Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Mislim.... tu mač. Nimam besed.

 

Ampak : ali ste na tem forumu lakho še bolj debilni? Ali je to skrajna meja ali pa , ne vem no, kako dalec seze vase podebiljenje? Ste tudi sicer takole malo ... no malo tako - tako... v zivljenju, kakor ste tudi tukaj? Tole sprasujem cist tako iz zanimanja, ker... tole je ze zaskrbljujoce. Namrec, nimate 5 in niti 11 let. Kaksno zivljenje brez smisla morate imeti, da ste posveceni smeskom in ponavljanjem smeskov in... eh... mogoce se mi pa samo zdi.

 

Tole ni kritika na vase lastnosti, ampak resni pomislek glede vasih poskokov , pac pomislek : kaj vidim, kaj gledam in kaj vam je in nikomur nič, zakaj poskoki. Res se pakiram odtod, da se ne nalezem tudi jaz, ker... nikoli se ne ve.

:hepko: xsmx :hepko:

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim.... tu mač. Nimam besed.

 

Ampak : ali ste na tem forumu lakho še bolj debilni? Ali je to skrajna meja ali pa , ne vem no, kako dalec seze vase podebiljenje? Ste tudi sicer takole malo ... no malo tako - tako... v zivljenju, kakor ste tudi tukaj? Tole sprasujem cist tako iz zanimanja, ker... tole je ze zaskrbljujoce. Namrec, nimate 5 in niti 11 let. Kaksno zivljenje brez smisla morate imeti, da ste posveceni smeskom in ponavljanjem smeskov in... eh... mogoce se mi pa samo zdi.

 

Tole ni kritika na vase lastnosti, ampak resni pomislek glede vasih poskokov , pac pomislek : kaj vidim, kaj gledam in kaj vam je in nikomur nič, zakaj poskoki. Res se pakiram odtod, da se ne nalezem tudi jaz, ker... nikoli se ne ve.

 

Če gledaš na življenje, kot na eno zelo resno stvar, se zgodi en tak post.

 

Punce kar tako naprej... x:o)x da še jaz mal poskočim :onfire: :onfire: :onfire: xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj je fajn, da gledate na to kot na super finto, pac razsaja tukaj akutni poskočnitis, ...

Le upaj, da ni kronični ... x:Dx x:px

 

To je eno merilo,kako se moraš obnašati. x:o)x

Skačeš lahko od 3.-9.leta in potem od 99.naprej,če si še pri moči :wOOt:

Zdaj se moram pa le še odločit v katero skupino spadam. x:Dx :hepko:

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj je fajn, da gledate na to kot na super finto, pac razsaja tukaj akutni poskočnitis, me ne moti, ampak sem mislila jaz to malo drugace... v drugacnem smislu. Ne najdme pa pravih besed, da še bolj nazorno opisem, kot sem ze. jasno mi je vse, da se pac poucitite povezane na prijateljski ranvi in da se nekaj dogaja, nekaj kao ful zanimivega, ce pac vsaka malo skoci.

Zaskrbljujoce je to, kaksen nacin zabave ste nasle... Da recimo v realnem zivljenju pa nic ne skacete, ali samo jeste pa pijete, pa nic posebnega smesnega pomembnega ne nardite. Ker je vasa energija vlozena v taksnole in sicer tista pozitivna vesela energija z veliko volje - porabljena za kratke trenutke, ki pac, se opravicujem, objektivemu, rigidnemu, nepoznavalskemu bralcu deluje kot debilnost. Ok zdaj pa dost, da se ne bo reklo, da sem kaj zalila. Niti slucajno ne osebno jemat, upam da me je kdo vsaj priblizno razumel.

 

Vasa energija je vlozena v obstoj vase trenutnih prebliskov, vasih fikcij, virtuale... pozabljive, izginule kadar pride kak virus ... v bistvu, V NIČ.

 

Adijo.

ne vtiki se tja, kjer te ne srbi. kaj ti veš, koliko jaz skačem, pijem, jem in kakšno zabavo su najdem, kje in koliko. naj te ne skrbi, me znamo same poskrbeti zase brez tvoje prijazne materinske pomoči. :2src:

http://th300.photobucket.com/albums/nn10/hidingthepain/th_ththgorgeous.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Res je nekaj s tole luno ... tolk ene napetosti v zraku. mene je že mal popustila in sem dobre volje in skačem. Po forumu pa še zares. xDDx

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ampak moramo pa priznat, da je resnično za nekoga ki pride pokukat na forum ali pa prvič zajadra semle tole naše izražanje s smeški bom uporabila izraz nenavadno. včasih se vprašam, če resnično ne znamo več komunicirat med seboj, nalepiš sončka pa je palec srčka ... kaj pa besede? si znamo še vzet čas pa poslušat, se pogovarjat? a znamo opisat svoje občutke z besedami... že nekaj časa razmišljam kaj je trenutno narobe z menoj in pridem do besed kot so dogajanje v mojem nedogajanju, odsotnost mene v budnosti... komu postavim vprašanje kaj misli s tem pa dobim nazaj smeškota...

kaj želim povedat - da zadnje čase občutim neko vrsto mrtvila v sebi, kot bi se opazovala od nekje... in tisto kar me je včasih prizadelo danes gre kr mimo, kot reka..

pa še tole - ne bom se ti več prilagajala, vse proste trenutke planiraš po svoje in pozabljaš da imaš družino, niti ne opaziš da je nekaj narobe s tamalo z najinim odnosom. vem da garaš, vem da ful delaš, ampak pozabljaš da je odnos prilagajanje...

Želim ti da si sečen da uživaš, vendar ne na mojo lastno škodo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:

 

Dež bo.

 

Kamor pogledam, ženske sikajo.

 

Ja, dež bo.

 

Garant.

 

:2src:

koj pošljem sonček...mi ga mamo za izvoz..pa vetra tud x:px

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz se ti opravičujem, ker sem morda ena tistih, ki trenutno nima časa za nikogar, ker sem v takšnem toku dogajanja, da enostavno "pozabljam" na okolico. Če ti moja beseda karkoli pomaga, lahko me pokličeš. Tukaj sem. Za par minut vedno.......Vem da nimam pojma kaj in kako se dogaja, a vendar, poskušaj TI najti način, se približat, ga omrežit mu rečt kaj lepega, ga šokirat morda se bo stvar zasukala drugače.....sicer pa, ko bosta v mojem koncu...DOBRODOŠLA.

 

Veš, RTM, na en svojstven način. Drži se. Preživljanje dopusta na Pagu se približuje.

 

 

V moji okolici nihče ne sika. Morda trenutno res opažam samo smeh na licih ljudi......:)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš, včasih res ni vse tako črno kot izgleda. Vendar če je tema res grozna...se je moramo čimprej znebiti. Veš da zmoreš, morda samo trenutek še ni pravi.

Počasi bo tudi to pokazal čas.

Drži se :)

 

 

LAČNA SEM..............bi šla na kosilo ???

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kak mi gre nekdo vedno bolj na živce, pa to človek ne more verjet :o|o: :xx!:

Se podpišem. Verjemi, da nisi edina tukaj glede te osebe x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...