Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

bemo :vragec:...ura na mojem pc...pa ura na forumu... 4 min razlike x !x

 

nis edina k ma rayliko,,, xrolleyesx

lublana ma pac

prej polnoci kot primorci :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tale mrk me je mrknil...

 

ti si privid mojih sanj, ti si najbolj totalni obup mojega obupa...

 

ti strup skelečih sanj in odmev visokih poti, ti si meglica na poti polni trnja in čas je da se dvigneš v oblak, da se poveča vidljivost in da se ne zamegli več pogled od sanj , ki se ne morejo spremeniti v dotik, ker to kar se spremeni v dotik, postane razbrazdana in krvava sled in brazgotina in to je še najmanj, še največkrat se tak dotik spremeni v amputacijo....

 

mi smo pa amputirali, kar se je amputirat dalo, zdaj se lahko samo še glava...

 

in ko bo šla še ta, tudi sanj več ne bo

 

zato je skrajni čas , da se mrkne pod toplo odejo x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zacopana sem vate in res si ne morem pomagat, vsakič znova ko pozabim me spomniš zakaj --- ne delaj mi tega, veš da si mi perfect just the way you are, with all your sweets and faults I'd love you xsrcbumx but you can't fake what you don't feel to razumem, čeprav si nočem tega priznat :sori: well... I guess you'll never know x:Xx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnje čase si sploh več ne upam na forum, ali pa dolgo zbiram pogum, boječ se, da si čist slučajn gor in da boš me spet povsem razkrila širši javnosti. Tvoj prefinjen občutek za branje med vrsticami v povezavi z vrsticami mojih tekstov in tekstov drugih ti daje nad mano silno moč, saj sem zate kot odprta knjiga. Če temu dodam še tvojo že skoraj nadnaravno sposobnost astrološke analize moje sicer tko zlo komplicirane osebnosti resno razmišljam, da se na forumu več ne pojavljam. Odkriješ namreč vse moje številne manipulacije, pa mi tko nbena več ne rata, poznaš vse moje slabosti in jih nemilostno razkrivaš, pa kaj mi še sploh preostane? :inocent: :C: x:px

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: ...to pa ni nikjer pisal, halo. Paz ti mal kaj pišeš o men, k sn med drugim tud nevaren, maščevalen, spletkarski.......tak da, nea se špilaj, ne :vragec: x:px

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnje čase si sploh več ne upam na forum, ali pa dolgo zbiram pogum, boječ se, da si čist slučajn gor in da boš me spet povsem razkrila širši javnosti. Tvoj prefinjen občutek za branje med vrsticami v povezavi z vrsticami mojih tekstov in tekstov drugih ti daje nad mano silno moč, saj sem zate kot odprta knjiga. Če temu dodam še tvojo že skoraj nadnaravno sposobnost astrološke analize moje sicer tko zlo komplicirane osebnosti resno razmišljam, da se na forumu več ne pojavljam. Odkriješ namreč vse moje številne manipulacije, pa mi tko nbena več ne rata, poznaš vse moje slabosti in jih nemilostno razkrivaš, pa kaj mi še sploh preostane? :inocent: :C: x:px

 

ah ke pa... sto kil velik fantek pa res ni kompliciran nooo... x^x x^x x^x x:Dx x:Dx x:Dx

in pod to se seveda podpišem :palec:

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah ke pa... sto kil velik fantek pa res ni kompliciran nooo... x^x x^x x^x x:Dx x:Dx x:Dx

in pod to se seveda podpišem :palec:

:angry: .....nimam 100 kil ampak okrog 85.......v glavnem mišice. :vragec: x:Dx Če se mal povečam to ob skor meter80 ni tolk, da veš. Pa nehajte vsi vse vedet o men...... :xx!: x:Dx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sm se zgleda nečitliu podpisu xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx x:Dx x:Dx x:Dx

drgač pa... še mal te nategnt... x^x da nouš kategorija male živali in advokati x;)x x:px x:Dx x:Dx x:Dx

x:Dx x:Dx ......ne, nategnt pa se ne dam pa pika x^x .......no, mogoče pa le :inocent:..... kaki bejbi.......skači skači ska..... x:o)x

 

Mal paz kaj pišeš!......štej to k opomin pred tožbo! :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx ......ne, nategnt pa se ne dam pa pika x^x .......no, mogoče pa le :inocent:..... kaki bejbi.......skači skači ska..... x:o)x

 

Mal paz kaj pišeš!......štej to k opomin pred tožbo! :vragec: x:Dx

 

si bom pa najdu advokata, ki obvlada drobni tisk x^x x^x x^x

pa spet se podpišem pod tole x;)x x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...