Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Po eni strani spoštujem vse zvezdnike, ki obvladujejo ta medijski pritisk. Jaz znorim, če se že o meni okoli govori :xx!:

 

Kje je kak članek? Jaz bi jo pa rada vidla obrito x:o)x

LOL xDDx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

antoninimus, vprašam pa tebe. kaj misliš, kakšn psiho- učink bi imelo to, da ti eni glasovi ponavljajo skos (ne 24-24) ... vsake tolko, da "ti nisi miss".

:eek: to vsem? tudi tistim ki so videti kot, da jih je trikrat povozil buldožer? z ogromno kumaro na obrazu, in brez zob...

 

debelim in kosmatim. :8): "ti nisi miss"... wtf? a morm kje podpisat da nisem. "pogodba s hudičem". pizda evo, nisem miss.

 

podpišem

 

D.M.

me zanima kaj bi mel učink psihičen to "ti nisi miss"?

Na prvi prelet besedila, sem bil skoraj primoran napisati, da nimam pojma. Potem pa sem opazil, da omenjaš buldožer in kumaro, na kar se slučajno spoznam. x^x Lahko ti razkrijem, da če te trikrat povozi buldožer s kumaro na obrazu in brez zob (kakšen grd buldožer mimogrede), potem sigurno ne boš izvoljena za miss, razen če ne gre za miss B-horror movies. Hočem povedati samo: sprosti se, tudi če buldožer nima zob , to še ne pomeni, da ti hoče kaj hudega storiti.

Mimogrede mi to pove, da ti je glas v glavi fouš, zato ga ni treba poslušati. Navij rajši kako fajn musko.

xsrcx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Preklet prasec egoističen!

:eek: :eek: ..ufff.. kot da sem to že kdaj slišal x;)x x;)x in kljub temu da sem srečen ,da to ni namenjeno meni x:Dx x:Dx imam občutek kot da sem že nekje slišal te besede,jeze in sovraštva x:Ix x:Ix

 

melodie!!! morda imam srečo da te ne poznam. :2src: x:Xx x:Xx

 

x:)x x:)x sonček sije,danes x8Dx x8Dx

poljub moji dragi,pa če ravno ne bere teh vrstic,saj ti ga dam tud v živo x:o)x x:Xx

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :-)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na prvi prelet besedila, sem bil skoraj primoran napisati, da nimam pojma. Potem pa sem opazil, da omenjaš buldožer in kumaro, na kar se slučajno spoznam. x^x Lahko ti razkrijem, da če te trikrat povozi buldožer s kumaro na obrazu in brez zob (kakšen grd buldožer mimogrede), potem sigurno ne boš izvoljena za miss, razen če ne gre za miss B-horror movies. Hočem povedati samo: sprosti se, tudi če buldožer nima zob , to še ne pomeni, da ti hoče kaj hudega storiti.

Mimogrede mi to pove, da ti je glas v glavi fouš, zato ga ni treba poslušati. Navij rajši kako fajn musko.

xsrcx

x:Dx x:Dx :palec: :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

 

IN BO KMALU:

 

http://www.cosgan.de/images/midi/figuren/h040.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/figuren/e025.gif

Tega pa nisem rekla.

Mislila sem na to, da si, vsaj na začetku, vedno svojemu dragemu TI miss. ZATE se je odločil in TEBE hoče! Z vsemi tvojimi napakami vred. In te ma za svojo princesko, miss, whatever you may call it. Tko da... pa marsikater tip bi mel raj eno normalno punco, kot pa missico. Ni vse v embalaži, tud nadev/fila more bit fejst. x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja še... in kaj potem če opazi in komentira fantastično rit, pa joške, pa bedra pa.... če vsak dan poskrbi za to, da se človek počuti ljubljen,zaradi mene če pohvali od tipa rit...če je lepa je lepa, ti si pa njegova...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vem. na začetku?

miss v tem smislu- tvoja osebnost, obnašanje, ipd... kaj pa če vidi na tv eno nago babo in komentira njeno fantastično rit? si še miss.

:sori: ....

