Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Antigona je vzela za primerjavo nekoga kle s foruma, ki ji gre v nos. x;)x Za njo smo vsi pretenderji prve klase. x:Dx

 

 

Ne gre mi v nos.....ker smrdi...že na daleč...

 

Until the end

Truthful pretender

Won't someone hear the battle-cry

and said you're a substitute

Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Antigona je vzela za primerjavo nekoga kle s foruma, ki ji gre v nos. x;)x Za njo smo vsi pretenderji prve klase. x:Dx

 

 

to me sploh ne zanima, kaj gre oz. kaj ne gre Antigoni v nos, js sm to čist tko napisal, kar zahotelo se mi je x:)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to me sploh ne zanima, kaj gre oz. kaj ne gre Antigoni v nos, js sm to čist tko napisal, kar zahotelo se mi je x:)x

 

 

in jaz se strinjam s teboj...kar se tiče dramatike...tudi Dante ni bil slab x:Ix x^x

Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jebemu mater, pa vse skup.......kr tk, ne vem več...

 

 

 

ok, je že bolš :o|o:

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, koliko časa ima tale prosveta malico... predlagam, da se šole kr ukinejo oziroma naj jim se mezde prepolovijo, sej so itak zmer na počitnicah pa na malci x:o)x x^x xDDx xDDx

:o|o: :o|o: in ko je malica, nimamo miru, da bi jo v miru pokončali :o|o:

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: :o|o: in ko je malica, nimamo miru, da bi jo v miru pokončali :o|o:

 

 

uh, dobra si, druidka, jaz ne vem, če bi prenesla te deroče se majhne ljudi....(otroke)

pa saj še mam čas, da se privadim nanje, ko bo pravi čas zanje (svoje)

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uh, dobra si, druidka, jaz ne vem, če bi prenesla te deroče se majhne ljudi....(otroke)

pa saj še mam čas, da se privadim nanje, ko bo pravi čas zanje (svoje)

ti ne maraš otrok??? :eek:

kakšna ženska pa si? :eek: :vragec: x:Dx x;)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uh, dobra si, druidka, jaz ne vem, če bi prenesla te deroče se majhne ljudi....(otroke)

pa saj še mam čas, da se privadim nanje, ko bo pravi čas zanje (svoje)

ma saj učim srednješolce, tak da x;)x

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti ne maraš otrok??? :eek:

kakšna ženska pa si? :eek: :vragec: x:Dx x;)x

 

.....ccc..cashy, narobe razumljeno.

otroke imam rada

 

nisem pa še pripravljena na svoje otroke, niti nebi bila profesorica ali vzgojiteljica, ker me bolj veselijo drugi poklici oz.delo

 

svoje otroke, ko jih bom imela, pa bom imela najraje in jim bom dala vse najboljše in najlepše, kar premore ta svet (vse tisto, kar sem jaz dobila od svojih staršev) xsrcx

 

 

lepe sanje vsem

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In kaj naj zdej :sori:

kdo bo pa zdej šel spat?

Če je komaj vstal xrolleyesx

 

x:o)x x:o)x ja mal se potrud, to se zgodi, če maš vse tel. potih x;)x

ni panike: se mal pomatra in spet zaspi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.....ccc..cashy, narobe razumljeno.

otroke imam rada

 

nea zgovarjaj se zdaj ven x:o)x x:Dx

 

sem pa res že srečal nekaj deklet, ki sploh ne marajo otrok, in jih tudi same nočejo imet :O: :o|o: :sori:

no, kakor kdo hoče xnckrivx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in jih tudi same nočejo imet :O: :o|o: :sori:

ja in? xrolleyesx

 

ce sem iskrena, si sebe jaz pri 20.-ih (in niti pri 27-ih) pod razno nisem rpedstavljala z bejbijem (x;)x x:o)x).

in sem morda clo rekla, da jih sama nom mela.

Ko pa pride(jo), je pa 2. zgodba. x:)x xokx

 

ampak, kot prav Mystica.... saj pravis, kot kdo hoce. xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
nea zgovarjaj se zdaj ven x:o)x x:Dx

 

sem pa res že srečal nekaj deklet, ki sploh ne marajo otrok, in jih tudi same nočejo imet :O: :o|o: :sori:

no, kakor kdo hoče xnckrivx

Te moti, ker ga pač nočejo imeti ali ker ga nočejo imeti s tabo? x:Dx x:o)x

Jaz tudi ne. Nisem niti ljubiteljica otrok. Ne čutim jih. Kot da so zrak. Pravzaprav se jim izogibam, kolikor gre. Potemtakem zate nisem ženska? :o|o:

In tudi če ga bom kdaj imela, bo to čez 10 ali celo 15 let. Zdaj bi pač šla naredit (ob morebitni "nesreči", kar je narediti treba, ker ga ne bi mogla obdržati (čeprav vem, da bi imela hude posledice na psihi :sori: :o|o: )

Saj, a si je mene moja mama želela? Mogoče pa sem nesreča. :o|o: Sem pa srečna, da mi je dala življenje, pa če si me je želela ali ne.

