Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

najbrž :o|o:

možno pa je tudi, da ni zainteresirana :sori:

To mi je bil prvi preblisk :o|o: Sam pol pa ni in ni nehala bit nezainteresirana tok časa, da moram zdaj od blizu preveriti.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok... men se kdaj naredi, da preberem, pa se mi mudi, pa se potem spomnim, si rečem moram tole, se spomnim naslednji dan, pa odgovrim četrti dan... tko zdejle tamali mere jemljem, skoz imam v glav ampak do tega ne pridem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok... men se kdaj naredi, da preberem, pa se mi mudi, pa se potem spomnim, si rečem moram tole, se spomnim naslednji dan, pa odgovrim četrti dan... tko zdejle tamali mere jemljem, skoz imam v glav ampak do tega ne pridem...

Aha, nekakšna selektivna amnezija. x:)x Samo najbrž nisi preveč navdušena nad jemanjem mer....

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o ja sem...

zanimivo ane?

evo zdejle ko pojeva bom to storila...

ps mogoče kriv Saturn v 11. bajti x:Dx

To je pa res zanimivo. Mislim, da je na tej točki obupal Freud. Jaz pa se pogumno poženem dalje v močvirje kontradiktorne difuznosti.

Dober tek in fajn mere.

A to je te dni, al mam jst Saturn v 11. bajti?

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem jst ga imam... tja do septembra ;)

hvala

aja pa v mojo obrambo - to se redko zgodi, ampak se...

Klinc, samo vem, da nič ne vem. Bomo videli, mogoče pa za Saturnom posije sonce.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A lahko jst tle sam neki vprašam? :inocent: Če ti ženska ne odgovori precej kmalu na sporočila, a ma to kako skrivno konotacijo oziroma pomen?

al se ji pa trenutno pač ne da. je v štacuni, na pijački itd. mogoče pomiva, kuha..

potlej pa pozabi. pa se že enkrat spomni.

men je to čist normalno, čeprov gre tud men mal na jetra če predolg ne dobim odgovora (kar pa priznam ni zdravo..sej zgleda, kot da mamo en druzga nonstop na vrvici. hvala bogu so še taki, ki se temu upirajo x;)x ).

aja pa še zmer dost bolš to kot pa kaka, ki cele dneve leži doma na postli in ti vsakih 5 minut najeda z smsom. xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

al se ji pa trenutno pač ne da. je v štacuni, na pijački itd. mogoče pomiva, kuha..

potlej pa pozabi. pa se že enkrat spomni.

men je to čist normalno, čeprov gre tud men mal na jetra če predolg ne dobim odgovora (kar pa priznam ni zdravo..sej zgleda, kot da mamo en druzga nonstop na vrvici. hvala bogu so še taki, ki se temu upirajo x;)x ).

aja pa še zmer dost bolš to kot pa kaka, ki cele dneve leži doma na postli in ti vsakih 5 minut najeda z smsom. xrolleyesx

Nols, hvala za predočbo alternative. Zdaj se moram pa malo skulirat pa zamenjati temo. Sem opazil, da danes kadarkoli se dotaknem tipkovnice, začne en traparije pisati. :inocent:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ni podobna moji?

ok imam zdravniško potrdilo, da zaradi pomanjkanja železa slabše vidim in razmišljam pa dohajam stvari... se bo izboljšalo...

evo meter imam pripravljen, sam le kaj najstnica tko dolgo v kopalnici počne ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ni podobna moji?

ok imam zdravniško potrdilo, da zaradi pomanjkanja železa slabše vidim in razmišljam pa dohajam stvari... se bo izboljšalo...

evo meter imam pripravljen, sam le kaj najstnica tko dolgo v kopalnici počne ;)

Ti imaš vsaj zdravniško potrdilo, jaz si moram pa sproti izmišljevati opravičila.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bejba,sej ves da je nas tezk razumet, zato mormo drzat skupej. x:Xx :palec:

 

 

:C: ,ko ze vem da sem ok, me nekaj povozi. Zalostna sem,res.

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanimivo, jokaš kako ti je hudo pa kako me maš rada, pol maš pa že po enem tednu drugega jebača... ah ženske... sicer si mi pa sam uslugo naredila, vsaj nimam tok slabe vesti oz. je sploh nimam več, js sm bil vsaj odkrit za razliko od tebe... tako, da sm prou vesel, da je tako x:)x

 

kok je fajn bit freeeeeeeeeeee x:px

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz ne vem kaj ti je tak problem en sam ušiv mail napisat :V:

...sploh ne veš kako bi bila vesela xrainbowx

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz ne vem kaj ti je tak problem en sam ušiv mail napisat :V:

...sploh ne veš kako bi bila vesela xrainbowx

sm ti enkrat že povedu, da če nis izbirčna od koga pa ka nej piše, da se da ustrečt x^x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala janko. ampak sem zelo izbirčne narave :vio:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ZA LEGENDO FORUMA SI ZGUBA NE PA IZBIRCHNA,,,

 

_tvoj podpis_

 

hvala janko. ampak sem zelo izbirčne narave :vio:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako pa potem, če ti moški ne odgovori takoj na sporočilo? ampak recimo čez kako uro, dve...

Jaz odgovorim takoj, ker bi sicer pozabila. Je pa res, da je teh sms en do tri na dan, nič več.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako pa potem, če ti moški ne odgovori takoj na sporočilo? ampak recimo čez kako uro, dve...

.

:vragec: :vragec: :vragec: žlehta

js sm že napisan meu, da un pa tut trpi pa čaka, da bo ona kej poslala... pa sm rajš hitr zbrisu...

da je pa mogoče un tut izbirčn, pa nit pomislt nism upu x^x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet težiš. :o|o: :vragec:

 

Dobro jutro,,, x:)x

in kaj sem tebi slabega storil za dobr dan? :vragec:

 

nism ti jaz kriv che se starash in ti je pudra zmanjkal pa ne moresh taka ven,,, x^x

 

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja pa še zmer dost bolš to kot pa kaka, ki cele dneve leži doma na postli in ti vsakih 5 minut najeda z smsom. xrolleyesx

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro,,, x:)x

in kaj sem tebi slabega storil za dobr dan? :vragec:

 

nism ti jaz kriv che se starash in ti je pudra zmanjkal pa ne moresh taka ven,,, x^x

 

lp

Na živce mi greš s takimi bednimi izjavami o ljudeh. Sploh jih ne poznaš, pa kr neke bedne zaključke delaš. :xx!:

Pudra pa ne uporabljam, mi ni treba, ker mam lepo kožo. x^x

Ja, staram pa se. Tko, kt ti. x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...