Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Spoznanje x:)x

 

*da, ko si zaljubljen, se to vidi

*da bog ni vsega naredil v enem dnevu,zakaj neki mislim, da bi lahko jaz?

*da je pomembneje biti vljuden, kot pa imeti prav

*da nihče ni popoln, dokler se ne zaljubiš vanj

*da je dobro dati nasvet samo v dveh primerih, ko ga nekdo želi ali ko gre za vprašanje življenja in smrti

xsrcx x:Xx :vio:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni se zdi ena deklica popolna, pa nisem zaljubljen vanjo xnckrivx ali pa sem, a ne bi smel biti, ker je že od drugega xscratchx

 

in je res pametno dajati nasvet, ko gre za življenje in smrt. Kaj če oseba vseeno preživi, ko ji je tvoj nasvet slabo del, in preloži odgovornost nate?

x:Ox :sori:

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni se zdi ena deklica popolna, pa nisem zaljubljen vanjo xnckrivx ali pa sem, a ne bi smel biti, ker je že od drugega xscratchx

 

in je res pametno dajati nasvet, ko gre za življenje in smrt. Kaj če oseba vseeno preživi, ko ji je tvoj nasvet slabo del, in preloži odgovornost nate?

x:Ox :sori:

 

 

:inocent: odgovoren si zase pred seboj, pred bogom in pred drugimi ljudmi, prav tako si svojo svobodo krojiš sam premosorazmerno z odgovornostjo....

ko se želiš izmakniti odgovornosti, te v nekem trenutku najde popolnoma razoroženega in nepripravljenega...najde te pa zmeraj, zmeraj to , čemur si se želel izogniti!

o deklici pa praviš, da so jo že olastninili, kaj če jo z leti priposestvuješ ali pa sprejmejo kak nov denacionalizacijski zakon :8):

nikol ne veš, lastninska pravica jako spolzka reč x;)x x:Dx x:Dx x:Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o deklici pa praviš, da so jo že olastninili, kaj če jo z leti priposestvuješ ali pa sprejmejo kak nov denacionalizacijski zakon :8):

nikol ne veš, lastninska pravica jako spolzka reč x;)x x:Dx x:Dx x:Dx

Kok sem se zdej nasmejala lia x:Dx x:o)x

 

Cashy res je :palec: ni vedno vse ZA vedno x;)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: odgovoren si zase pred seboj, pred bogom in pred drugimi ljudmi, prav tako si svojo svobodo krojiš sam premosorazmerno z odgovornostjo....

ko se želiš izmakniti odgovornosti, te v nekem trenutku najde popolnoma razoroženega in nepripravljenega...najde te pa zmeraj, zmeraj to , čemur si se želel izogniti!

o deklici pa praviš, da so jo že olastninili, kaj če jo z leti priposestvuješ ali pa sprejmejo kak nov denacionalizacijski zakon :8):

nikol ne veš, lastninska pravica jako spolzka reč x;)x x:Dx x:Dx x:Dx

 

glede odgvornosti se povsem strinjam...

se pa sprašujem, koliko je moralno neoporečno, če se sam potrudim sprožiti denacionalizacijski postopek :inocent: x:Ix

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se pa sprašujem, koliko je moralno neoporečno, če se sam potrudim sprožiti denacionalizacijski postopek :inocent: x:Ix

 

kr probi... nategnu se boš, tko k usi...

kr ne pripada teb, bo prej al slej tut šlo :o|o: :o|o: :o|o:

pa ne me resn jemat. po svoje nared, bo najbl prou :palec:

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: eh jankec, ne prodajaj starih vicev

če ti prijatelj prevzame ženo, se mu najsladkeje maščuješ, da mu jo gladko prepustiš....

 

ali kakor poje Smolar še taka kvaliteta se scajtoma skvari :O:

 

veš men se je dolg zdel, da je pedikura nog preseravanje mestnih gospa in gospodičen, pol sm pa enkrat iz firbca šla probat, ko so tok hvalile koliko je potlej lahkoten korak...pa sem probala...res je bil korak lahkotnejši brez otiščancev in z negovanim stopalom, sam pedikerka kamor me je usoda zla pripeljala je bla strahota od ženske, počasna,stara in kruta, je včas kr krvavelo iz prstov na nogah, pa še duša se je zraven nje slabo počutila, veš če da komu noge v obdelavo, je to tako kot da ti v sredino biti zareže....no pa sem nehala, pa probala sama z žavbami in z rezili, hvala nebu, da kljub išiasu pa starim kostem dosežem stopala...pa je bilo mukotrpno pa ni blo prave volje, pa ni bilo redno, pa so spet trpele noge, ki morajo to sitno babnico prenašat z vso njeno težo...

 

pa se spet spustim v avanturo, pa najdem novo pedikerko, pa to ne morš verjet , mlada hitra in spretna, ko sam angel z neba, z nasmehom na ustih in nežnimi rokami in toplimi očmi in prijazno besedo

 

zato vem , da je dobro , veš sama sem bila odgovorna, ker nisem nič storila, da bi se moja stopala bolje počutila x;)x pa celo telo in duša xsrcx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: eh jankec, ne prodajaj starih vicev

če ti prijatelj prevzame ženo, se mu najsladkeje maščuješ, da mu jo gladko prepustiš....

