Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

..it gets in your eyes it's making you cry... don't kow what to do...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

me zanima ce si se keri sms poslal da nej dons ob 23ih na siht pride............ ke si lih mene najdu dec zmesan...... jest pa trapa recem, da pridem, namest da bi ga se jest zurala...... :xx!:

 

sama nase sem jezna :vragec:

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že 10ič zapovrstjo poslušam komad http://www.youtube.com/watch?v=1yKgAEkCKxY

 

fuuuulll naglas in tok sede............................................................................

......

 

oh, madonca..........................

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

And then you go and say that you really love me. But things cant be helped, this is how its gotta be. So I guess you were mine but i was never yours. So much for happy endings. Maybe someday you'll be fine.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni mi všeč, da je jutri že ponedeljek :xx!: Ta teden mi služba čist nič ne paše. Odločla sem se, da bom nekaj razčistila in to kar jutri - rada imam popucane in zglihane odnose, pa naj bojo dobri ali slabi >_> Mogoče bo pa še vse ok, ne vem xnckrivx in mi je precej vseeno.

nobenajuha.press ..... xcivx

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Foruma se ne da rešit, ker ga ni potrebno. Zato je šla tudi tema wiiiiiiiiiiii. Pa brez zamere.. x;)x
vids, ni blo tko tezk, nda... x:Dx :vragec: :palec:

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: še enega samega človeka se ne da rešit

ti si pa res večni optimist in dobričina x^x

 

 

***

 

pa da ostanem v skladu s temo, a me res ne slišiš, dovolj je x!x x:Ix :V:

 

xcivx sej nisem iz jekla :o|o:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Foruma se ne da rešit, ker ga ni potrebno. Zato je šla tudi tema wiiiiiiiiiiii. Pa brez zamere.. x;)x

odlično....... :palec:

 

sam ne da se foruma ne da rešit....foruma sploh ni potrebno reševat.....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vesna Pisarovič xsrcbumx Neka ljudi govore

 

Ja volim plave oči

u maglama sivim

ja volim cijeli svijet

i svemu još se divim

 

A oni nek pričaju

i govore što hoće

da volim te jer ti si

zabranjeno voće -

glupost, ma glupost!

 

Ja volim plave oči

u maglama sivim

ja volim cijeli svijet

i ja se ne stidim

 

A oni nek pričaju

i govore što hoće

da volim te jer ti si

zabranjeno voće -

glupost, ma glupost!

 

Neka ljudi gvore

na, na, na, na,

nek mi stave okove

na, na, na, na,

još više znam

još jače znam

ne puštam te ja...

 

 

...no matter how much I try, I'll never stop loving you --- I'll learn to suppress, I promise to suppress :C:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Foruma se ne da rešit, ker ga ni potrebno. Zato je šla tudi tema wiiiiiiiiiiii. Pa brez zamere.. x;)x

Zdaj si ga šele polomil :o|o: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Niam več cajta xcivx spljoh xrolleyesx sam režim se še...itak je prebutasto vse vkup, pa kdo bi se sploh še sekiro x:Dx ko v risanki Asterix pa Obelisk,

ki je kaki merjasec xcivx da ga na raženj dam

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Advertising is paid communication through a non-personal medium in which the sponsor is identified and the message is controlled. Variations include publicity, public relations, product placement, sponsorship, underwriting, and sales promotion. Every major medium is used to deliver these messages: television, radio, movies, magazines, newspapers, the internet, and billboards. Advertisements can also be seen on the seats of grocery carts, on the walls of an airport walkway, and on the sides of buses, or heard in telephone hold messages or in-store PA systems – nearly anywhere a visual or audible communication can be placed.

 

Diana, veš da moraš zjutraj vzet tablete, je psihiater lepo povedal. Spet si jih pozabla. In pojma nimaš, o čem pišeš. Jebi ga, nič novega..

Pezde pa je oni veš, ki je tistega večera skakal po tvoji materi, da si ti nastala. Iz dneva v dan vedno bolj dokazuješ, da bi bilo dosti bolj koristno in smotrno, da bi šel takrat na njivo koruzo nabirat..

 

 

:o|o: in pol bi ti rad bil junak-reševalec lnf-ja xrolleyesx mal se zamisli dečko....tud mogoč neb škodla kaka tabletka

:vragec:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Diana, veš da moraš zjutraj vzet tablete, je psihiater lepo povedal. Spet si jih pozabla. In pojma nimaš, o čem pišeš. Jebi ga, nič novega..

Pezde pa je oni veš, ki je tistega večera skakal po tvoji materi, da si ti nastala. Iz dneva v dan vedno bolj dokazuješ, da bi bilo dosti bolj koristno in smotrno, da bi šel takrat na njivo koruzo nabirat..

 

uf :O:

to pa ni lepo,

žaljivo in nepotrebno x!x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: in pol bi ti rad bil junak-reševalec lnf-ja xrolleyesx mal se zamisli dečko....tud mogoč neb škodla kaka tabletka

:vragec:

na pir al pa štir u oštarijo h diani, pa bo svet spet lep x^x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To so tvoje besede. Nisem želel biti nikakršen junak, a vidim da ti gre to zelo v nos. Kihni in bo bolje.. x;)x

 

:frog: nč se zj nazaj ne vleč......bebo si pa fertik :vragec: a si sploh prebral še enkrt ka si napisal :sick: in pol bi ti kao benov folk zarad izjav xcivx v nos mi pa nč ne gre, sam tih pa tud nam :vragec: nema x^x x:px

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:frog: nč se zj nazaj ne vleč......bebo si pa fertik :vragec: a si sploh prebral še enkrt ka si napisal :sick: in pol bi ti kao benov folk zarad izjav xcivx v nos mi pa nč ne gre, sam tih pa tud nam :vragec: nema x^x x:px

 

Todi ti se ne smeš razburjat, x:)x

 

Leeon nehi jo jezit :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...