Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

:inocent: toto meni ne gre v lajšte, kaj pa oni , ko so ga danes v zemljo deli, ja oni je tud šel sam naprej :vio:

 

je*ga...je že tako....običajno sami pridemo in sami gremo.....je še zmer bolš tako kot da greš masovno......

 

če se nam ta sonči po naši ljubljeni temi x8Dx

x:Dx x:Dx x:Dx

 

....in ko 1x v kritiki in zaničevanju vidiš lbezn......si na konju. :palec: Al pa za na psihiatrijo x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx

 

...sam en šamar upali descu, ki je kriv za histerijo, pa se čudežno pomiri. x:o)x x:px x;)x

evo...kratko in jedrnato....so se mi zmer dopadli praktični pristopi u reševanju problematike.... x:Dx

 

 

kolk ste naštepali....enim sem se prav od srca nasmejala......ma še dobor da so luknje pa galaksije....pa konji....pa vse ostalo......

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekom bi rada povedala vse svoje skrbi, ampak ne morem... govorim, ampak noben me ne posluša, noben me ne sliši. ko kateri izmed kolegic nakažem, da me neki teži, da neki ni tako kot bi moglo bit, me odpravi z besedami "pa sej bo bolše, pa kaj se sekiraš, ...". res je da me skrbi, da se sekiram...ampak kako se ne bi? najbolj me skrbi za zdravje- bojo stvari sploh še kdaj takšne ko so ble včasih, to bi rada verjela, ampak ne morem. skrbi me tut za faks, za izpite, ki me vse bolj morijo in vse bolj razmišljam o tem, če je sploh še vredno ustrajat. tut na nekaterih drugih področjih se sprašujem, če je še sploh vredno vztrajat- razna prijateljstva, kjer človek "samo daje in nič ne dobi"; razmerja, ki nikamor ne vodijo;...

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

božca.. kaj pa če bi probala kej pojest, pa kakšen tablet za glavobol vzet?pa nekje na forumu naj bi bila tema o zdravljenju mačka...

 

 

Sem zjutraj blody mary popila, je blo nekaj časa bolje, po kosilu sploh zdaj pa mi je spet slabo. xrolleyesx :sori:

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj pa kakšno juhico?

drugač pa kaj naj rečem, prst pa ven kr je za ven... ti ne zavidam tegale dne res ne :sori:

 

nekom bi rada povedala vse svoje skrbi, ampak ne morem... govorim, ampak noben me ne posluša, noben me ne sliši. ko kateri izmed kolegic nakažem, da me neki teži, da neki ni tako kot bi moglo bit, me odpravi z besedami "pa sej bo bolše, pa kaj se sekiraš, ...". res je da me skrbi, da se sekiram...ampak kako se ne bi? najbolj me skrbi za zdravje- bojo stvari sploh še kdaj takšne ko so ble včasih, to bi rada verjela, ampak ne morem. skrbi me tut za faks, za izpite, ki me vse bolj morijo in vse bolj razmišljam o tem, če je sploh še vredno ustrajat. tut na nekaterih drugih področjih se sprašujem, če je še sploh vredno vztrajat- razna prijateljstva, kjer človek "samo daje in nič ne dobi"; razmerja, ki nikamor ne vodijo;...

Teyka, mislim, da je čas takšen, ko nas je več takšnih ko nas nekaj skrbi... če pa se nekje ne počutiš dobro, pa veš najboljšo rešitev ane?

punca, glavo pokonci, jutri je nov dan :palec:

za faks pa če imaš željo pa le vztrajaj, mogoče imaš samo odbovje počitka zdejle... veš vsak človek ima v letu takšno obdobje, malo se spomni za nazaj, če je to to...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še zmer slabo :xx!:

 

 

DONAT Mg!!! :palec:

 

ful pomaga! sm enkrat po pijanici z refoškom pila multivitaminsko tableto (ja sej vem, jz blont x:Dx ) , pa mi je blo tko slabooooo, še bruhat nism mogla! pol pa sam Donat spila pa je blo bolš. muj better x:)x

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar se "smiljenja samemu sebi" tiče.... To čustvo se tako lepo lahko 1-2-3 zavrti v "ljubezen do sebe". :palec:

 

Oboje je pravzaprav eno in isto čustvo... samo predznak je različen.

 

Predznak iz negativnega v pozitivnega človek spremeni tako,

da "ljubezen do sebe" namesto, da bi jo iskal pri drugih, iz česar izvira "smiljenje samemu sebi",

začne čutit v sebi.

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mihael, to si pa res čudovito povedal. Moram reči. :palec:
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja dejansko lahko uporabiš energijo, ki se skoncentrira v čustvu "smiljenja samemu sebi"....za "ljubezen do sebe".

Pa ne 1-2-3, ampak 1-2 se predznak čustva lahko zamenja. Vaja dela mojstra.

 

Grem iskat primerne komade :lol:

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, nadaljnji koraki x:)x

 

Potem, ko je bolečina v želodcu transcendirana v vročino čez prsi....

 

Če takrat začne človek ljubezen čutiti do drugega/drugih....

...se vročina dvigne v grlo.

 

Če ljubezen drugemu/drugim izrazi na "moder" način... (pač vsak način ni moder)

...se pa vročina dvigne v tretje oko.

 

No, evo...in vse to iz "smiljenja samemu sebi".

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, nadaljnji koraki x:)x

 

Potem, ko je bolečina v želodcu transcendirana v vročino čez prsi....

 

Če takrat začne človek ljubezen čutiti do drugega/drugih....

...se vročina dvigne v grlo.

 

Če ljubezen drugemu/drugim izrazi na "moder" način... (pač vsak način ni moder)

...se pa vročina dvigne v tretje oko.

 

No, evo...in vse to iz "smiljenja samemu sebi".

 

 

 

:eek:

 

nadangela Mihaela za prezidenta :palec: :2src:

 

prosimo šeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

 

:inocent: za začetek kako naj se izrazi modro x?x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...