Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Danes se mi je sanjalo o tebi, upam, da nisi naredila tega, o čemer sem sanjala.

Mislila sem, da sva prijateljici in prijatelj ti stoji ob strani ne glede na situacijo.

Ne vem kaj si pričakovala od mene, prejela bi samo podporo, ampak očitno si ne želiš tega.

Življenje ni pravljica in gre svojo pot, ne glede na to, kakšne želje človek goji.

Mogoče boš morala tudi sama v svojem prepričanju in mišljenju kaj spremeniti. Nikoli te nisem prepričevala da nimaš prav, mogoče bi morala, ampak a bi mi prisluhnila? Sprejela sem te takšno kot si, ampak očitno si podprla vse kar se je imenovalo prijateljstvo.

Kadarkoli me boš pootrebovala, sem tu, karkoli bo, ti stojim ob strani. Upam, da si dobro.

Še vedno te imam rada, bučka

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:O: :sori: STRAH

 

Je reklo spet in spet

in znova še enkrat,

je reklo ojojoj prejoj,

grem raje v pojstlo spat.

Jaz bogo sem ubogo,

ubožno božico,

saj nimam pojma prav nikoli,

kam bi danes šlo.

Oh joj prejoj ne vem ne vem,

le kaj mi je storiti?,

bom raje počakalo še,

če se bo treba skriti.

Najbolje je za vsak primer,

se tesno kam priviti,

če stisnili me bodo v kot,

pa bom začelo vpiti!

Bom vpilo kar se da na glas,

če treba, do neba,

me bodo najbrž slišali,

pritekli dol do dna.

Jaz nič prav nič, saj samo sem,

ne morem narediti,

pomoč izprosim le lahko,

če bo le možno priti.

Glej angeli so pridrveli,

kaj je ta direndaj,

se komu milo je storilo,

bo treba rešit' kaj?

A glej ga zlomka, v trdi temi,

kjer konec je in kraj,

čepi to bitje obnemelo,

ko da ga grabi zmaj.

Le kaj je bitje ti nesrečno,

saj nič prav nič ti ni,

le pridi ven iz črne luknje,

saj nič ti ne grozi.

Ne morem!!! Veste, jaz ne morem,

resnično je hudo,

saj tu se čisto nič ne vidi,

in strah me je zelo!

Me strah je da se ne udarim,

ne padem ali kar zdrobim,

živeti je predragoceno,

to ni le prazen dim!

xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A si na glavo padel in mislil, da nobena ne bo izvedela :o|o: če da, potem ti morm priznat da si svetovni idiot in da bi lahko vedel bolje, kot srat z ženskami, ki se dejansko poznajo med sabo --- DOBRO poznajo in to počet po možnosti kot se za idiota spodobi, kar s parimi naenkrat. Sej ne rečem, playbojem zgleda uspeva sam mislim, da premorejo velik več možganov kot kure --- zamisli se komu si neopravičeno govoril "kurja pamet" še pred kratkim!

 

Uglavnem jst sem s tabo končala pa mislim da ti je dovolj jasno tudi ZAKAJ čeprav tvoja neumnost ne pozna meja ker še zmeraj kokodakaš v prazno! To da se zdej sliniš, hočeš neki zgladit sebi v prid in dejansko misliš da bom še drugič nasedla tvojim lažem; ali katerakoli od nas :vragec: res verjetno prosiš slišat te besede v faco in na znanje, povedala ti jih bom sam takrat se boš hotel v zemljo pogreznit od zadrege. Ne rini vame, ne čakaj da jih dobiš po goflji ker mi lahko verjameš da se ne bom zadrževala ko bom morala udarit :vragec:

 

In ja, po treh letih prijateljstva da mi greš to narest in ne samo meni, tudi ljudem ki meni nekaj pomenijo --- NIČ si vreden, naj ti bo jasno, NIČ x!x ti navadna sebična ničvredna hinavska rit!!!

 

Pa še ena stvar, eno samo laž slišim o sebi še od tebe, samo enkrat me poblati po komu tako kot si neopravičeno naredil NJEJ x!x pa da bo prišlo meni na ušesa, ti povem da boš obžaloval do konca življenja :vtz: dovolj si zajebal kar si imel zajebati v mojem lajfu, zelo načrtno in podlo si načrtoval svoje pizdarije in to kar si poslal okoli verjami, da se ti bo tudi vrnilo, preštej koliko si jih zaj* in ti bo jasno kako močno jih boš fasal ko boš najmanj pričakoval x!x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Chariot, U go girl :vtz:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jeeeeeeeeeeee 5rca je back :onfire: :onfire: :onfire: :flowerface:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zgleda, da samemu sebi ne moreš ubežati. Da se je treba ene stvari naučiti. Da morajo neke druge stvari počakati - to svinjsko boli.

 

Boli tudi to, da ljubiš, pa naj bi bilo vse samo karmično ... Kako naj se človek nauči poslušati se, predajati se, zaupati, če ne moreš zaupatio svojim lastnim občutkom. Pa kaj potem je ljubezen? Pa koliko časa meni še ne bo dana, niti malo. Moč rabim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

5rca, xDDx x8Dx :palec:

Ob tej priloznosti se: Vse najboljse in uzivaj kot le mores! :flower: xcakex :party:

 

In prav tako vse najboljse Cookie za vcerajsnji r.d.! xrosex xsurprisex :^:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

5rca, xDDx x8Dx :palec:

Ob tej priloznosti se: Vse najboljse in uzivaj kot le mores! :flower: xcakex :party:

 

In prav tako vse najboljse Cookie za vcerajsnji r.d.! xrosex xsurprisex :^:

Aber naturliš xokx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...