 

Sicer pa ste moški taki otroci, da je že dovolj brige z vami, ne rabimo še lastnih otrok. x:Dx :o|o:

 

Pa vedno več bo žensk, ki ne bodo rojevale. Živimo v takih časih, kaj čmo. Itak nas je preveč ludekov na svetu in kamor stopi človeška noga, vse potepta in uniči. Kakšna selekcija ne bi škodila. xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Te moti, ker ga pač nočejo imeti ali ker ga nočejo imeti s tabo? x:Dx x:o)x

Jaz tudi ne. Nisem niti ljubiteljica otrok. Ne čutim jih. Kot da so zrak. Pravzaprav se jim izogibam, kolikor gre. Potemtakem zate nisem ženska? :o|o:

In tudi če ga bom kdaj imela, bo to čez 10 ali celo 15 let. Zdaj bi pač šla naredit (ob morebitni "nesreči", kar je narediti treba, ker ga ne bi mogla obdržati (čeprav vem, da bi imela hude posledice na psihi :sori: :o|o: )

Saj, a si je mene moja mama želela? Mogoče pa sem nesreča. :o|o: Sem pa srečna, da mi je dala življenje, pa če si me je želela ali ne.

 

Sicer pa ste moški taki otroci, da je že dovolj brige z vami, ne rabimo še lastnih otrok. x:Dx :o|o:

 

Pa vedno več bo žensk, ki ne bodo rojevale. Živimo v takih časih, kaj čmo. Itak nas je preveč ludekov na svetu in kamor stopi človeška noga, vse potepta in uniči. Kakšna selekcija ne bi škodila. xrolleyesx

moram priznat, da uživam, ko vas, punce, kdaj zbodem s kako izjavo, ko vedno tako burno reagirate x:px

 

glede prvega vprašanja :inocent: šele zdaj sem opazil, da dejansko lahko obstaja razlika med prvim in drugim delom vprašanja...prej je niti opazil nisem :vio:

in nadalje, Kylie nisem vprašal: a si ženska, ali nisi? Vprašal sem: "kakšna ženska pa si?" No, odgovor je preprost: taka, ki se ji otroci (trenutno) ne dopadejo...čist simpl....zakaj bi se zdaj spraševal, al je sploh ženska ali je katerega drugega spola ali z drugega planeta :inocent: a res ni opazit sarkazma ali ironije v mojem vprašanju, da se tako smrtno resno reagira? :o|o: mi dajete s tem še večje veselje, da vas še naprej štokam x:Dx x:o)x

glede žensk, ki sem jih srečal in ne marajo otrok, sem namigoval na tiste, ki jih nikdar ne želijo imet, ker jih ne marajo, ne le zato, ker jih ta trenutek niso pripravljene imeti.

 

Bolj me bode v oči način razmišljanja glede lastne prihodnosti. Ne želim jih imeti, ker prihajajo taki časi, ko je težko skrbeti zanje, ker je taka gospodarska konjunktura, ki ni naklonjena mladim mamicam...ker se nonstop dela, ker so preslabe plače, ker so otroci preveč nadležni v vedenju itd...

 

Kdo pravi, da se mora ravno VAM uresničiti ta scenarij? Da ga ravno VI ne boste sposobni lepo vzgojit, da boste ravno VI imel tako smotano službo, ki vam bo onemogočala graditi zdravo družino, da bo ravno VAM manjkalo denarja za lagodno družinsko življenje.

 

Zakaj si v mislih priklicujete to trapasto usodo? Ne verjamete, da ste sposobni si urediti tak lifestyle kot si ga sami želite? Da vas le usoda premetava sem in tja brez vašega vpliva na lastno življenje?

mogoče bo glup primer, ampak, če se spomnim filma The law of attraction, se spomnim komentarjev, da ni ta film nič novega povedal, da je to že vse splošno znano itd... Potem se spomnite teh načel in jih uresničujte tud za svoj lajf...

