Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

skromnosti...draga...skromnosti...ti manjka x:Dx ni lepše enosti...od tiste..ki je sestavljena...iz dveh enakovrednih polovičk

 

 

Mako, jaz bi ti samo rada da imaš feeling za ženske. :palec:

 

Naravni talent?

http://waltm.net/mermaid.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: JEBEM JAZ MATER CELEMU SODNEMU SISTEMU Z SODNIKI V RED ! KO JE TREBA SODIT POSILJEVALCEM, PEDOFILOM IPD. KRIMINALCEM STE NEMOČNI, KO PA JE TREBA MENE KRESNIT PO ŽEPU...SE IMATE ZA VSE MOČNE ! :xx!:

 

ŠE ENKRAT, FUCK YOU ALL ! xsmokex

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...pridi bliže, da te potegnem nase in ti pokažem skrivnosti nebes.... xsrcx dokažem resnico, zaradi katere te obožujem....uh, ko bi me zdaj vohal, bi vedel kako diši najbolj sladek greh... x;)x pozabila sem, kako ti je že ime??? x:Dx x;)x xDDx
............pssssssssssst.....just relax with me..:)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pol nej pa se kdo rece, da tipi niso idioti..... :xx!:

 

ne mislm zdej na vse.... ne posplusujem......

 

grrrrrrrrrr :vragec:

A tkole se bomo šli :vragec: Če bi bla tle moja, da mi čevle zaveže, bi zdele tko laufu do tebe in ti pukazu kua se to prau. http://www.kobajagrande.com/gfx/smile/angry.gif

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A tkole se bomo šli :vragec: Če bi bla tle moja, da mi čevle zaveže, bi zdele tko laufu do tebe in ti pukazu kua se to prau. http://www.kobajagrande.com/gfx/smile/angry.gif

;) x:Dx x:o)x

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nč ne dlakocepimo, če uporabljate italijansko besedo addio, pol se vsaj pozanimite kuga pomen, Ad Dio pomeni da greš k bogu oziroma prevedeno zbogom, kar pomeni v Slovenščini da se več ne vidimo, naučte se reč čao, al pa nasvidenje, al pa bajbaj al pa živjo, al pa serbus al pa kaj ti jaz vem ADIJO pa zbijte s slovarja tko kot ste si zmislili da se vreme bere ureme :vragec:

 

Hvala lepa in nasvidenje jutri zjutraj x:Dx x:o)x

 

aja pa Francozi tudi rečejo Adieu ki pomeni zbogom ma joj kontinentalci...

 

Upam, da se bom kamalu preselu gor k vam in da bom ponosno rekel adijo mare(morje)Obala betonska odoh ja na sveži zrak

 

TEŽKA bo xcivx x:Dx saj veš navada je železna srajca x;)x

Probala pa bom itak. Če se še zmotim, me nikar ne pošlji v franže :vio:

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, jaz bi pa svoji "predragi" mentorici (na faksu) najraje v fris povedala, da je navadna sebična, razvajena little bitch, ki bi se lahko glede se gl. na leta in nazive, ki jih ima, že zečela kultivirano obnašati in bila fer bo ljudi s svoji bližini!!

Huh! To bodi to za sedaj! x^x

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...