Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Vedno bolj se mi dozdeva, da sva zajebala. Skrival si, da sem ti bila všeč in jaz skrivam, da si mi všeč, zato sem neobremenjeno govorila o moških, potencialnih žrebcih, in tako zajebala situacijo. Pravzaprav sva jo oba. Ampak če bi ti povedala, da imaš prednost pred vsemi njimi, bi predvidima reagiral z umikom, kot vedno, ko si v krizni situaciji.

 

Res sva zajebala in zajebana :xx!:

xcrossfingx zajebano je to da si ljudje nekaterih stvari ne želijo slišat, samo zato ker si jih nočejo priznati in potemtakem tudi ne znajo z njimi opravit ampak se umaknejo in zaprejo vrata; in to samo zato da jih slučajno nebi njihovi pravi občutki zavedli na "napačno" pot, torej tisto ki je zanje razumsko nesprejemljiva; ker to pač ni prav, vse je treba reševati razumsko kajne :palec:

 

Naj ostane zajebano Melodie, če je vredno in "namenjeno" se bo začelo razreševati samo od sebe, samo zraven moraš biti da "ujameš vlak" x:)x mogoče ne zdej, mogoče takrat ko boš mislila, da si že davno odšla naprej in te bo presenetilo xsrcx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja --- veš da si zajebal, mislim da počasi ugotavljaš to :vio: pa saj prav, meni se nikamor ne mudi, še najmanj zdej, I've got all the time in the world for all the "right" decisions in moj right decision ta trenutek je bit right here for myself, vse ostalo lahko teče vzporedno!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xcrossfingx zajebano je to da si ljudje nekaterih stvari ne želijo / NE ŽELIMO slišat, samo zato ker si jih nočejo / NOČEMO priznati in potemtakem tudi ne znajo/NE ZNAMO z njimi opravit ampak se umaknejo / SE UMAKNEMO in zaprejo / ZAPREMO vrata; in to samo zato da jih slučajno nebi njihovi pravi občutki zavedli na "napačno" / "KRIVO, VIJUGASTO, STRMO, DALEČ IZ CONE UGODJA pot, torej tisto ki je zanje razumsko/ PO USTALJENIH VZORCIH nesprejemljiva; ker to pač ni prav / NE PADE V LAJŠTE STARIH VZORCEV, vse je treba reševati razumsko / ZAKAJ REŠEVATI , NI POTREBE SAMO ŽIVETI MOGOČE, VSAK TRENUTEK POSEBEJ kajne :palec:

 

 

x:)x VŠEČNO NAPISANO, SAM MALO SEM PRIREDILA , SAJ VEŠ DA NE MARAM DA SE O DRUGIH MENIMO, ENO MALO OSEBNE NOTE SEM VTKALA x;)x xsrcx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x VŠEČNO NAPISANO, SAM MALO SEM PRIREDILA , SAJ VEŠ DA NE MARAM DA SE O DRUGIH MENIMO, ENO MALO OSEBNE NOTE SEM VTKALA x;)x xsrcx

 

radio kricac x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

radio kricac x:Dx

 

 

x:Xx evo ugriz ženske pajka

 

ne boš me v slabo voljo spravu. če onim prej ni ratal pred urco , k so mi nohte dol pipali, ajd nimaš šans :vragec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx evo ugriz ženske pajka

 

ne boš me v slabo voljo spravu. če onim prej ni ratal pred urco , k so mi nohte dol pipali, ajd nimaš šans :vragec:

 

saj,,, :o|o:

pochak d ti zachnem pult tiste mau debelejshe kocine,,, x:Dx

 

odobravam lov na ribe.

tiste v konzervi (zaprti) so najboljshe. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj,,, :o|o:

pochak d ti zachnem pult tiste mau debelejshe kocine,,, x:Dx

 

 

:eek:

 

pa ne da to tud delaš...za kaj takega se morš pa na pol metra približat

kje pa maš cajt za tako dolgocajtno opravilo xrolleyesx

dlake pult,

po moje bi me prej skalpiral al pa odrl :o|o:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:

 

pa ne da to tud delaš...za kaj takega se morš pa na pol metra približat

kje pa maš cajt za tako dolgocajtno opravilo xrolleyesx

dlake pult,

po moje bi me prej skalpiral al pa odrl :o|o:

 

mam dvometrske pincete x:Dx

in pol k bosh teh ,,,, :palec:

polmetrska blizhina,,, x:px

glej d bosh skopana :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men se bo zmešal!

vsi me vlečejo, vsak na svojo stran. vsak bi rad od mene neko uslugo, vsem morem ustreč, NOBEN PA NE VPRAŠA, ČE MAM ČAS, PA ČE JZ TO SPLOH HOČEEEEEM!!!!!

 

aAArrrRRRRggggHHH!!!!! Se opravičujem, da kričem, sam sm u taki zmešnjavi.

evo me spet kličejo l.morm it

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Chariot in lia, hvala za odgovore :palec: Zavedam se, da bo čas zacelil to rano, ampak se bojim, da bo ostala grda brazgotina :xx!:

Hey, a si vidla že kje kdaj kakega bojevnika/bojevnico brez brazgotin? :eek:

Jst ne x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naivcek ... spomine pa preteklost je treba sprejet x:)x potegnt iz nje najboljše xcivx in it naprej :palec: xwizardx

 

Hočeš reči, da se moram boriti? x:Ix

lajf je borba :palec: x;)x :detelca:

 

------------------------------------------------------

 

drugač pa tole: x:Xx xsrcx x:px takle mi dons skače po buči :inocent:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

I know how to laught,but i don't know happiness

And I must confess,insted of spring is allways winter......................

 

And loneliness has never been a stranger to me...

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes pokam. Dovolj mi je teh negativnih vplivov v tej hiši. Laži, pretvtarjanja, ne morem več prenesti tega. Moja navezanost na moje stanovanje je samo navezanost, bo že minila. Zgubila bom lažni komfort, lažni zato, ker je vse ostalo toliko močnejše. Počutim sem kot da živim v eni luknjici kot miška. Postavljena tja od drugih, nesvobodna. Miška ki ne more dihati, brez da bi bila kontrolirana od moje familije, da ne bi šla miška predaleč v njihovo notranjost in razkrila njihove laži. Da ne bi uničila njihovo lažno urejeno, lepo osebnost. Miška obkrožena z strahovi in sama v strahu. Miš gre z svojimi 4 nožnimi prijatelji k prijateju, v majhen prostor, vendar svoboden. Zaenkrat, Potem pa naj bo bog z mano, naj poskrbi zame, tako kot si zaslužim. Vem da dobro.

 

Sedaj pa pakirati najnujnejše.

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...