Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

In prav tako vse najboljse Cookie za vcerajsnji r.d.! xrosex xsurprisex :^:

Hvala :palec:

 

xcivx :vragec: če dobim unga k mi je bicikl vkradu, ga vgriznem B)

A v rit? x;)x

ampak maš pa res smolo s temi bicikli :sori: ti hoče univerzum kej povedat...mrbit to, da boš avto dobla xDDx x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej te razumem. Sam ne kuhat mule, je škoda no x;)x

:vragec:

 

ja....no

ampak.....che pa glih zhe morsh

pol dej raj konja.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mojga pa noče noben sunit x:o)x sploh ga ne zaklepam, pa niti ni tak slab picikl....je pa res, se ne sekiram za njega xnckrivx

 

Saj lahko poveš kje ga puščaš....haha....bo šel pa pa, sploh če pravš da ni slab.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx cenim tvoj čas, trud in dobro voljo, mislim da sva naredila en velik korak :palec: zakon :flowerface: xsmx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdj k si spet 5rca, dejansko pridem prebrat ka si napisala x;)x k se prej ni dogajalo, k te sploh nism zaregistrirala x:Dx

Ane :wOOt: še sama sebe nisem registrirala, ko sem vidla Chariot v kaki temi ki sem jo odgovorila sem si mislila...o lej nov post x:Dx mal heca x:o)x ja boljš je tkole spet, tut jst boljš registriram 5rca kot Chariot :flowerface:

 

 

...kar pomeni da bom zdej mogla mal bolj pazit kaj čebljam :fiju:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem ali te naj sovražim ali ljubim. :C:

KAako mi lahko lažeš, na živce mi greš, najraje bi odšla pa ne morem, zakaj.

 

Ti mi pravi, da ne čutiš več tako kot si, ne lažimi, vem, da ima nekdo prste vmes.

 

Si prazen, brezupen, važen si samo ti. kmet

 

tvoj smeh, tvoje obnašanje, tvoje govorjenje po telefonu, NA ŽIVCE MI GREŠ ampak zakaj mi srce ne dopusti, da nebi ničesar čutila.

 

Lep dan. x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dej pej se solit...s stanetovo soljo...prasica si...jasno :vragec:

 

zdej mi je laži....sorrči.. :sori:

Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dej pej se solit...s stanetovo soljo...prasica si...jasno :vragec:

 

zdej mi je laži....sorrči.. :sori:

 

presica z jajci,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...