Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

sam mi ne more bit jasno kako nic name Mantis lahko asocira nekoga na moškega xrolleyesx

 

očitno se nisem tok zmotu...kot kaže je mantis vendarle moški v ženskem telesu oz. možača.... sklepam tudi, da ima poženščenega tipa, ki ji joka v naročje. nič narobe, pač takle smo naredl, takle mamo x;)x

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ka se delate norca v črni lukni... bojo nekateri še ob depresijo x:Dx xcivx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx pual pa jamri, pa dolge gate :eek:

 

ž tku sm dau nt mal našga pristnga hribuskiga narečja, z gatam me pa pual spluah neb nč zastuopl x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Postavlja se retorično vprašanje:

x:Ix Kdaj lahko moški postane angel?

 

x8Dx Ko je mrtev.

 

tc, tc .... retorično vprašanje ne rab met odgovora x;)x :frog:

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx pual pa jamri, pa dolge gate :eek:

 

ž tku sm dau nt mal našga pristnga hribuskiga narečja, z gatam me pa pual spluah neb nč zastuopl x:Dx

 

 

"mat kurba, kwa te nam zastoupua pa tou so knapi, uoni ta muočni, k pod zemlo rijejo pa per pijejo, podcenjuješ ti mal, nas poliglote x:o)x

 

ahhh :vragec: ...najprej gas do dile...pa dolge gate...puol pa jamri x:o)x

 

x:Dx :palec:

 

to ni kikirikanje, to je bevskanje

 

šu šu nazaj u svojo uto, če ne te kavsnem :lol:

 

 

x:px buoš ti ja, te bo jena lisica požrua, če bouš takoule visuok greben nuoso, pa tjud mouj 7kilski mačkon, ti lahkuo mau lufta spUsti x:Dx x:Dx x:Dx x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"mat kurba, kwa te nam zastoupua pa tou so knapi, uoni ta muočni, k pod zemlo rijejo pa per pijejo, podcenjuješ ti mal, nas poliglote

hm, mat kurba je čez hrib, a ne Jeti ;) ni isto - ne posvojim tegale x:Dx ... pa da ne omenjam cigu, pa mesu pa šula ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm, mat kurba je čez hrib, a ne Jeti ;) ni isto - ne posvojim tegale x:Dx ... pa da ne omenjam cigu, pa mesu pa šula ;)

 

 

:eek: x:Dx x;)x če dost od daleč poslušaš ni nekih bistvenih razlik

 

 

http://www.smeski.com/razni/zivali/rehkiss.gif

 

 

x:Dx x:Dx pa ki si ga najdu, bleferja rogatega x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

očitno se nisem tok zmotu...kot kaže je mantis vendarle moški v ženskem telesu oz. možača.... sklepam tudi, da ima poženščenega tipa, ki ji joka v naročje. nič narobe, pač takle smo naredl, takle mamo x;)x

 

 

 

 

xrolleyesx :O: :o|o: :xx!:

to pa ni politično korekten komentar

 

 

To bi trebi jako godilo namrec v vzgojni namen, da bi lahko cutil. Osnovni problem za omalovazevevanje VSEH custev vkljucno z zalostjo in solzami in paniko, ki jo pripisujes babncam, je v tem, da si bojda brezcuten. Ker se ven meces in pred babncami hvalis, da si kot dedec boljsi, ke si pac dedec, ki da nardi red al kaj. Evo red zate : ko bi cutil ŠE in ŠE in ŠE :blackeye: , pa bi scasoma,kot vsak zabitež, ce mu nekaj dovolj dolgo dopovedujes, če le ni mongoloid, vendarle zacel cutiti tale rom- pom- pom po tvoji buči trdi in tudi jokal, pa še z veseljem bi se, vse dokler bi se še lahko - v strahu, da še tega ne bi vec mogo. No na tak nacin bi ti lahko dokazal, da si pravi moski z vsemi pripadajocimi custvi, ki ima tud strah pa solze, ce je treba, pa zlepa ne gre, torej zna iti na bolj dinamicen in starodavni nacin . Ne pa to, kar se gres - skratka to je najhitrejsa varianta in zelo hitro ucinkovita. Ce ne bi bila, je ne bi še vedno TAKSNI VRLI MOZJE MOCNI KO BIKI TVOJE SORTE- fantje od fare in glavni na vasi- na zenah uporabljali, kadar je to potrebno. Zanesljivo deluje- saj zato pa se taki DEDCI OD VSEGA NA SVETU najbolj bojite drugih fizicno mocnejsih kurcev - IN vse kar delate v zivljenju, delate za sprejemanje med DRUGIMI KURCI, ker KURC je za vas na svetu glavni

zenska pa je samo za zraven zarad lepsega : LEPO zensko imate zato, da se ponasate z njo pred ostalimi moskimi pripadniki.

Lezete v rit takile, ki se imate za prave moske, en drugemu, pa najvecji strah imate pred tem, da bi vas zenska pred drugimi moskimi kao pravimi , pred katerimi zelite izpasti mocni, kaj v zadrego spravljala in kao izpadla kot vam enaka ali pa bognedaj da kdo izmed vasih moskih prijateljev ne skapira, da ste copate, ker si taksni kot si ti, od vsega na na svetu najbolj zelite ugajati drugim moskim, KI SI PO VASEM MNENJU EDINI ZASLUZIJO ENAKOVREDNO JEMANJE IN SPOSTOVANJE, SAJ SO PA JA DEDCI.

