Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Ne sovražim te, nisem jezna nate, RADA te imam še vedno, MOJO bolečino bom pa sama premagala x:)x

Zdaj Vem, zakaj je nekdo govoril, da bom Resnico morala dojeti sama, se sama prepričat, brez njegove potrditve. Kako prekleto je imel prav. Da se za mehko zunanjostjo skriva prava podoba :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: enough za toti retro merkur...

 

mamicu ti vidim, kaj boš še prvleku iz odlagališča zgodovine

 

 

 

itak , de mi ni rešitve, p******** aleluja, še nakazat mi ne morejo ,ko reveži ne vejo kam :xx!: :vragec: :xx!:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ZANJ mi je vseeno........ZA NJO še ne :inocent:

tud to bo še..pusti času čas...pa ne se obremenjevat z njo...zakaj bi nekaj rezala in mrcvarla, če lahko enostavno odsekaš x;)x :vio:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala ti,sonchek....hvala ti ,hladni zrak .....hvala vetrcu in vonju po tebi.

ceprav te ne bom nikoli vec videla ,ker te zhe toliko let pokrivajo zemlja in rozhice...,mi obchutka da si tu nekje nihche ne more vzeti.

vem ,da me chuvash ,vchasih celo zachutim tisto tvojo strogost spet in jezno pomikanje namrshchenih obrvi...

...vchasih pa tisto mehkobo ,ki je na zhalost prishla na dan shele preden si umrla.

jutri grem na sneg ,kjer bom she blizhe tebi,kot vchasih in vem da te bom v tisti belini spet videla,kot bi bila she zhiva.

komaj chakam. xsrcx x:)x

nisem te pozabila.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx zloba zlobna xsmx

ali ova moja je jako otrovna

 

men se zdi, da bom jutri mogoče moral obrazložitve pisat, kaj se je tukaj htelo povedat x:Dx

 

No pa dej

x:Dx

 

firbec xsrcx

 

ZANJ mi je vseeno........ZA NJO še ne :inocent:

 

Kva je s tabo?

 

A ti lahko kej pomagam?

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako bi mi lahko pomagal? Imaš idejo? xsrcx

lahko ti pomagam...sprožit...možgansko diarejo...na koncu ti bo vseeno...za vse tvoje ukoreninjene miselne vzorce....ki jih ne moreš predelat...zaradi tega...ker se ne znaš v popolnosti s samim sabo...soočit x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

PRIZNAM dragi, ravno tega nisem sposobna....soočit se sama s sabo.....bi se pa soočila s tabo :vragec:

 

x:Xx xsrcx x:Dx

draga...saj bi se soočil s tabo...ampak ne vem če bi prenesla ničnost mene....po vsem kar si si osmislila...o meni x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx dragi...mogoče bi se potem končno navzela ničnosti tebe...in je prenesla v sebe....in tako imela vse x:)x

moja labilnost...je moja ničnost...brezpogojno sprejemanje vsega...draga...nekako si te ne znam predstavljati...tako labilne x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...