Joj, lubica, a ti hočeš popolnega moškega ala brad pitt? Radiatorčki, blond, lep...kokr vidm, padaš na Ville Valota, ki je daleč od lepga (za povprečna dekleta mislim, da novš prec popenla! x:px ). No, vidš. Pa on ni nek ideal lepote, pa ti je vseen wow. :2src:

 

Ne bit butara, pa ne obremenjuj se tok s tem. Mislm, človk bi mislu, da si še vedno v puberteti. x:o)x

 

Ne da se mi več. Če si tok prepričana, da je folk tok usekan na videz, pol se pa izstradi, pa bod skoz blond, pa še kura rati, pa bo. Sej, dost ti itak ne manjka, glede na to, da maš možgane že čist sprane s temi suhicami. :xx!:

 

Kje je tista Diana, izpred enga leta? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne bit butara, pa ne obremenjuj se tok s tem. Mislm, človk bi mislu, da si še vedno v puberteti. x:o)x

 

Ne da se mi več. Če si tok prepričana, da je folk tok usekan na videz, pol se pa izstradi, pa bod skoz blond, pa še kura rati, pa bo. Sej, dost ti itak ne manjka, glede na to, da maš možgane že čist sprane s temi suhicami. :xx!:

 

Kje je tista Diana, izpred enga leta? :inocent:

Amen

"Če ni vetra, VESLAJ!" latinski

"Navada je navada. Ni je moč kar vreči čez okno. Valiti jo moramo po stopnicah, korak za korakom." M.Twain

"Kako pojesti slona? GRIŽLJAJ ZA GRIŽLJAJEM!!!" Colin Rose

Kaj je izvir stresa in strahu? Se zavedamo sposobnosti svojih lastnih možganov?

- Bodi to kar si; manj se boš oziral na mnenja drugih, bolje bo zate osebno.

Vse kar napišem je zgolj moje subjektivno mnenje in kot takega ga tudi vzemite. Prav tako ne ogrožam vašega obstoja, pač pa vam le podam pogled iz mojega zornega kota. Hvala za razumevanje..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :eek: ..ufff.. kot da sem to že kdaj slišal x;)x x;)x in kljub temu da sem srečen ,da to ni namenjeno meni x:Dx x:Dx imam občutek kot da sem že nekje slišal te besede,jeze in sovraštva x:Ix x:Ix

 

melodie!!! morda imam srečo da te ne poznam. :2src: x:Xx x:Xx

 

x:)x x:)x sonček sije,danes x8Dx x8Dx

poljub moji dragi,pa če ravno ne bere teh vrstic,saj ti ga dam tud v živo x:o)x x:Xx

 

Zaspanko, pa kje ti mene najdeš? x:Dx

 

Nihče ne opazi mojih postov, zaspanko pa celo odgovori nanje :eek: x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

melodie...pa kdo pravi, da ne opazimo tvojih postov.....sam ne komentiramo....ne se sekirat...(sej mojih tud ne komentirajo glih x;)x )......mej se.... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a tista? :lol: .... :palec:

hmmmm.... :o|o: bomo vidli....

 

wow, pika, ti me res oboriš s nogu... x:Dx "v boju"....

1 leto nazaj sem bila praw normalna, se nisem počutla preveč normalna, nisem mela kaxyxy, 58 kg, ...

mah.... mam zadosti... ne vem... črna mi paše.

Nč te ne oborim, sam povem ti tko, k je.

Mislm... xrolleyesx

Maš obe roki in nogi, zdrava si, maš streho nad glavo, hrano, toplo ti je, pa še marsikatero ugodnost jo maš, k je drug nima, mlada si, cel lajf je še pred tabo, ki ga sama krojiš. Zdej se pa odloč, a se mislš skoz obremenjevat stem, kakšna si al boš normalno živela in uživala. :vragec:

 

Bemti, da ti morm prov jst to govort. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nč te ne oborim, sam povem ti tko, k je.

Mislm... xrolleyesx

Maš obe roki in nogi, zdrava si, maš streho nad glavo, hrano, toplo ti je, pa še marsikatero ugodnost jo maš, k je drug nima, mlada si, cel lajf je še pred tabo, ki ga sama krojiš. Zdej se pa odloč, a se mislš skoz obremenjevat stem, kakšna si al boš normalno živela in uživala. :vragec:

 

Bemti, da ti morm prov jst to govort. :o|o:

pa pozabla si ji povedat, da je čist fajna.

pa da jes ne pozabm... to vela use tud zate x;)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...