Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Pika, pejt spat, k se nažiraš! :vragec: :inocent: xnckrivx

Tudi jaz moram spat, ker zjutraj zgodaj vstanem. Sam nažiram se pa ne, pa tudi nič drugega ne počnem, tako da se težko opredelim za razlog.

Pejt spat, k...k...k x?x x?x xnckrivx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz moram spat, ker zjutraj zgodaj vstanem. Sam nažiram se pa ne, pa tudi nič drugega ne počnem, tako da se težko opredelim za razlog.

Pejt spat, k...k...k x?x x?x xnckrivx

Ker rabiš lepotni spanec? :inocent:

Sam predlog sm dala, sej ne, da ga res rabš. x;)x x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker rabiš lepotni spanec? :inocent:

Sam predlog sm dala, sej ne, da ga res rabš. x;)x x:Dx

Potreboval bi lepotno hibernacijo, da bi blo kaj haska. :inocent: x:Dx

Vseeno hvala za predlog.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xcheersx :wOOt: x:Dx x:Ix x:Xx lalala.com

 

Guten nacht x:px

 

 

 

 

 

PS: Mali "kolcaž" x;)x pa brez zamere za danes, mal se morm tut hecat, love u 3!

 

 

 

 

 

PPS: "Pohorček" revenge bo sweet, le glej da me naslednjič ne pozabiš x;)x :flowerface: xsrcx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rada bi povedala tistemu, ki mu gre skozi eno uho not in skozi drugega ven --- SKULIRAJ SE x!x resnično in srčno in ne zgolj zato ker bi imela jst nek problem s tem.

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekomu bi pa jst rada povedala: SPOMNI SE KAJ NAME IN ME POKLIČI!!! Al pa mogoče ne razumeš, kaj ta beseda pomeni????!!! Morda pa te sploh ne briga zame, da umiram, medtem ko ti ŽURAŠ ... :C:
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. http://www.maat-center.com/forum/img/forum_avatars/om.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.............boli ampak vse mine.....tudi to bo....in srečna sem, da so se najine poti križale........... x:)x
Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bolj kot razmišljam, bolj pokam po vseh šivih od smeha x:Dx moški dandanes očitno ljubijo "lahke" ženske, saj je seks najenostavnejši način kako nekomu povedat "zacopan sem" x:o)x celo razmišljala sem, da bi se malo prerodila v frazi "všeč si mi" x:Ix x:px ampak kot pravi kolega --- "drolje pa že nebi imel", zato bom raje ostala na starem software-u zapeljevanja in romance :flowerface:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se strinjam z zastarelim softwarom....je še najbolj zanesljiv in preverljiv, ter najmanj stresen in najmanj tvegan za okužbo s kakimi neželenimi virusi in trojanci x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se strinjam z zastarelim softwarom....je še najbolj zanesljiv in preverljiv, ter najmanj stresen in najmanj tvegan za okužbo s kakimi neželenimi virusi in trojanci x:Dx

:lol: :D :palec:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Skratka sama nadloga je z novim software-om, res ga da je lažje naložit x;)x ga moraš pa zato hitreje in pogosteje nadgradit z boljšo verzijo x:Dx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se enkrat mi nekdo v trgovini rece heloo,darling....i swear I am gonna punch his nose!!! :o|o: xrolleyesx :vragec:

sej to je pa ja čist prisrčno, a ni :inocent: hello, darling...tako, domače, pristno vzdušje vzpostavi tak pozdrav :vio: x:)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh, si kar predstavljam kakega simpatiš Irca z irskim naglasom x:Ix vstopi v trgovino in mi reče 'ellow da'lin! x:px mislim da se stopim od vsega "hudega" ... Gazelca nč se pritoževat, ti jih kr k men pošlji x;)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.............boli ampak vse mine.....tudi to bo....in srečna sem, da so se najine poti križale........... x:)x

 

 

 

:palec: :2src: x:)x x:Ix xyesx

 

me too

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ksenija a bi se že enkrat naučila lekcije, da ko si na tleh jezik drži za zobmi, ker si narediš več škode kot koristi... mater same lekcije mi folk daje medtem ko si jaz želim samo enega sproščenega pogovora pa mogoče mal crkljanja in tolažbe.. pa še to - najprej me hudiča vprašaš kaj je narobe potem pa lekcijo dobim... krucenal da od sedaj naprej ni piksnem ne več. jebelacesta sam usta odprem pa ga učitno userjem

grem zdejle ginekologa pogledat, me zanima kakšno pridigo bom tam prejela...ker ne bo šlo drgač kot da spregovorim ane

ma ne da se mi več, majke mi da ne....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ksenija a bi ....

Pobož pa x:Xx Ksenči, sej bo! xsrcx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala bejba x:Xx

no ginekolog me razveselil z novico da ko dobi izvide krvi dobim ponovno zdravila.. očitno je da nekaj ni ok (kar sem čutila tudi sama)

fajn še kaj na vrsti danes?

mogoče pa celo koga na gobec danes sem ravno v filingu :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

holjla Ksenia,

 

Nikar tako. Držim s tabo pesti in vsi upajmo, da izvid ne bo slab. papa

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...