Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

vem..mam tako sodelavko....zloba...pa tak bolana.....niti pomislit nočem, kak bo trpela :sori:

pa je ne sovražim, še rada jo mam....najhujši udarec je dobla, ko sem ji šla darilo za rd kupit...njen pogled mi je plačal vse za nazaj x^x

xsmx

če se pa z mihaelom strinjaš, pa zate loh isto velja x^x x^x x^x x:Dx x:Dx x:Dx x;)x x;)x x;)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

celo vrne se energetsko kot bumerang, ojačano s sorodno energijo, ki jo pobere na poti v obeh smereh...pravzaprav gre v krogu nazaj, če smo natančni

 

l8r

 

 

če j pa tko, te pa jes zdej častim pa te pošlem u kurac, pa uživej pa čakej da okol pride x:Dx x:Dx x:Dx

mihael x;)x :palec:

 

 

xsmx

 

 

če se pa z mihaelom strinjaš, pa zate loh isto velja x^x x^x x^x x:Dx x:Dx x:Dx x;)x x;)x x;)x

 

 

ti si kr privošči..sam da ti paše x^x x:Dx x:px xcivx

ej...

zakwa sam eno vrsto prebereš, še to tko mal... pa pametuješ? :vragec:

jes se žrtvujem tud zate, ti pa... nej mi paše :vragec: :vragec: :vragec:

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa onadva njo? x:Ix

 

uuuuuuu, čak ko se že temu reče....grem prou pobrskat

 

Cause-Effect semantic ill-formedness is the case in which the referential index of responsibility is placed outside the speaker: You make me angry.

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kar je rekel, je rekel.

Diana pa je tud rekla, kar je rekla.

pa sem jima odgovorila in še sama povprasala, a glej ga zlomkla, zdaj pa MOLČITA kot da nimata spolnih organov :vragec:

a sta se pa ravno vame in v moje z besedami vtaknila. Jaz pa se v njune ne bi smela al kaj :o|o:

Ne da se jima.

Mihael je bil mal zajebantski, pa ne verjamem, da je tok slabo mislil. :inocent:

Diana je pa pač diana...brez dlake na jeziku in pač zine. x:Ix

 

Kul si, bejbi. xsrcx

 

ok, še enkrat bi mogla vse prebrat, pa se mi ne da :inocent: x:Ix

No, mislm, da smo s tem zaključl. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O lej lej, koj zraven v isti knjigi piše še:

 

Mind Reading is any case in which one person, X, claims to know the thoughts and emotions of another person, Y: I know she is unhappy.

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest SheBoom
O lej lej, koj zraven v isti knjigi piše še:

 

Mind Reading is any case in which one person, X, claims to know the thoughts and emotions of another person, Y: I know she is unhappy.

 

... and so are you ... x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

smipl ja, ali ne, bi blo čist zadosti...

:inocent:

 

:flowerface:

 

... and so are you ... x:Ix

xsmx

 

še en mind reading

 

tist stavek je bil samo primer :rolleyes:

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hihi... ja tak mamo...

 

lalala... pa lahko noč xsrcx

 

(tele debate niso za nkamr, še dobr, da črna luknja vse prenese. BAJE)

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori: oprosti Nimbus...js s samimi neciviliziranimi knapi družim, pol pa takle od njih poberem :O:

 

 

****

 

drgač pa naj se tresnejo v skalo, imbecili..pa kaj te to vi mislite, mamicu vam vidim....pa sej js nisn Kuzmič, de b znala z đipi rejli furat, jeli kad se mora morm pa vse znat, bemu, se ne spomnim kdaj mi je bla nazadnje taka sila, jebemo, ne smeš bremzat, kišta se pa kuj nekam pele.... pa ko bi oni klinčev štiri pogon sploh delal :vragec:

 

pol pa na kopno pridem te pa vsi razbiti pa to se je za zjoukat....

 

 

pa še to razdedinjam svojo kurčevo podzavest, k me v take fucking scene voz...

 

ne poznam je več , in se odpovedujem vsem deležem po njeni kurčevi smrti xNNx :bomb: :wacko:

 

besna sn k hudič, jeli a de mi zavarovalnica nau škode povrnla , ker tist ni cesta al, ka se pa vozim po kolovozih, pa nikjer snega pa ledu, matr sam led je bil :sick:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...