Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Antoninus, ni gej, je pa vseeno trapast občutek biti nesrečno zaljubljen x;)x

Pol pa tud jst to poznam. :o|o: xyesx

 

:O: :O: Same laži,laži in laži. xrolleyesx Dovolj imam tega x!x :sori:

Saj vem, 24 ur so obup za gledati, pa tudi na nacionalki je glih. Zato ti svetujem, da preživiš kak dan brez Tv-ja. Meni pomaga. x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nevem kako...preveč sm mehek za take stvari, ampak ne čutim nobene strasti in ljubezni več...nevem kako povedat, da neb blo preveč hudo, ampak js še nism zrel za take globoke oz. resne odnose... matram se... čustva so težka stvar al karkoli že... včasih si želim, da jih neb blo... bi lažje henglal skozi lajf... :detelca:
honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nevem kako...preveč sm mehek za take stvari, ampak ne čutim nobene strasti in ljubezni več...nevem kako povedat, da neb blo preveč hudo, ampak js še nism zrel za take globoke oz. resne odnose... matram se... čustva so težka stvar al karkoli že... včasih si želim, da jih neb blo... bi lažje henglal skozi lajf... :detelca:

 

SinX

 

Sej pridejo tut peaki...

 

x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oh kako majhen si v teeeeem velikem svetu moje brezmejne dobrosrčnosti.... x:o)x se zavedaš kaj govoriš??? mislim hja, in no in oh in ahhhh,,, bedarija in neumnost NE premoreta težo tvojih besed...nenapovedano si treščil....tako, pojdi...vzami SI VELIK ZALET IN SE MI ZALETI V TA ZADNJO! lahko ponoviš...VZAMI SI VELIK ZALET IN.....POZOR: TREŠČIL BOŠ V SVOJEGA DVOJNIKA: V RITKO. le da je moja ohranila dostojanstvo...he he he.. x;)x x;)x x;)x
............pssssssssssst.....just relax with me..:)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ZDAJ ne bom več prosila....zdaj bom rekla/napisala: izginite že enkrat iz mojega življenja :vragec:

dost vas imam...obstajajo tisti, ki so vredni mojega časa moje energije...vsega.

ZAKAJ sem si vas navlekla v LIFE? Kaj sem zagrešila, da me sedaj kaznuje VESOLJE?

 

Imam samo eno željo: DAJTE MI MIR :sori: :sori: :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tale beseda Sam - zelo zanimivo recimo če je tule spuščen o ;)

samo črto potegnit oz. sam črto potegnit...

 

ja zanimiva igra besed. mislil sem brez o, sicer pa tudi tako prav

 

ko bi bilo tako lahko, sej v bistvu je, pa kompliciramo da ni dolgčas

 

pa sej ni tako lahko.... x:o)x

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

grem tudi jaz....a ne daleč. grem samo malo na stran. tam bom stala, kot prijazen angel in opazovala kaj se dogaja...ne bom več spregovorila, ker moje besede bolijo. v sebi bom postajala močnejša. sama. za nekoga bom sadila rožice, z vso ljubeznijo, ki jo premorem. ko pride čas, jih bom utrgala...tudi Zate. prinesla jih bom s solzo v očeh...in nasmehom na ustnicah. ne bom spregovorila, ker ni besede, ki bi znala spregovoriti jezik moje bolečine....bom preživela tudi ta vihar, oblake bom premaknila na desno...tja, kjer bo izpral vso zmedo in v črni luknji bo zacvetel kamen...TO BO MOJA ZADNJA SOLZA. in prva od naslednjih..... :sori: samo solza...solza spremembe. x:)x x:)x x:)x
............pssssssssssst.....just relax with me..:)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...