Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

... pol sem pa čist normalna x:Dx x:Dx x:Dx hvala ti x:Xx

 

 

:vragec: :vragec: :vragec:

kako naj ti zdaj povem da sem pozabil pripisat da je samo hec.

da nisi smotana? :vragec: :vragec: :vragec:

 

 

 

 

 

 

x:Dx

hecam se,,,,

si SMOTANA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej spelji se :vragec:

 

pa nehi najedat...

 

resno mislim, živi v svoji blaženosti, prej al slej se boš sam nasadil...

 

to sm ziher, da mene takrat ne bo v bližini x^x

 

- Ne išči me nikoli, zate ne obstajam več; ne danes, ne jutri, ne čez 10 ali 20 let, nikoli več. Ne obračaj se če me vidiš, ne pozdravljaj me če me srečaš, ne drzni si mi pogledati v oči in nikoli več v svojem življenju, če ti je drago, ne izgovori mojega imena!

 

http://www.vts.intute.ac.uk/detective/image/case-closed-stamp.gif

 

 

 

 

:palec: kok dobr napisan, ej se kuj podpišem

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zaspanko, dovolj si dobil moje pozornosti x:Xx , Zavezani, s tabo pa niti ne bom začela x:o)x

 

bi blo zanimivo pomerit obzorja,,,

 

zamahni prva,,, x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oh no smo mal nastrojeni drug prot drugmu??? :inocent:

 

 

ne miška, nisme mal

 

wornk :vragec:

 

takle smo si naredl, zdej pa takle mamo x:o)x

 

 

***

 

da povzamem, sovražim iz pet in iz zadnjih vlaken ves ta pokozlan lajf xrolleyesx z vsemi paradigmami, aksiomi, z vso duhovnjaško šaro, vsemi zakoni in podzakonskimi akti, z vsemi odredbami in vsemi kvotami, vso skorumpirano ruljo,najbol pa sovražim od vsega jebene stotine :mad2:

 

še najbolj pa one butle, k mislijo , de mi je treba pomagat ,da pete stegnem, mrš

 

z lahkoto srčki brez vaše pomoči, pete so stegnjene pa telo že tui malo v mrtvaških lisah x:px

 

 

da neo pomote toti post se nanaša na globalno svetovno problematiko :fiju:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx eh, jankec zdajle sn se spljuvala, sn kuj par dek lažja, bemu kr plešem tu vmes med fotokopircem in pisalno mizo

 

x;)x se lahko pridružiš zdajle, nisn več nevarna x:Xx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lia ti si ena carica trmasta da veš x:Dx kr priznej da ni samo par dek ampak cela kilca dol padla x;)x vsaj men vem da zmeri pade, do zdej bi mogla bit že suha skor tolk kolkr si Diana želi bit x:Dx

 

:flowerface:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prejšnji dan sem enga prašiča slišu k je na nož naletu,,,

 

ko v dobrih starih cajtih,,,

k so se trudl d je čimtiše dušo spustu d vas ni vedla za koline,,,

in se je vso kri dalo ulovt za krvavice...

 

ja ja,,,enkrat so znal preživt do danes,,, :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

veš, o tem sem jaz delala seminarsko. in sicer, o vse večjemu pomenu znanja in izobraževanja delavcev, ki so hm naše največje bogastvo ... znanje pa najbolj pomemben kapital, v sodobnem gospodarstvu, ki temelji na pretoku in uporabi informacij. informacij je toliko, da je treba znati ločevati med njimi in izbirati prave, ter jih na pravilen način uporabljati in posredovati naprej. egonomija postaja ekonomija znanja, in smo v bistvu prešli v dobo v kateri so znanje in informacije totalno bistven faktor razvoja in napredka. več znanja imaš, večji je dobiček.

 

...vodnarki bubdget?

 

To nima prave veze s primerom, ki sem ga omenil. Jasno, da moraš, če se z nečem ukvarjaš, slediti, kaj je na tistem področju novega. Sam, če jih skrbi, kako kvalitetno delamo, naj preverijo naše izdelke, ne pa, da nas silijo na jebene seminarje, kot da je to edina možnost in kraj, kjer lahko pridobiš znanje.

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja to je tudi res, lahko bi predlagali, pa si sam zbereš določeno število izobraževalnih ur oz določene seminarje.

ravno o tem sem zadnjič razglabljala......... da tirecimo lahko veš kaj je orangutan, ampak če ti pride npr en, ki ima fobijo pred pajki, mu lahko ti razložiš vse živo o orangutanih , od darwina do banane, ... sam bo tipo pršu od tebe še bolj zmeden, ... torej je fajn, če se spoznaš (kot zdravitelj) na vsak specifičen primer posebej in poznaš vse možne alternative rešitve problema in izbereš ustrezen pristop, k vsakemu primeru, ki je zase specifičen.

 

zato pa je za vse grehe spovedat dovolj en župnik.

 

in kaj mamo ker je tako? vseveč grešnikov.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lia ti si ena carica trmasta da veš x:Dx kr priznej da ni samo par dek ampak cela kilca dol padla x;)x vsaj men vem da zmeri pade,

 

 

:inocent: res je, ne kila, tona

 

sam dopustiš, da si besen, potem pa mine

 

za me tisti oooooooooooom, pa vse splošno strinjanje pa kimanje nekak ne potegne, bolj se smehljam , bolj sem divja x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: res je, ne kila, tona

 

sam dopustiš, da si besen, potem pa mine

 

za me tisti oooooooooooom, pa vse splošno strinjanje pa kimanje nekak ne potegne, bolj se smehljam , bolj sem divja x;)x

Točno TOOOOOOO gre meni tko na en mili k*, da bolj mi "oma" bolj mam željo da bi ga dokrajčila z mitraljezom pa razčep*ip na 1000 koščkov :wOOt: kaj si že ti zaena žvau lia :inocent: po horoskopu mislim x;)x

 

Ven je treba dat, vse --- amen :vtz:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ascedent mam tam k ti sonce x;)x x:Dx :palec:

Jao čao --- faisty torej x;)x burn baby burn xsuperx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...