 

Mene da bo imel za pesa, prokleti kuzlek rogati x:Dx

 

 

mater kolk jeze :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Anyway... da nadaljujem...

 

S čustvi se da lepo modelirat, z njimi po želji upravljat. Mogoč se bo to komu zdel čudno ali nenaravano....

Sam sem zelo čustveno bitje: Sonce, AC, Uran & Merkur v škorpijonu, Jupiter in Mars v raku in Luna v ribah.

Kot tak čustev nikakor ne morem potlačit; edina varianta je bila, da sem se z njimi naučil upravljat.

 

S čustvi, ki so domena 3. telesa (zgornje čustveno), lahko človek upravlja s 4. telesom (logični um).

Vedno ima telo, ki je nivo višje, možnost modeliranja s telesom nižje.

Za upravljanje s telesom strasti (2. telo - spodnje čustveno) se je potebno dvigniti v 3. telo.

 

Po domače: logični um ima oblast nad čustvi, le-ta pa nad strastjo.

 

Primer - bom kar uporabil včerajšnjega (torej kako transcenidati samopomilovanje v ljubezen do sebe):

 

Najprej se mora človek vprašat, če se ima rad...

Odgovor je valda JA, sicer se sploh ne bi samopomiloval v prvi fazi, ampak bi si mislu: pa saj si zaslužim!

 

Eno izmed možnih prepričanj (domena logičnega uma), iz katerega izvira samopomilovanje (čustvo):

 

Jaz sem dober človek, okolica je pa kljub temu zlobna do mene! (buhuhu...kako krivicno!)

 

V tem prepričanju praktično samo zamenjamo vrstni red besed:

Jaz sem dober človek in to kljub temu, da je okolica zlobna do mene!

 

...pa prepričanje kar naenkrat ne tvori več negativnega čustva, ampak pozitivnega.

 

S tem to novo prepričanje tudi naložiš v podzavest (mogoc je treba parkrat ponovit vajo) in se ti s tem sploh ni treba več ukvarjat. :palec:

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ohhh, lunca v ribi si. Welcome to the club!!! Pol pa maš nežno dušco...
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx :O: :o|o: :xx!:

to pa ni politično korekten komentar

 

Ja jebiga, če je moje sklepanje resnično, potem resnica boli, če pa ni resnično pa ne... Ogovorila me je pa ona x;)x

 

Namen misli sam po seb ni bil slab, si ne dovolim privoščit slabih namenov. Vse kar pošlješ v kozmos ima dve variante...ali zadane tarčo...ali pa se vrne k izvoru. Primerno obogateno s sebi podobnimi energijami, ki jih misel kot energetska forma veže po poti.

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lia... ne mat kurba... mi smo ja "ceviliziran" x:Dx ... mat kurja se prau x:Dx x:px

 

Ja, Valkira... vidim da ti ne gre primorsk glih x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, ampak, okolica je še vedno hudobna do njga, čeprav je on dober človek? a ni to ironični paradoks?

 

okolica je taka kot je (zmožna bit). torej v tem primeru ne "hudobna do njega", ampak "hudobna". x:)x

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

okolica je taka kot je (zmožna bit). torej v tem primeru ne "hudobna do njega", ampak "hudobna". x:)x

čist drži..in vsa hudobija gre mimo tebe.....kot voda, ki steče okoli tebe....če se pa sekiraš, s tem avtomatično daješ energijo njim..si ofjen in ranljiv

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čist drži..in vsa hudobija gre mimo tebe.....kot voda, ki steče okoli tebe....če se pa sekiraš, s tem avtomatično daješ energijo njim..si ofjen in ranljiv

 

celo vrne se energetsko kot bumerang, ojačano s sorodno energijo, ki jo pobere na poti v obeh smereh...pravzaprav gre v krogu nazaj, če smo natančni

 

l8r

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

celo vrne se energetsko kot bumerang, ojačano s sorodno energijo, ki jo pobere na poti v obeh smereh...pravzaprav gre v krogu nazaj, če smo natančni

 

l8r

če j pa tko, te pa jes zdej častim pa te pošlem u kurac, pa uživej pa čakej da okol pride x:Dx x:Dx x:Dx

mihael x;)x :palec:

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

celo vrne se energetsko kot bumerang, ojačano s sorodno energijo, ki jo pobere na poti v obeh smereh...pravzaprav gre v krogu nazaj, če smo natančni

 

l8r

vem..mam tako sodelavko....zloba...pa tak bolana.....niti pomislit nočem, kak bo trpela :sori:

pa je ne sovražim, še rada jo mam....najhujši udarec je dobla, ko sem ji šla darilo za rd kupit...njen pogled mi je plačal vse za nazaj x^x

 

če j pa tko, te pa jes zdej častim pa te pošlem u kurac, pa uživej pa čakej da okol pride x:Dx x:Dx x:Dx

mihael x;)x :palec:

xsmx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...