 

ali kakor poje Smolar še taka kvaliteta se scajtoma skvari :O:

 

veš men se je dolg zdel, da je pedikura nog preseravanje mestnih gospa in gospodičen, pol sm pa enkrat iz firbca šla probat, ko so tok hvalile koliko je potlej lahkoten korak...pa sem probala...res je bil korak lahkotnejši brez otiščancev in z negovanim stopalom, sam pedikerka kamor me je usoda zla pripeljala je bla strahota od ženske, počasna,stara in kruta, je včas kr krvavelo iz prstov na nogah, pa še duša se je zraven nje slabo počutila, veš če da komu noge v obdelavo, je to tako kot da ti v sredino biti zareže....no pa sem nehala, pa probala sama z žavbami in z rezili, hvala nebu, da kljub išiasu pa starim kostem dosežem stopala...pa je bilo mukotrpno pa ni blo prave volje, pa ni bilo redno, pa so spet trpele noge, ki morajo to sitno babnico prenašat z vso njeno težo...

 

pa se spet spustim v avanturo, pa najdem novo pedikerko, pa to ne morš verjet , mlada hitra in spretna, ko sam angel z neba, z nasmehom na ustih in nežnimi rokami in toplimi očmi in prijazno besedo

 

zato vem , da je dobro , veš sama sem bila odgovorna, ker nisem nič storila, da bi se moja stopala bolje počutila x;)x pa celo telo in duša xsrcx

 

dokler jih kupuješ... mi jih nau zmankal x:px x;)x x:Dx x:Dx x:Dx

pa spet na vem, kva si sploh hotla povedat... matr sm gljup xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:

 

meni bolj težko :vragec: s takim leporečjem morš kako tako najt , ki teh starih vicev še ne pozna xcivx x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:

 

meni bolj težko :vragec: s takim leporečjem morš kako tako najt , ki teh starih vicev še ne pozna xcivx x:o)x

 

matr... jes pa tko nate računou :o|o: :C: :C: :C:

prmejduš... nimam sreče... (jani kovačič- a se ga spomnš?)

žeeeeee zvvvviiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzz...... čaw x;)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

matr... jes pa tko nate računou :o|o: :C: :C: :C:

prmejduš... nimam sreče... (jani kovačič- a se ga spomnš?)

 

 

:eek:

 

prmej krščen duš, da jo maš x;)x

 

srečo mislim, de si me zgrešu x:Dx x:Dx x:Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:

 

prmej krščen duš, da jo maš x;)x

 

srečo mislim, de si me zgrešu x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

x:Dx x:Dx

 

Tako, da bo jasno. Srečo imate vsi, ki mene zgrešite. :vragec:

da se mal uštulim tle.

:xx!: :xx!: :xx!:

 

no no... ne se preveč napenat x:px

jes se že leta in leta treniram za kšno reeeesss zajebano babnco x:Dx x:Dx x:Dx

 

ej lia. tist je komad od janija kovačiča... prau tko nekak:

učas ležim ponoč u postl, gledam u strop, pa si mislm... prmejduš fant... nimaš sreče x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:

 

ej Janko brez besed sem

tu maš enga na razdeljak x:Xx

 

pa kr še enmal sikaj x;)x

 

grem jst štihat, zdaj nimam več izgovora, eni majo že ta debu krompir od zun x:o)x moj kifelčar ma pa že ta duge cime, kliče pa pros de ga v zemljo dam x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

che zhe ni lih PODTAKNJENC....je vsej VTAKNENC

al pa obratn

odvisn

as porochen al pa ne... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk.,....tralala

 

:vragec:

 

no.....pr lii se zna tut kak SPOTAKNJENC zgodit... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

neki me spet ene čudne misli matrajo :o|o: en nebodigatreba se notr štuli x:Ix ne vem, zakaj mu še zmer dovolim, da mi mede misli pa cmok dela xnckrivx pa zakaj mam tak čudn filing glede vsega tega :sori: kompliciram itak takrat, k je najmanj treba ... sej drugač se mam fajn x:Ix samo včasih tkole se prikradejo ene čudne misli, čuden filing ... pol je pa en kup enga mozganja ... pa nč drugač xrolleyesx kljub temu da sm misnla, da sm z določenimi vzorci že opravla ... se kar vračajo :o|o: evo, črna lukna, tle maš :vragec:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Občudujem in cenim ljudi, ki si priznajo, da jih preteklost dohiti ali celo...prehiti.

Določeni ljudje v našem življenju pustijo poseben pečat, si to priznamo ali ne...so nekaj sladkega a vendar vsake toliko časa tudi nekaj grenkega.

v moje / tvoje / naše življenje bodo stopali vedno novi in novi ljudje. in kaj potem? se bom/ boš / bomo zdaj spraševali za vsakega, zakaj je prišel do mene /tebe /nas? če bom/boš/ bomo to počeli, potem bom/boš/bomo narobe uporabili svoj dragocen čas in na koncu nezadovoljni z odgovori, ker me/ te ne bodo mogli zadovoljiti (kot dušo).....a vendar...Nekateri so nekaj posebnega...in med njimi si....z velikim veseljem povem...TI....rada te imam za vedno

 

xsrcx

Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...