 

uh sem zabluzu... xrolleyesx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy :palec: x:Dx mogoče te zato tolk resno razume(m)jo, ker ponavadi dost resno napišeš ... sm že hotla napisat 'misliš', pa pojma nimam, kaj res misliš x;)x x:o)x

drugač sm pa tud jst še pred 5 leti trdila, da jst pa NIKOL ne bom mela svojih otrok x!x pa sm si v bistvu že premisnla x:Ix tud to nam je dovoljeno, a ne xcivx :inocent: sedaj upam, da nekoč jih bom imela ... mi grejo pa na živce vprašanja v stilu, zakaj jih še nimam, kaj čakam ... :xx!: moja stvar x^x in imela jih bom takrat, ko bom jst tako hotela, ko bo zame taprav čas in ne za folk okol mene ... pa s pravim človekom ... s tistim, s katerim jih bom želela imet x:)x zabluzila ... itak x:o)x pa ni letel tole več nate, Cashy x;)x

 

aja, če že bluzim tle okol ... še tole x:Dx

lih zadnjič me je frizerka (ene dve leti je starejša od mene) morila s tem, kaj še čakam ... da ona je skoz si želela bit mlada mamica (ji je nekak uspelo, ma zdej dva otroka že) ... jo je skor fršlok, k sm rekla, da jst BOM mlada mamica x:Dx ko bom ... x:Ix sm jo takoj vprašala, če se počuti staro :vragec:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in zakaj vraga bi vsi morali met otroke......?.......nobenga razloga za to ne vidim....če jih hočeš jih maš, če ne pa tud prav........cca 7 miljard...a ni to dost....?

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy,krasno si napisal...

 

Zakaj bi se že vnaprej odpovedovali nečemu, za kar še nevemeo če bo ko bo kako in zakaj....

Bodimo ta trenutek tu in se prepustimo prihodnosti..... x^x

Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
in zakaj vraga bi vsi morali met otroke......?.......nobenga razloga za to ne vidim....če jih hočeš jih maš, če ne pa tud prav........cca 7 miljard...a ni to dost....?

Točno tako. Vse bomo zasmradili, nasmetili, uničili. :xx!:

Naj jih imajo tisti, ki si jih iskreno želijo, ki čutijo nek nagib, ki so sigurni vase, ki imajo voljo in čas.

Gospodarske, socialne, družbene razmere gor ali dol, nismo vsi vzgojitelji. Jaz mislim, da sem enostavno prelesena in tudi prelena za posvečanje vsega ubogega prostega časa, ki mi bo ostajal, za eno drugo bitje. Čeprav moje. Če pa bo kdaj bitje, ki bo moje, vem, da ga bom imela rada. Ampak si enostavno ne želim - nekaj ustvariti ... Kar je človek. Če kdo razume.

Podpiram pa ženske, ki so samske in to kanijo biti tudi v bodočnosti ter se odločijo, da bodo otroka vzgajale same ali s pomočjo (občasno) bližnjih, ki niso zakonski partner.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(čeprav se tole moje ne navezuje direktno na trenutno letečo temo pa bom vseeno sem not napisala, ker v črni luknji ni nobene bolj primerne.)

v črno luknjo, v neskončno vesolje mečem razočaranje in žalost nad tem, kako predsodkov poln je svet okrog mene. žalost nad tem, kako pomembno je danes, kakšne barve imaš lase, katere vere si, kako se prehranjuješ, kako bi/ če bi vzgajal otroke ko/če bi jih imel, katerega spola si (sploh), katere narodnosti (itak), katera muzka ti je všeč, a si kadilec, a si bela ovca ali črna, a imaš fax ali si gimnazijski maturant ali kakrkoli že.... ne morem verjet! *samo moj prav je vedno pravi!* zakaj je nujno potrebno stalno se deliti na te in one, zakaj vsak vedno bolje ve, kako naj oni drugi živi.... žalost nad tem, da še tisti mali košček možnosti, da bi bili svobodni, ubijemo s tem, da se razporejamo po vseh mogočih predalčkih.

 

 

:V:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa ste moški taki otroci, da je že dovolj brige z vami, ne rabimo še lastnih otrok. x:Dx :o|o:

:palec:

Pa poleg tega nekateri še prav iščejo nadomestek mame. :xx!:

 

Lea...tud mene to žalosti, ampak tko je zdej. To smo si sami zakuhal. x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in zakaj vraga bi vsi morali met otroke......?.......nobenga razloga za to ne vidim....če jih hočeš jih maš, če ne pa tud prav........cca 7 miljard...a ni to dost....?

glih včeri so mel naši kleriki burno debato..kak je ženskam fajn....ni jim treba met več tolk otrok...doma jim ni treba pretirano delat...in oh in sploh...oni se morjo pa vsak dan brit :sori:

 

kurc pa dedi xcivx :vragec: :o|o:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem zbrisala tisto kar sem napisala bo dovolj če povem samo da sem tečnoba.pres

nanaša se pa na to, kolk sem grozna, da imam samo eno dete

A lahko men eno kratko obnovo na os? :irs: Lahko si daš pa tud duška na mojem blogu. Jst itak že cel dan žveplo ke pluvam, bo treba mal prezračit. :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...