih sanj, da sploh ne bi več sanjala. sovražim svoj sanjski svet. :V:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam si se tko "(ne)odloču" - pa cincu pa cincu pa sam še mal, pa "sej te sploh ne poznam" - mislm kera beda :o|o:

 

Želim ti lepo življenje xrosex xrainbowx xsrcbumx :flowers: x:Xx

A clo obstaja še kak tak :o|o: welcome to the neighbourhood sister! Pa sej tale "moški svet" je čist fucked up :xx!: al "podrejo" žensko na prvem dejtu al pa cincajo tok časa dokler te ne mine, kr na grmado z njim :vragec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst bom pa zdej poslala ene par OSTRIH VIBRACIJ kolegici, ki jo imam nadnajraj na svetu in njeni sestri --- pa upala da mi ne bo treba tega enkrat naravnost povedat (sem dala prevečkrat dobro vedet da mi ni kul) ker vem da bo samo štala, nočem se kregat :sori: x!x

 

Dragi moji, spet sem prišla vsa blatna domov, nč kriva nč dolžna, slučajno tam, if you can't control the dog PLEASE, nej bo vsaj na vrvici pa tut če ni sam da je takrat ko mene sreča!!! I love the dog dearly ampak ne če mi skače v faco, me slini in maže z blatom moje čiste cunje, nisem dolžna tega prenašat xrolleyesx lahko se umaknem za meter, dva in jo ignoriram ampak --- je očitno da ignoriranje ne deluje !!! seriously :sori:

 

 

xcrossfingx xrainbowx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o:

Ni v moji navadi, a tokrat bom "vrgla" ven.

Sovražim ljudi, ki delajo za hrbtom,

ki izkoristijo človekovo zaupljivost in potem delajo na svojo roko in še na način, da prizadanejo sebi drage prijatelje

Nikomur ne bom zaupala nobene skrivnosti več. Kar vrtajte, vrtajte....ne bo vam uspelo.

Svoj talent bom prenesla tudi v vsakdanje življenje. DOBESEDNO.

 

x^x Aplavz prosim x:o)x

Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o:

Ni v moji navadi, a tokrat bom "vrgla" ven.

Sovražim ljudi, ki delajo za hrbtom,

ki izkoristijo človekovo zaupljivost in potem delajo na svojo roko in še na način, da prizadanejo sebi drage prijatelje

Nikomur ne bom zaupala nobene skrivnosti več. Kar vrtajte, vrtajte....ne bo vam uspelo.

Svoj talent bom prenesla tudi v vsakdanje življenje. DOBESEDNO.

 

x^x Aplavz prosim x:o)x

Ti dam POPOLNOMA PRAV! Been there, done that. In ti povem, kokr se sliši (bere) paranoično, služba je služba, družba pa družba pa nej se še tok asocialno sliši :o|o:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Goodbye Slovenia, Welcome Ireland.

Kaj dogaja :inocent: a res greš greš al samo s prstom po zemljevidu x?x

 

Irska je zakon :flowerface:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...