Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Poln k***c vs mam... kramp, lopato pa motiko pa gremo razbijat :vragec:

 

kapitalistični bebci :xx!:

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žalostna sem...Najraje bi zbežala nekam,kjer me nihče ne bi poznal..skrila bi se v najbolj temačno sobo in jokala... :sori: :C:

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej ni tolk slabo... x;)x

 

Še vseen greš lahko v hosto pa travo ješ... jst se kr potolažm s tem x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej ni tolk slabo... x;)x

 

Še vseen greš lahko v hosto pa travo ješ... jst se kr potolažm s tem x:Dx

 

 

:8): namest da travo ješ...idi salso, swing, tango mal plesat....

 

kako je današnja mladina brez domišljija x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja rodil sem se s krampom pa lopato v rok...

 

ti bi pa rada da zdej salso plešem :eek:

 

jao jao x:Dx

 

Kuuuul... mladina sm... kr zdej me že neki cajta sprašujejo če mam ogen gospod prosim x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žalostna sem...Najraje bi zbežala nekam,kjer me nihče ne bi poznal..skrila bi se v najbolj temačno sobo in jokala... :sori: :C:

 

http://www.smeski.com/razni/zalostni/console.gif Bežanje od problemov, bolečine, strahu ... ni rešitev ... ko se soočimo je lažje ... xsrcx Jutri je nov, leši dan xsrcx

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

 

http://freeweb.siol.net/fotomax1/mediac/450_0/media/DIR_249/DSCF0008.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xcivx jao intelektualac, verjetno si ob rojstvu Heraklita že iz maternice s seboj prnesu....

 

plesat se učiš...tako kot čitat

 

z abecedo...s korakom...z gibom....in potem nekega dne nisi več trd kot kramp in raven kot kol, nekega dne začneš uživat v ritmu in bližini,tako počasi ne da bi vedel kdaj, postane življenje ples x;)x

 

 

***

 

sme se naučili danes prvih swing korakov, kwa je dobr x:px

 

Ja rodil sem se s krampom pa lopato v rok...
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xcivx jao intelektualac, verjetno si ob rojstvu Heraklita že iz maternice s seboj prnesu....

 

Včer iz knižnce x:Dx x:px

 

Kul lia... ž muvam x:Dx

 

Jutri druga lekcija x:px

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: ej mačka, pusti ga kjer je, bodo že bakterije opravile umazano delo namest tebe...

 

narava sama poskrbi za odpadke in reciklažo

 

glavo gor, pa častitega Antoniusa usliši, ne čakaj na maj xsrcx

 

razvedri obraz in nasmehni se dnevu x:)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem, naj ti bom hvaležna za tvojo kratko prisotnost v lajfu ali ne, vem samo da pogrešam najine pogovore, smeh, navihanost. Toliko let je minilo, jaz si pa še vedno želim nazaj prijateljstvo... saj vem, ustvarila sem si neko iluzijo o tebi, ampak v dneh kot je ta, pogrešam najin čvek, pogrešam tisti občutek, ki sem ga imela v tistem času... želim ti srečo, ker si jo zaslužiš, želim ti iz srca ti privoščim, da uspeš, srečna sem ker je pri tebi najino prijateljstvo pozabljeno, vendar vseeno te pogrešam...v bistvu pogrešam tisto sebe ob tebi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če pa jo nočete pojset takšne kot ste jo skuhal........pač pa jo nam ponujate x8Dx

:vragec:

 

butec

golazh se je

pa vrocha juha

v temi se luch przhge

x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej ni tolk slabo... x;)x

 

Še vseen greš lahko v hosto pa travo ješ... jst se kr potolažm s tem x:Dx

 

 

ha,ha,ha,,, x:Dx

 

:palec: Hvala za pameten predlog... x:Dx

 

Drugač pa...ja ,je ..trenutno tolk slabo... :xx!: x8Dx Ti sploh ne veš... xrolleyesx :inocent:

 

http://www.smeski.com/razni/zalostni/console.gif Bežanje od problemov, bolečine, strahu ... ni rešitev ... ko se soočimo je lažje ... xsrcx Jutri je nov, leši dan xsrcx

 

:palec: sj vem..Jz nikol ne bežim od problemov..itak vem,da se je treba soočit z njimi... :sori:

Sam trenutno bi res rada šla nekam,kjer ne bi vidla dobene znane face..v neko sobo ..na drugo stran sveta..,da bi razčistla določene stvari... x;)x

Rabim mir...rabim čas samo zase... x:Ix

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam trenutno bi res rada šla nekam,kjer ne bi vidla dobene znane face..v neko sobo ..na drugo stran sveta..,da bi razčistla določene stvari... x;)x

Rabim mir...rabim čas samo zase... x:Ix

 

Te čisto razumem. Sem v podobnem obdobju, ko bi se zaprla v neko sobo, daleč od vsega. Še dobr da vem, da so taki občutki potrebni in da so "obdobni". Zato pa boš toliko bolj začutila življenje in srečo, ko bo vse to minilo.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mislim, sej ne vem kaj te matra ampak ker sem eno malo jasnoviden.. vidim, da ima neko povezavo z odvisnostjo od zveze

 

...zgleda ,da si re en mičken jasnoviden.. x;)x

Ja, povezava z neko osebo je prisotna..sam pol so pa še tu druge zadeve...velik se dogaja v moji glavi...velik negativnega...

 

Vleče me k tlom... :sori:

 

Upam,da bo kmal boljše..Sj,vedno pol posije sonček...A,ne???

 

Te čisto razumem. Sem v podobnem obdobju, ko bi se zaprla v neko sobo, daleč od vsega. Še dobr da vem, da so taki občutki potrebni in da so "obdobni". Zato pa boš toliko bolj začutila življenje in srečo, ko bo vse to minilo.

 

 

:palec: Ja,vem,da so taki občutki v življenju potrebni..Tak je pač ciklus življenja..enkrat si na vrhu..drugič čist pri tleh..In tako dalje..

 

Sj bo..sj vem..sam res včeri in dans mi je full v badu..vse...Mogoče bo juter že boljš...Upam,da bo sončn dan..,da sem bom šla mal v naravo sončnih žarkov naužit.. x;)x

 

Hvala za spodbudne besede...res...

Pa nimbusu...tud hvala..me je full nasmejal.. x:Dx

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...