Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Če bi ti vedela kolk si men simpatična se sploh nebi oglašala več :o|o: dej raj kej koristnega nared temu svetu pa se pejt spet mal dol dat k se že dolg nisi :xx!:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če to name leti, se ne bom dala dol, prej se bom sfajtala ;)

No dej se namest mene pa dej si duška, tamle zgori res nekdo rabi batine x;)x čeprov jst tut na povštru prakticiram, zdej razmišljam o eni fajn boksarski vreči, da bo tko kot v filmu z Jennifer Lopez k se je natrenirala pa sesula svojga bivšega x:px x:Dx

 

 

Drugač pa Ksenči :flowerface: sej bo dobr, držim pesti za izvide, you're gonna fight this xsrcx xcrossfingx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mini....uh ta beseda me matra zadnje dni.... :vragec: :vragec: :vragec: a ima kdo maxi???? :inocent: :inocent: me matra me matra...sos :vragec: se zgodi, kakšna mimo vsekana...pač naj raje vitamin K vzame, da kaj zraste. ah. x;)x
............pssssssssssst.....just relax with me..:)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mini....uh ta beseda me matra zadnje dni.... :vragec: :vragec: :vragec: a ima kdo maxi???? :inocent: :inocent: me matra me matra...sos :vragec: se zgodi, kakšna mimo vsekana...pač naj raje vitamin K vzame, da kaj zraste. ah. x;)x

 

 

uf...tuki ti pa jaz ne morem pomagat x:Dx edino morda galofax??? bi pomagal? :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej si ti tud samska, zagrabi. :vragec: x:Dx x:px

 

ja pa jaz ne jamram, da me nihče ne greje. x:Dx

 

sicer pa sem že jasno razložila, da me suhi ljudje ne privlačijo, sploh pa ne kozorogi.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JSt nism nč jamrala, samo povedala sm. :vragec:

Pa jst sm tud povedala, da ne bi suhga. :o|o:

Itak pa njemu ni všeč tak tip bejb, kt sm jst...tišina. :vragec:

 

xscratchx Kaj jaz vem. A misliš, da bi se ponujal, če mu ne bi bila všeč?

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in kaj je s Kozorogi narobe :eek: mislem, kozica a si prebrala to?

sej se je šalil nooooo

jst pa ne s tistim da rabim nekoga da mi okna pomije, pa kuhinjo, pa iz trgovine stvari privleče, pa da mi cunje obesi ;)

se je danes en levček za zelo koristnega izkazal x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...