Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Cashy :palec: x:Dx mogoče te zato tolk resno razume(m)jo, ker ponavadi dost resno napišeš ... sm že hotla napisat 'misliš', pa pojma nimam, kaj res misliš x;)x x:o)x

 

veš, opažam, da je dost težko oblikovat svoje mnenje. Kakor koli si ga oblikujem, sem že popredalčkal. Mislim, da je to tako, torej ni tako...sem si že polariziral svoje stališče. In sploh ni rečeno, da kakršnokoli mnenje oblikujem, da je to resnica v vseh okoliščinah, torej absolutna resnica. Se dogaja, da v določenih okoliščinah to mnenje vzdrži, se izkaže kot pravilno, v drugačnih okoliščinah je pa povsem kontra zdravi logiki, kjer zmagajo kontraargumenti. Kakorkoli se potem opredelim, nikoli ne zajamem celote, nikoli ne zajamem resnice. Zakaj bi si potem sploh oblikovali kaka mnenja xnckrivx

si s tem predalčkanjem na resnico in laž, na prav in narobe , s polariziranjem lajf samo kompliciramo. Če je pa vesolje ena sama celota, nedeljivo, Eno. in pol se gre en beden človeček analizo in predalčkanje in misli, da je s tem Boga zgrabu za jajca xrolleyesx

 

"to je PRAV" ali " to je NAROBE" v resnic ne obstaja... obstaja le "to JE" ali " tega NI"

 

Priporočam knjigico, ena luštna, Teorija o skoraj vsem (Robert Barry). Girly bo vedela zanjo, sem jo dobil pri založbi Sodobnost...

 

komu sem vse to želel sploh povedat? xnckrivx

najbrž samemu sebi. Ostali to že takoalitako veste :vio:

 

pa lep večer xsrcx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Priporočam knjigico, ena luštna, Teorija o skoraj vsem (Robert Barry). Girly bo vedela zanjo, sem jo dobil pri založbi Sodobnost...

 

komu sem vse to želel sploh povedat? xnckrivx

najbrž samemu sebi. Ostali to že takoalitako veste :vio:

 

pa lep večer xsrcx

jst ne rabim teorije jst mam prakso x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pridi k nam na obisk pogovarjaj se z mojo dečvo potem pa sodi o moji praksi prav?

 

bejbika hvala ti in oprosti ker te obremenjujem s svojimi težavami, prav tako tebe, ki si mi v bistvu neznanec xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

komu sem vse to želel sploh povedat? xnckrivx

 

pa lep večer xsrcx

 

Všeč mi je, kar si napisal. In hkrati mi ni všeč. Ampak je tako kot je. Na kakšen način ga bom sprejel, je pa moja svobodna volja. x:Dx

 

To knjigo sem pa tudi jaz že bral in je res zanimiva. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vem, da neboma nikoli več kot kolega, in oprosti, če sem te kdaj silil v kaj. Oprosti, sem pa spoznal, da si odlična oseba se za družit in užitek in v čast mi je, da te trenutno ko pišem v dobro voljo spravljam :D

 

Rad te mam, pa tudi če ti mene nimaš. x:Xx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To ni pošteno, do mene... sej vem, da sem v prejšnjih življenjih veliko grešil.. pa tut v temu marsikdaj kej ušpičil.. sam ne more se mi zmeraj to zgodit... kadar imam neko nujno zadevo, kadar nekaj obljubim... kadar moram nekam it, če zajebem sebe okej ni problema.. kadar pa zajebem druge pol to ni v redu :C:

karkoli mi hočeš bovedat o Bog, dej bodi mal bolj uvideven, pa najdi kak primernejši trenutek

Emmm, si ziher da si v prejšnjih življenjih grešil? :inocent:

Samo vprašam ;)

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker dan.... xrolleyesx :vragec:

Še modri angeli so me za srečen konec zahaklali...Padla kazen...20E... :xx!:

 

Sovražim današnji dan,sovražim ta teden...sovražim mesec maj... :vragec: :inocent:

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nič.Vsi se je tako veselite,pa bi vam jo malo"zagravžau". :vragec:

Sobota je :palec: :palec: :palec:

nimaš šansa za zagravžat soboto..... x:Dx ......(a ti vse sobote delaš al kaj....).......

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: kdo bi si mislil, tudi če prideš nag izpod tuša, si zdajle čist varen pred kakršnim koli nadlegovanjem...

živemu se pa res vse zgodi x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hodim na obiske. :wOOt: Pivo tu,šnopček tam pa malo refoška pa malo :sick: pa da ne govorim naprej.

aha.....zamenjaj smer obiskovanja, če se morš pol od vsega hudga zadet..... :vragec: x:Dx x;)x .....sam pol je nedelja hujš ko sobota.....

 

:vio: ajaj Alojzij ti si itak na varnem xcivx

jp....on pa res...... x^x

 

 

drgač pa nimam nobenmu nč za povedat......

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...