Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Pizda, zdj sm pa res razkačen. Od jebenga ministrstva za delo sem leta 2002 pridobil eno licenco za ena jebena strokovna dela. Pa so leta 2003 sprejel nov pravilnik za pridobitev licence in smo morali tisti, k smo jo pridobili prej, še enkrat čez postopek in še enkrat plačat 130 čukov. Zdaj so se pa spomnl novo foro za dnar krast. Ves čas dobivamo obvestila o nekih izobraževalnih seminarjih, od katerih vsak stane cca 70 čukov. In zdaj so sprejeli pravilnik, po katerem bodo udeležbo na teh seminarjih točkovali - če v petih letih ne zbereš 100 točk ti vzamejo licenco. Da dol padeš ... Prasci nemarni ... :vragec: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, poglej, kaj v tej temi planeti delajo lunatkom! :O:

 

Tako približno sem jaz razpoložena zakomunikacijo z mojimi "najdražijimi", zato sem se pa raje naredila nevidno in me do nadaljnega ni ni x;)x

:( Ti šment ti,a kar tko"ni ni",in ti nevidna:( uh,potem pa si res prava coprnica :)

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :-)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se ti bo izplačal obdržat to licenco?

 

Samo, če bom bistveno povišal cene storitev. Zaenkrat o tem ne razmišljam in v letošnjem letu tudi še ne bom razmišljal o točkah.

Veš kwa je bla največja ironija takrat, ko smo morali še enkrat čez postopek za pridobitev licence? Pisni program je bilo treba oddati enak - šlo je sam za to, da š+e enkrat pokasirajo 130 čukov. Pizda, že lep čas mam občutek, da žvim v barabinski državi.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pizda, že lep čas mam občutek, da žvim v barabinski državi.

 

lalala

a ti tud? Bi bilo fino, če bi z deljenjem tega občutka, prišlo manj le tega po glavi. :o|o: Tako je pa kar polna doza za slehernika.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Te besede ti v tem trenutku ne pomenijo čisto nič, verjetno jih ne boš niti prebral, ampak enkrat ko se boš ozrl nazaj, ko bo prepozno, naj ti bodo v podzavesti zelo dobro znane --- Ne išči me nikoli, zate ne obstajam več; ne danes, ne jutri, ne čez 10 ali 20 let, nikoli več. Ne obračaj se če me vidiš, ne pozdravljaj me če me srečaš, ne drzni si mi pogledati v oči in nikoli več v svojem življenju, če ti je drago, ne izgovori mojega imena!

 

http://www.vts.intute.ac.uk/detective/image/case-closed-stamp.gif

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: Zakaj coprnica? Ker ljudem prišparam svojo sitnobo? In ker se na ta način umaknem nesramnosti določenih osebkov?

:vragec: :vragec: Sedaj bom malce zloben,morda boš dejala da sem nesramen, :inocent: pa kaj, včasih so dejali x!x kar danes sejemo,bomo jutri želi x!x

Morda je zloba teh oseblov samo odraz nas sasmih v njih :xx!: :xx!: sory.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :-)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morda je zloba teh oseblov samo odraz nas sasmih v njih :xx!: :xx!: sory.

Do tega osebka nisem bila nikdar nesramna, on pa do mene že neštetokrat. Ker precej prenesem, sem v glavnem pripravljena to nesramnost sprejeti, trenutno pa imam obdobje, ko se raje vsem konflikotom izognem. Še kaj? xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Do tega osebka nisem bila nikdar nesramna, on pa do mene že neštetokrat. Ker precej prenesem, sem v glavnem pripravljena to nesramnost sprejeti, trenutno pa imam obdobje, ko se raje vsem konflikotom izognem. Še kaj? xrolleyesx

 

ja,še neki,,,

daj tel. tega osebka da bo on svoje o tebi povedal.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

VSI ostali so jo skenslali z grbe,,,

revci si samo še ti ostala,,,

in ti si tako dobra duša,,,

tisto ji poveš kar rada sliši,,,

 

Drugač si pa itak mau smotana za moje pojme :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...